1 2 3 4 5


Firmy v kategorii Stavebnictví (1429)

Vyhledávání firem v aktuální kategorii
STAVEBNÍ BYTOVÉ DRUŽSTVO PELHŘIMOV - ID 89999201 - Garantovaný záznam
K Silu 1154, Pelhřimov, 393 01

Stavební bytové družstvo Pelhřimov nabízí služby související s pronájmem a prodejem realit.

Disponuje družstevními byty i nebytovými prostorami, zajišťuje jejich údržbu a správu.

Zajišťuje také správu domů a bytů v osobním vlastnictví.

 

POBOČKY:

 • STAVEBNÍ BYTOVÉ DRUŽSTVO PELHŘIMOV - Družstevní 1233, Humpolec
 • STAVEBNÍ BYTOVÉ DRUŽSTVO PELHŘIMOV - Sídliště Míru 797, Pacov 
 • STAVEBNÍ BYTOVÉ DRUŽSTVO PELHŘIMOV - Sídliště 551, Počátky 
ODANSTAV, stavební družstvo - ID 94726255 - Garantovaný záznam
Vlhká 169/13, Brno, 602 00

Provádíme stavební a úklidové práce.

Plošiny Elpoš - Luboš Štorkán - ID 92540143 - Garantovaný záznam
Skalická 53, Žitenice, 411 41

Jsme rodinná firma, která byla založena v roce 1991. Za tuto dobu máme bohaté zkušenosti v oblasti výškových prací za použití pracovních plošin.

Poskytujeme profesionální přístup a čerpáme z našich zkušeností a moderních trendů. Tím, že jsme rodinná firma, tak máme osobní a individuální přístup k jednotlivým zákazníkům. Díky tomu, že sami provádíme výškové a řemeslné práce, tak vám dokážeme proradit optimální a ekonomické řešení. Víme, že je potřeba rozdělanou práci dokončit, proto jsme schopni nasadit své plošiny a pracovníky v noci, o víkendech i o svátcích, to vše s obsluhou plošiny nebo bez ní. Jsme zvyklí z mnoha výrobních závodů na dodržování bezpečnostních pravidel.

AMP Bohemia, s.r.o. - ID 90204047 - Garantovaný záznam
Dušníky 119, Roudnice nad Labem, 41301

Společnost AMP Bohemia s.r.o. byla založena po několika letech seskupování informací a fakt, snahou spojit schopné lidi pod jednou velkou střechou. Cílem naší společnosti je vždy uspokojit poptávku na trhu a být vždy konkurence schopni v každé provozované službě a obchodu. Léty prověřené zkušenosti a profesionální průzkum trhu zpracovaný našimi analytiky, nás přivedly k založení obchodně-stavební společnosti.

Naše společnost se dále zabývá velkoobchodem, poradenstvím, zprostředkováním obchodu a služeb, stavebními pracemi. V našem zájmu je, nabídnout Vám zboží za ty nejlepší ceny a bez zbytečných nákladů. 

Věříme, že vás naše nabídka zaujme a uspokojí.

NOVÉ BYDLO s.r.o. - ID 92914038 - Garantovaný záznam
Stará Lomnice 1326, Lomnice nad Popelkou, 512 51

Jsme rodinná stavební firma Nové Bydlo s.r.o.

Hlavním oborem našeho podnikání je výstavba pasivních a nízkoenergetikých rodinných domů na klíč od prvotního záměru po kolaudaci. Dále nabízíme rekonstrukce, zateplování, půdní vestavby a další stavební práce. Poskytujeme také stavební poradenství a termovizní diagnostiku staveb.

DELTA INVEST, s.r.o. - ID 90261010 - Garantovaný záznam
U cihelny 263/32, Olomouc - Droždín, 77900

Naše společnost je na trhu s nemovitostmi již od roku 2002.  

Náplní naší práce je zejména prodej vlastních stavebních pozemků, na kterých naše společnost vybudovala inženýrské sítě.  

SIGNUM STAVEBNÍ STROJE s.r.o. - ID 94410691 - Garantovaný záznam
Vejprnická 28, Plzeň, 31800

SIGNUM stavební stroje s.r.o. se sídlem v Plzni. Historie firmy sahá do roku 1992. Zabývá se prodejem a pronájmem širokého sortimentu stavebních strojů a technologií. Naším cílem je se stále zdokonalovat a rozvíjet pro spokojenost našich zákazníků.

Ve stavebnictví se orientujeme již dlouhá léta, a proto nabízíme jen značkové a spolehlivé stroje, které zaručují efektivně vykonávat i nejsložitější stavební projekty. Snažíme se také nabídnout nejlepší ceny na českém trhu.

Pobočky:

STAVBY ŠAFANDA s.r.o. - ID 97678753 - Garantovaný záznam
Chanovice č. 69, Horažďovice, 341 01

Firma vznikla v roce 2004, kdy navázala na původní firmu Šafanda Stavby.

Za patnáctileté období v původní firmě jsme načerpali mnoho zkušeností z různých oblastí, tedy nejen ze stavebních, ale i zemních prací, dopravy, atd..

CSE spol. s.r.o. - ID 93215746 - Garantovaný záznam
Hornova 842, Horní Slavkov, 357 31

Společnost CSE spol. s r. o. byla založena v roce 1993 a od svého vzniku se zabývala vývojem a výrobou zařízení pro výrobu betonu. Od počátku vsadila na využití nových progresivních technologií při návrhu a výrobě vlastních zařízení. V současnosti firma dodává komplexní technologie k výrobě betonu a minerálních směsí.

S patentovanou technologií navažování kameniva naše betonárny dosahují až o 40% většího výkonu, než ostatní betonárny se stejnou míchačkou. S míchačkou o objemu 1 m³ dosahujeme reálného výkonu 65 m³ betonu/hod, s 2 m³ míchačkou dosahujeme reálného výkonu 111 m³/hod. Tento patent využíváme také u technologie s kontinuální výrobou KSC a minerálních směsí o výkonu 250 m³/hod.

K betonárnám nabízíme stále více oblíbený automaticky plněný zásobník kameniva, který postupně nahrazuje zásobníky plněné nakladačem. Splňuje ty nejpřísnější požadavky na skladování materiálu a je zárukou kvalitních vstupních materiálů po celý rok. Výrazně snižuje stavební a provozní náklady, zaujímá velmi malou plochu.

B6 BETONÁRKA PŘEŠTICE s.r.o. - ID 98373279 - Garantovaný záznam
Hlávkova 1218, Přeštice, 326 00

Naší hlavní činnosti je výroba betonové směsi z cementů 32,5 a 42,5. Dále se zabýváme prodejem písků - červené, betonové, zásypové. Prodáváme i štěrky a drtě, drcené a okrasné kačírky.

MELMUKA MARCEL - MK STŘECHY - ID 96655863 - Garantovaný záznam
Litoměřická 85, Vrbice, 411 64

Firma MK střechy, vedená panem Marcelem Melmukou vznikla v roce 2007 a od samého počátku se zabývá realizacemi všech typů střech.

Firma se takto může pochlubit dlouholetou tradicí a širokým portfoliem spokojených zákazníků.

JEKON s.r.o. - ID 94781449 - Garantovaný záznam
Františka Diviše 1293/56b, Praha, 104 00

Firma JEKON spol. s r.o. byla založena v roce 1998 a od této doby úspěšně působí na trhu.

Zpočátku firma realizovala opravy a rekonstrukce objektů. Od roku 2000 se naše firma začala zabývat převážně výstavbou nových rodinných domů v Praze a okolí. Celkem jsme realizovali více než 150 rodinných domů různých typů v několika lokalitách.

ŠTÝBNAR - POKRÝVAČSTVÍ - ID 93927443 - Garantovaný záznam
Čistá č. 411, Čistá u Litomyšle, 569 56

Specializujeme se na pokládku všech druhů střešních plášťů, vykrývání úžlabí a oblých tvarů a realizaci klempířských, tesařských a montážních prací.

Naše firma je na českém trhu již od roku 1990, kdy byla založena Zdeňkem Štýbnarem, členek Cechu klempířů, pokrývačů a tesařů ČR, toho času již 4. pokračovatelem v pokrývačské tradici rodu Štýbnarů.

Zabýváme se kompletní realizací a veškerými opravami šikmých i rovných střech, přičemž se zaměřujeme i na prodej a dodávku střešních krytin, doplňků, střešních oken a klempířských výrobků za výhodné ceny včetně dopravy. Při realizaci naší práce je samozřejmostí i zajištění úklidu v prostorách prováděných prací s následným odvozem suti a zbývajícího materiálu.

Známkou kvality naší firmy jsou nejenom mladí lidé (synové pana Štýbnara - pokračovatelé tradice), kteří jsou schopni se na současném trhu bezpečně zorientovat a preferovat moderní postupy s přihlédnutím k aktuálním i individuálním přáním zákazníka, ale i certifikáty o odborném proškolení od výrobců krytin i střešních oken, především pak řádné členství v Cechu klempířů, pokrývačů a tesařů ČR.

Zároveň si Vás dovolujeme upozornit, že jsme pojištěni z odpovědnosti za škodu - tj. škodám a veškerým možným rizikům způsobeným při výkonu naší práce.

Díky mnohaletým zkušenostem a přetrvávajícímu následnému vzdělávání, proškolování a zdokonalování v oboru si Vás dovolujeme upozornit, že svou práci provádíme správně, v souladu s nejaktuálnějšími technologickými postupy a normami.

ADPE STAVEBNÍ s.r.o. - ID 94859543 - Garantovaný záznam
2. května 1613, Napajedla, 763 61

FIRMA S PŮVODEM OD ROKU 1991
Krédem naší společnosti je poskytnout služby dle požadavků zákazníků, najít řešení pro technicky náročné zakázky a stále zlepšovat komplexnost služeb. Původ firmy sahá až do roku 1991, proto využijte naše zkušenosti a individuální přístup ve Váš prospěch.

Naše firma nabízí široké spektrum služeb v oblasti zemních a výkopových prací včetně nákladní autodopravy.

Provádíme: 

 • kompletní zemní práce včetně odvozu materiálu
 • výkopové práce pro inženýrské sítě (vodovody, plynovody, kanalizace)
 • demoliční práce včetně odvozu materiálu
 • bourací práce hydraulickými kladivy
 • přípravné práce pro stavby, likvidace sutí a odpadů
 • úpravy terénu
 • nakládání sypkých materiálů
 • přepravu sypkých hmot
 • zimní údržbu

Našim klientům šetříme náklady a flexibilně se přizpůsobujeme jejich požadavkům, a to díky širokému strojovému a vozovému parku.

STAVBY JANEČEK s.r.o. - ID 91415988 - Garantovaný záznam
Javornice č. 285, Javornice, 517 11

Začínali jsme v roce 2010 ve složení třech lidí, mě a dvou mých kamarádů. Dnes se naše firma skládá ze šesti lidí. Jsme schopni zajistit i větší zakázky, jako například stavbu rodinných domů na klíč.

Veškerou činnost provádíme zodpovědně s dodržením určené doby a s potřebnou zárukou na naši odvedenou práci.

Potom nás velice potěší, když se k nám zákazník vrátí s dalšími požadavky nebo nás doporučí svým známým.

Na Vaše přání zrealizujeme kompletní výstavbu rodinného domu včetně projektové dokumentace.

SLUŽBY MĚSTA HORNÍ BENEŠOV s.r.o. - ID 93742671 - Garantovaný záznam
Masarykova 348, Horní Benešov, 793 12

Společnost Služby města Horní Benešov s.r.o. byla založena v měsíci prosinci roku 1999. Již od svého vzniku se zabývá činnostmi, které jsou spojeny s komunálními službami, za účelem poskytování služeb pro veřejnost s cílem vykonávat tyto služby efektivně a kvalitně dle představ a potřeb města a ostatních zákazníků. Zakladatelem a jediným společníkem společnosti je právnická osoba - Město Horní Benešov.

K hlavním činnostem patří zejména správa kanalizace a čističky odpadních vod; letní a zimní údržba místních komunikací, zeleně; údržba bytového a nebytového fondu v majetku města; služby v dopravě.

Domácí potřeby Luka - ID 96325667 - Garantovaný záznam
Mukařovského 1986/7, Praha, Stodůlky, 15500

Domácí potřeby Luka

Jsme malá rodinná firma působící na trhu od roku 1994. Naší snahou je vyhovět požadavkům všem zákazníkům, a to nejen nabídkou širokého sortimentu, ale i vstřícným a osobním přístupem. V nabídce máme cca 6000 položek zboží, ale přesto zboží, které u nás nenajdete, jsme schopni do 48 hodin doobjednat. Zákazníci se k nám rádi vrací, což je pro nás největší odměna.

Nabízíme domácí potřeby: kuchyňské potřeby, výrobky s plastů, smaltované a nerezové nádobí, sklo-porcelán, domácí elektrické spotřebiče, elektroinstalační materiál, žárovky, kabely, železářské zboží: zámky, kování, ruční nářadí, spojovací materiál, vodoinstalační materiál...

BAGOSTAV družstvo - ID 96524173 - Garantovaný záznam
Reimerova 14, Mratín, 250 63

Jsme specializovaná stavební firma se zaměřením na výrobu a montáž betonářské oceli. Na stavebním trhu v ČR působíme od roku 2005.

Jdeme cestou specializace, abychom mohli klientům poskytovat vysoce odborné služby podpořené zkušenostmi v oboru.

Od doby našeho založení se pomalu ale jistě rozvíjíme a vzhledem ke stále rostoucí poptávce postupně rozšiřujeme montážní i výrobní kapacity.

Za sebou máme stovky různě složitých projektů a tisíce tun dodané a namontované betonářské oceli.

Spolupodíleli jsme se na výstavbě bytových domů, administrativních budov, obchodních center či průmyslových výrobních budov, stejně tak dopravních staveb jako jsou mosty a tunely.

Díky letitým zkušenostem a řadě spokojených zákazníků se můžeme dívat s jistotou do budoucnosti a stát se i vaším důvěryhodným partnerem.

Naše moto zní: RESPEKT – MOTIVACE – DŮVĚRA. Na těchto základních kamenech stavíme naši vnitrofiremní politiku.

RESPEKT a MOTIVACE jdou za našimi řemeslníky… DŮVĚRA zákazníků je zase to, čeho si nejvíce ceníme.

Našim klientům garantujeme nejlepší ceny na trhu, vysokou flexibilitu a spolehlivost.

Všem, kdo nás znáte a spolupracujete s námi, děkujeme za důvěru a přízeň. A těšíme se i na vás – nové zákazníky. Uděláme vše pro vaši spokojenost a úspěšně dokončené dílo.

KRÁL PM CENTRUM s.r.o. - ID 93396226 - Garantovaný záznam
Chebská 79/23, Plzeň, 322 00

Firma KRÁL PM CENTRUM s.r.o. je montážní a obchodní firma. Byla založena v roce 1990 jako rodinná firma a od roku 1998 je právnickou osobou. Mezi hlavní pilíře firemní filosofie patří maximální uspokojování rostoucích nároků zákazníků, osvojování nových technologií a soulad s požadavky přicházejícími nově z Evropské unie. Na firmu jsou navázáni ti nejlepší odborníci mnoha  stavebních profesí a nedávno došlo k jejímu většímu rozšíření. Odborně zdatní zaměstnanci, disponující všemi potřebnými oprávněními a nadstandardní certifikací, jsou schopni plnit mimořádně náročné úkoly. Reagujeme na požadavky dneška — spolupracujeme s rozhodujícími dodavateli a citlivě dbáme na ochranu životního prostředí.  Činnost firmy obecně rozdělujeme do dvou základních větví — na dvě střediska: Středisko Plzeň a Středisko Kralovice. Ve vlastním areálu, v Kralovicích č.p. 905, provozujeme prodejnu stavebního materiálu.

POBOČKY:

 • KRÁL PM CENTRUM s.r.o. - Plzeňská tř. 519, Kralovice 
 • KRÁL PM CENTRUM s.r.o. - Plzeňská tř. 905, Kralovice
 • UBYTOVNA KRALOVICE - Plzeňská tř. 617, Kralovice
KORČÁK ZEMNÍ PRÁCE - ID 98444261 - Garantovaný záznam
Teplická 514, Odolena Voda, 250 70

Naše služby:

 • Zajišťujeme dodání potřebného materiálu či odvoz a likvidaci přebytečného
 • Prodej a dovoz zeminy, betonu, štěrků, písků a dalších sypkých hmot
 • Rozhrnování, přemisťování a nakládání zeminy a materiálů
 • Terénní úpravy zahrad, sejmutí a rozprostření ornice, skrývka, HTÚ
 • Úpravy terénu a bagrování v šířkách 30, 40, 50, 60, a 120 cm do hloubky cca 4m
 • Výkopy základů – výkop a následná realizace
 • Výkopové práce různého rozsahu od základů pro ploty, přes výkopy bazénů, zahradních jezírek, hloubení jam pro stromy kanalizačních, vodovodních a plynových přípojek, výkop jímek, drenáží a svodů
 • Hutnění
 • Rekultivace
 • Zpevňování podloží
 • Bourací práce
 • Ukládka zeminy
 • Velkoobjemové přesuny zeminy
Půjčovna nářadí a zámečnictví Macek - ID 93643904 - Garantovaný záznam
Luková 82, Brodek u Přerova, 75103

Nabídka zámečnických prací a půjčovna nářadí.

ROSTISLAV SIMKOVIČ - ZEMNÍ PRÁCE, AUTODOPRAVA s.r.o. - ID 99110067 - Garantovaný záznam
ČSA 962, Velká Bystřice, 783 53

Společnost Rostislav Simkovič - zemní práce, autodoprava s.r.o. má dlouholeté zkušenosti od roku 1999. Specializujeme se na zemní práce, dopravu, stavební práce a další služby. 

Provádíme

 • zemní práce
 • výkopové práce
 • demoliční práce
 • bourací práce
 • převoz zeminy a sypkých materiálů
 • zhotovení komunikací, parkovišť
 • jemné teréní sadbové úpravy
 • výkopy základů a základových pasů 
 • přesuny těžké mechanizace
 • přeprava stavebních zařízení
Ladislav Makuňa - ID 98184850 - Garantovaný záznam
Příční 20, Vysoká Pec, 43159

Provádíme zednické práce, pokládku obkladů, zámkové dlažby, bourací, kopačské, malířské a úklidové práce.

 

  VEHOTRANS s.r.o. - ID 92056772 - Garantovaný záznam
  Vyšný 8, Český Krumlov, 381 01

  Naše služby:

  • Práce s autojeřáby AD080, AD20, AD28
  • Zemní práce s rypadly Cat 432D, Cat 303/5
  • Zemní práce s nakladačem Cat 242B
  • Přeprava sypkých materiálů s nákladním vozidlem T815 S3
  • Dodávka a doprava betonu autodomíchávačem AM 369
  • Přeprava nadrozměrných nákladů.
  • Půjčování kontejnerů na stavební sutě a další různé materiály včetně jejich vyvážení vozidly Iveco a Avia.
  • Doprava nákladů vozidly s přívěsem Scania s hydraulickou rukou, popřípadě Avia s hydraulickou rukou.
  VAZBA spol. s r.o. - ID 96134255 - Garantovaný záznam
  Brožíkova 284/8, Beroun, 266 01

  Provádíme truhlářské, tesařské a pokrývačské práce.

  Výrobu a montáž pergol, krovů, vazníků, zahradních domků dle zadání.

  Také kompletní dodávky střech a montáž střešních krytin, montáž podlah a paluvkového obložení.

  CHLAD RADOSLAV - ID 91772885 - Garantovaný záznam
  U Divadla 1022, Sokolov, 356 01

  Provádíme zemní práce, demolice, bourací práce, malířské, lakýrnické a natěračské práce, úklidové služby, čištění a mytí oken a výloh.

  Z&D STAVBY, s.r.o. - ID 92341199 - Garantovaný záznam
  K Bělidlu 568, Trutnov, 541 02

  Soukromá firma Z&D stavby, s.r.o. vznikla 6. ledna 2006 jako nástupnická organizace sdružení Zieris – Dvořák, které vzniklo 2. dubna 1990. Všichni pracovníci disponují bohatými zkušenostmi z provádění staveb vodovodních a kanalizačních sítí včetně vodohospodářských objektů a čistíren odpadních vod.

  Realizujeme kompletní dodávky staveb na klíč, modernizace, rekonstrukce, opravy poruch a údržbu vodohospodářských objektů. Provádíme výstavbu čistíren odpadních vod, vodojemů, čerpacích stanic včetně objektů. V neposlední řadě se zabýváme instalatérskými pracemi uvnitř objektů jakož i zhotovením venkovních kanalizačních a vodovodních přípojek.

  Firma je vybavena jak technikou k provádění zemních prací, tak i potřebným montážním zařízením. Při provádění zemních prací dbáme na úpravu staveniště do původního stavu.

  Při provádění sítí využíváme nejmodernějších technologií jakož i materiálů dle požadavků investora. Disponujeme vybavením pro práci se všemi druhy potrubí (litina, kamenina, plast atd.) a se všemi druhy armatur.

  Stavby, které jsme provedly byly provedeny v dobré kvalitě a v dohodnutých termínech. Ze strany objednatelů byla oceněna kvalita, odbornost a včasnost staveb prováděných pracovníky naší firmy. Z toho je patrno, ze firma Z&D Trutnov disponuje takovou stavební kapacitou, která je zárukou včasného a kvalitního provedení staveb vodohospodářského a ekologického charakteru. Máme zkušenosti s realizací všech druhů staveb. Velkým kladem jsou zkušenosti získané dlouholetou praxí v oboru. Za celou dobu své existence firma neměla závažnou reklamaci.

  MECHANIZACE KRÁL s.r.o. - ID 97982112 - Garantovaný záznam
  Sirá 15, Rokycany, 337 01

  Služby:

  • Stavby plotů
  • Kompletní výstavba rodinných domků
  • Základové desky & přípojky
  • Výstavby jezírek & úpravy zahrad
  • Autodoprava
  • Výkopové práce
  ČESKÉ ŠTĚRKOPÍSKY spol. s r.o. - ID 90760883 - Garantovaný záznam
  Lípa nad Orlicí, Lípa nad Orlicí, 517 21

  České štěrkopísky spol. s r.o. a její sesterská společnost Slovenské štrkopiesky, s.r.o.  je seskupení firem zabývající se již od roku 1994 celkovým řešením přípravy těžby, samotnou těžbou, zušlechťováním nerostů, distribucí kameniva a zahlazováním následků těžby sociálně a ekologicky odpovědným přístupem.  Kamenivo z přírodních zdrojů Náš finální produkt je kamenivo z přírodních zdrojů používané ve stavebnictví, dopravním stavitelství, pří výrobě betonu, prefabrikátů, zámkové dlažby, suchých maltových směsí a jiných stavebních výrobků.  Spolehlivě a s nízkými náklady poskytujeme komplexní služby dodávek stavebního kameniva včetně dopravy a poradenství , což z nás dělá stabilní firmu v našem oboru.  

  České štěrkopísky jsou hrdé na to, že nabízejí celoroční dodávky produktů pro naše velké i malé zákazníky, podílející se na výstavbě  bytové, komunální i dopravní infrastruktury. Respektujeme komunity, ve kterých žijeme a pracujeme. Vážíme si našich zaměstnanců, zákazníků a dodavatelů a udržujeme s nimi dlouhodobě dobré vzájemné vztahy. Díky naší firemní koncepci, strategii a zákazníkům, kteří se k nám vrací, se řadíme  mezi přední dodavatele těženého přírodního kameniva v České republice.

  PROVOZOVNY:

  • ČESKÉ ŠTĚRKOPÍSKY spol. s r.o. - Hrušovany u Brna
  • ČESKÉ ŠTĚRKOPÍSKY spol. s r.o. - Dřenice, Cheb
  • ČESKÉ ŠTĚRKOPÍSKY spol. s r.o. - Křenek
  • ČESKÉ ŠTĚRKOPÍSKY spol. s r.o. - Lhota pod Libčany
  • ČESKÉ ŠTĚRKOPÍSKY spol. s r.o. - Lípa nad Orlicí
  • ČESKÉ ŠTĚRKOPÍSKY spol. s r.o. - Velká Černoc, Měcholupy
  • ČESKÉ ŠTĚRKOPÍSKY spol. s r.o. - Otradovice, Skorkov
  • ČESKÉ ŠTĚRKOPÍSKY spol. s r.o. - Straškov, Straškov-Vodochody
  • ČESKÉ ŠTĚRKOPÍSKY spol. s r.o. - Nučničky, Travčice 
  • ČESKÉ ŠTĚRKOPÍSKY spol. s r.o. - Veletov 
  Stavební činnost – Richard Vaškůj - ID 98269523 - Garantovaný záznam
  Hřivínův Újezd 55, Hřivínův Újezd, 76307

  Provádím zednické práce a veškerou další stavební činnost.

  Bohuslav Smrček - Stafas - ID 97847961 - Garantovaný záznam
  Pískov 34, Troubelice, 78383

  Společnost podnikatelů STAFAS byla založena a funguje od roku 1997. Zabýváme se a provádíme výkopové zemní práce otočnými japonskými bagry o hmotnosti od 2,5-16 tun. Naše služby zahrnují tyto činnosti: bourací práce, výkopy základů, kanalizací, ing. sítí, bazénů, rybníků, jezírek, příkopů. Dále provádíme terénní úpravy, vrtání děr na sloupky, čištění odpadních jímek a nádrží, zhotovení zpevněných ploch komunikací a chodníků, včetně navážení betonových dlažeb paletizačními vidlemi.

  Disponujeme nákladními automobily o tonáži od 7 - 26 tun. Autodopravu máme jak kontejnerovou, tak sklápěcí. Jsme schopni zajistit převoz sypkých hmot, zeminy i stavebních palet s materiálem.

  Půjčujeme vibrační desky 500kg a 120kg, vibrační pěchy 75kg, ježkovitý válec 1500kg. Vlastníme strojní vrtací zařízení průměru 300, 225 a 150mm.

  LUKRASTAV - ID 93830241 - Garantovaný záznam
  Podměstí 2159, Žatec, 438 01

  Naše firma je na trhu od roku 2005, nabízí spolehlivé a efektivní provedení kompletních lešenářských služeb v oblasti průmyslu a stavebnictví. Dále zajišťujeme kompletní stavební, zemní práce, pokládku kanalizace a elektroinstalace.

  Cílem našeho úsilí jsou kvalitní a včasné dodávky. Náš přednostní zájem o vysokou úroveň bezpečnosti práce garantuje hladký a bezproblémový průběh realizace zakázky.

  Větrná 145, Neratovice-Byškovice - Byškovice, 277 11
  Šetřete s námi díky zateplení fasády
  Nádražní 218, Hrušovany nad Jevišovkou, 671 67
  Nový Šaldorf 162, Nový Šaldorf-Sedlešovice, 671 81
  Stavební a obchodní společnost
  Elektrárenská 774/2, Praha 10 - Michle, 101 00
  Zadejte vypracování stavební dokumentace naší firmě
  Hudcova 296/70, Brno - Medlánky, 621 00
  Zateplení fasád a rekonstrukce budov
  Novoveská 1261/5, Ostrava - Mariánské Hory, 709 00
  Montáže a rekonstrukce potrubních rozvodů
  Křenová 478/72, Brno - Trnitá, 602 00
  Pozemní stavitelství
  Souhrady 665/6, Brno - Bohunice, 625 00
  Stavební práce a rekonstrukce
  Němčice 24, Němčice, 533 52
  Výstavba zděných a suchých staveb
  Slabce 120, Slabce, 270 41
  Stavby rodinných domů
  Přeštěnice 6, Přeštěnice, 399 01
  Zlepšíme kvalitu vašeho bydlení
  Brněnská 1748/21b, Blansko, 678 01
  Stavebnictví, strojírenství a bezpečnost
  Na dolinách 362/44, Hlavní město Praha - Podolí, 147 00
  Fasády, izolace a rekonstrukce
  Lipník nad Bečvou VII-Trnávka 1, Lipník nad Bečvou, 751 31
  Realizace staveb z přírodních materiálů
  Na Chmelnici 455, Dobříš, 263 01
  Komunální služby pod jednou střechou
  Zahradní domky.cz - ID 2928 -
  Nová 1036/8, Praha 8 - Dolní Chabry, 184 00
  V Lipinách 799, Pardubice - Bílé Předměstí, 530 03
  Specialista na rekonstrukce bytů a domů
  Šámalova 911/59, Brno - Židenice, 615 00
  Zateplování, fasády a výškové práace
  Rozstání 159, Světlá pod Ještědem, 463 43
  Sádrokarton, zateplení, rekonstrukce a další
  Čenkovská 798/53, Třešť, 589 01
  Stavíme od základů po klíč
  Pražákova 510/51, Brno - Horní Heršpice, 619 00
  Komplexní stavební práce
  Staré Město 67/20, Znojmo, 669 02
  Rychle, kvalitně a efektivně stavět RD
  Nádražní 1247, Ledeč nad Sázavou, 584 01
  Naše kanadské sruby udělají Váš život příjemnější
  Lednická E358, Hlavní město Praha - Kyje, 198 00
  ...ať je vaše cesta ta pravá...
  Zastávecká 1030, Rosice, 665 01
  Přijeďte do našich stavebnin
  Dyje 74, Dyje, 669 02
  Správa majetku, pronájem bytových i nebytových prostor
  Jihlavská 230, Velké Meziříčí, 594 01
  Stavební firma

  1 2 3 4 5


  PŘEHLED KATEGORIÍ

  Agentury (18) »

  Auto-moto (1415) »

  Banky (190) »

  Bazény (3) »

  Bezpečnost, ochrana (12) »

  Čištění (820) »

  Doprava (1330) »

  Dřevo (1023) »

  E-shopy (33) »

  Elektro (911) »

  Energetika (687) »

  Finance, banky, pojišťovny (5) »

  Chemie (114) »

  Chovatelství (16) »

  Instalace, servis, opravy (39) »

  Kancelářské stroje, potřeby (5) »

  Kosmetické služby (24) »

  Kovovýroba (46) »

  Kultura (1176) »

  Kurzy, školení (37) »

  Malo a velkoobchod (1323) »

  Nábytek (900) »

  Nářadí (607) »

  Obaly (656) »

  Odbory, spolky (66) »

  Odpady (20) »

  Okna, dveře (21) »

  Papír (7) »

  Plasty (11) »

  Počítače (1030) »

  Pohřebnictví (7) »

  Pojištění (760) »

  Poradenství (1593) »

  Potraviny, gastro (1334) »

  Reality (1002) »

  Reklama (1076) »

  Restaurace (71) »

  Skladování (4) »

  Sklo (331) »

  Služby a řemesla (4197) »

  Sport (20) »

  Stavebnictví (1429) »

  Strojírenství (1100) »

  Telekomunikace (607) »

  Textil (16) »

  Tisk (475) »

  Ubytování (1031) »

  Úřady, instituce (1064) »

  Věda a výzkum (435) »

  Voda, topení, plyn (34) »

  Volný čas (135) »

  Výtahy (1) »

  Vzdělávání (846) »

  Zahradnictví (23) »

  Zdraví (828) »

  Zdravotnictví, sociální péče (21) »

  Zemědělství (683) »