1 2 3 4 5


Firmy v kategorii Strojírenství (1111)

Vyhledávání firem v aktuální kategorii
DUCHCOVSKÁ SVAŘOVNA, a.s. - ID 96899117 - Garantovaný záznam
Želénská 485/2, Duchcov, 419 01

DUCHCOVSKÁ SVAŘOVNA, A.S.

člen českého stavebního holdingu Enteria, a.s.

Naši společnost založili dva akcionáři: Chládek & Tintěra a.s. Litoměřice a Chládek a Tintěra Pardubice a.s. vkladem každý 50 %. Svoji činnost společnost zahájila 1.3.2005. 

Cílem obou společností bylo pokračovat ve stykovém odtavovacím svařování ve stabilní svařovně v Duchcově, které zde probíhalo od začátku sedmdesátých let minulého století ať už v podání Traťové distance Most, tak poté Traťové strojní stanice Ústí nad Labem. 

Na činnosti společnosti se podílí 35 zaměstnanců.

CO UMÍME:

 • odtavovací stykové svařování kolejnic všech tvarů
 • ekologickou službu v oblasti regenerace kolejnic
 • zajištění komplexních přeprav kolejnic pronájem železničních plošinových vozů
 • řešení problematiky ECM
 • výměny kolejnic na stavbách
 • veškeré práce na železničním svršku
 • výrobu a montáž ocelových konstrukcí
STŘECHY BOBEK - ID 94705063 - Garantovaný záznam
S. K. Neumanna 1575, Horní Litvínov, Litvínov, 436 01

Našim zákazníkům nabízíme tyto služby:

 • pokrývačské práce
 • klempířské práce
 • tesařské práce
 • drobné stavební práce
 • čištění okapových svodů

 

PLASTY OTÁHAL s.r.o. - ID 96862862 - Garantovaný záznam
Kobylí 180, Kobylí na Moravě, 691 10

AMM Otáhal - Váš výrobce a dodavatel rodinných bazénů a zastřešení, průmyslových nádrží a technologických celků pro chemii a průmysl.

Z nabídky AMM Otáhal Vás může především zaujmout široký výběr bazénů, nádrží a zastřešení.

CSE spol. s.r.o. - ID 93215746 - Garantovaný záznam
Hornova 842, Horní Slavkov, 357 31

Společnost CSE spol. s r. o. byla založena v roce 1993 a od svého vzniku se zabývala vývojem a výrobou zařízení pro výrobu betonu. Od počátku vsadila na využití nových progresivních technologií při návrhu a výrobě vlastních zařízení. V současnosti firma dodává komplexní technologie k výrobě betonu a minerálních směsí.

S patentovanou technologií navažování kameniva naše betonárny dosahují až o 40% většího výkonu, než ostatní betonárny se stejnou míchačkou. S míchačkou o objemu 1 m³ dosahujeme reálného výkonu 65 m³ betonu/hod, s 2 m³ míchačkou dosahujeme reálného výkonu 111 m³/hod. Tento patent využíváme také u technologie s kontinuální výrobou KSC a minerálních směsí o výkonu 250 m³/hod.

K betonárnám nabízíme stále více oblíbený automaticky plněný zásobník kameniva, který postupně nahrazuje zásobníky plněné nakladačem. Splňuje ty nejpřísnější požadavky na skladování materiálu a je zárukou kvalitních vstupních materiálů po celý rok. Výrazně snižuje stavební a provozní náklady, zaujímá velmi malou plochu.

THERMO-KOV, spol. s r.o. - ID 94338444 - Garantovaný záznam
Farní 335, Kdyně, 345 06

Naše společnost se specializuje na výrobu vzduchotechniky, klimatizace, závěsů, potrubí a Q systémů. Zhotovujeme díly jak rovné, tak přesně tvarované s potřebným příslušenstvím. Také se zabýváme pronájmem mobilních kotelen.

PGT s.r.o. - ID 96688413 - Garantovaný záznam
Doudlevecká 214/10, Plzeň, 301 00

Jsme odborníci na německý a rakouský strojírenský pracovní trh. Našimi klienty jsou přední průmyslové podniky, velké a střední montážní firmy a technologické společnosti, pro které zajišťujeme specializované pracovníky.

Zaměřujeme se na profese CNC frézař, soustružník, svářeč WIG/MIG/MAG, instalatér, truhlář, potrubář.

FORELV s.r.o. - ID 97372226 - Garantovaný záznam
Českobratrská 4279, Prostějov, 796 01

FOR ELV s.r.o. je tradičním českým výrobcem stožárů. Zabýváme se vývojem, projektovaním, výrobou a prodejem stožárů veřejného osvětlení, zpracováním nerezových materiálů, ohraňováním plechů, svařováním Fe-Cr, Cu, Al, dělením plechů laserem.

Novinkou v nabídce našich služeb je řezání profilů laserem (trubek, jeklů, profily I, profily U).

 

Novotný-Wojnar, s.r.o. - ID 90400113 - Garantovaný záznam
Táborská 197/97, Brno, Židenice, 61500

Naše firma působí na trhu od roku 2016. Při realizaci zakázek vycházíme z více než 30-ti leté praxe našeho vedení i pracovního kolektivu, získané v České republice i zahraničí. Kvalita a preciznost odvedené práce jsou u nás samozřejmostí a předpokladem pro spokojeného klienta.

Našim klientům nabízíme širokou nabídku služeb zahrnující servisní práce u zákazníka i kompletní spektrum oprav v naší provozovně. Při provádění oprav respektujeme požadavky klienta a nabízíme individuální řešení.

Opravené stroje nabízíme i výměnným způsobem pro minimální zdržení výroby a ušetření nákladů klienta.

Pro realizaci projektů veškerých oprav zajišťujeme komplexní dodávku katalogových i zakázkových dílů.

Věříme že vás naše nabídka zaujme a těšíme se na budoucí spolupráci.

SIMONT spol. s r.o. - ID 93954174 - Garantovaný záznam
Ústecká 223, Chlumec, 403 39

Zajišťujeme projektování, realizace, dodávky, výrobu, montáž ocelových hal Astron a atypických ocelových hal pro průmysl, skladování, logistiku, sport a kulturu, dodávky a montáže střešních a obvodových plášťů, projektování, výrobu a montáž ocelových fasád SIMFAST. Montujeme střešní nástavby Lindab.

 

Bohuslav Smrček - Stafas - ID 97847961 - Garantovaný záznam
Pískov 34, Troubelice, 78383

Společnost podnikatelů STAFAS byla založena a funguje od roku 1997. Zabýváme se a provádíme výkopové zemní práce otočnými japonskými bagry o hmotnosti od 2,5-16 tun. Naše služby zahrnují tyto činnosti: bourací práce, výkopy základů, kanalizací, ing. sítí, bazénů, rybníků, jezírek, příkopů. Dále provádíme terénní úpravy, vrtání děr na sloupky, čištění odpadních jímek a nádrží, zhotovení zpevněných ploch komunikací a chodníků, včetně navážení betonových dlažeb paletizačními vidlemi.

Disponujeme nákladními automobily o tonáži od 7 - 26 tun. Autodopravu máme jak kontejnerovou, tak sklápěcí. Jsme schopni zajistit převoz sypkých hmot, zeminy i stavebních palet s materiálem.

Půjčujeme vibrační desky 500kg a 120kg, vibrační pěchy 75kg, ježkovitý válec 1500kg. Vlastníme strojní vrtací zařízení průměru 300, 225 a 150mm.

Ladislav Komárek - svářečství a zámečnictví - ID 90374063 - Garantovaný záznam
Plzeňská tř. 519, Kralovice, 33141

Provádím svářečské a zámečnické práce. Svařování materiálu - železo, hliník, nerez. Výroba a montáž - nerezové zábradlí, vrata + branky, zakázková výroba dle vašeho požadavku. Zajistím povrchovou úpravu materiálu - prášková barva, žárové zinkování. Poskytnu dělení materiálu pásovou pilou.

Miroslav Koudelný - ID 99179826 - Garantovaný záznam
Cholina 4, Cholina, 78322

Provádíme zemní práce autograderem v rámci Olomouckého a Moravskoslezského kraje. 

JCA STAVEBNÍ s.r.o. - ID 98068835 - Garantovaný záznam
V zahradách 110, Mariánské Radčice, 435 32

Česká firma JCA byla založena v roce 1993 a jako společnost s ručením omezeným, registrována dne 07.04.1994.

Díky materiálně-technickému zázemí a dlouholetým zkušenostem našich zaměstnanců jsme schopni rychle a pružně řešit jakékoliv potřeby našich obchodních partnerů v celém spektru poskytovaných služeb.

Za dobu svého působení jsme již prováděli služby v oblasti BOZP a PO pro řadu významných firem na území celé České republiky. V současné době naše společnost zajišťuje služby v oblasti BOZP a PO pro více než 100 firem po celé České Republice. Reference společnosti jsou dostupné na stránkách www.jca-bezpecnost.cz.

Pro účinné řízení firmy a poskytování služeb disponujeme potřebnými softwarovými nástroji a programovým vybavením, na zakázku jsme schopni zajistit i zprostředkování dalších činností či produktů.

Tradice, kvalita služeb a snaha maximálně uspokojit zákazníka. Takto lze zhodnotit činnost společnosti, která v roce 2018 oslavila své pětadvacáté výročí od založení. Za tuto dobu se dostala společnost do povědomí mnoha významných firem, známých na celém území České republiky.

Rozsah našich služeb v oblasti předmětu podnikání je omezen pouze požadavky obchodních partnerů, jelikož společnost je schopna kreativně přizpůsobit poskytované služby dle specifických nároků toho kterého zákazníka.

Naše společnost je pravidelně certifikována na systém managementu kvality splňující požadavky ČSN EN ISO 9001 v oboru bezpečnostně technické služby v oblasti bezpečnosti práce a technicko – organizační činnost v oblasti požární ochrany.

POBOČKA:

 • JCA-BEZPEČNOST PRÁCE A POŽÁRNÍ OCHRANA - V zahradách 110, 435 32 Mariánské Radčice
J.S.INSTAL vodo topo plyn - ID 97657426 - Garantovaný záznam
Mlýnská 193, Žlutice, 36452

JS INSTAL - Topení - voda - plyn

Česká firma Josef Sedláček J.S. INSTAL se zaměřuje na 3 související oblasti – voda, topení, plyn. V tomto oboru působí již více než 15 let, konkrétně od roku 2000. Společnost J.S. INSTAL je pokračovatelem firmy Věroslav Šiman Plynoservis Žlutice. Dlouhodobě zaměstnáváme zkušené odborníky – topenáře, vodoinstalatéry i plynaře, kteří jsou zároveň servisními mechaniky. Firma sídlí v obci Žlutice u Karlových Varů a působí v širokém okolí, především v Karlovarském kraji.

Voda, topení, plyn – Karlovarský kraj a okolí

Služby v oblasti vodo – topo – plyn tedy nabízíme hlavně v Karlovarském kraji. Ve Žluticích u Karlových Varů máme veškeré zázemí. Kancelář, skladové prostory, dílnu i prodejnu. Prodáváme zde kvalitní rozvody a další zboží, které sami běžně používáme při instalacích. Doporučujeme odolné materiály (měď, ocel, pevný plast, pozinkované rozvody apod.). Podívejte se tedy na přehled našich služeb:

 • vodoinstalace – kompletní rozvody vody v různých objektech, domovní vodárny, výměna vodoměrů, kanalizační a odpadní rozvody, další instalatérské práce i následný servis a pravidelná údržba
 • plynařské práce – výměna potrubí, plynové rozvody, rekonstrukce kotelen, montáže nových kotlů a další plynařské práce
 • topenářské práce – nové rozvody topení, rekonstrukce stávajícího topení, podlahové vytápění, montáž otopných těles a další topenářské práce

Poradíme vám, navrhneme optimální řešení, namontujeme nové rozvody, vše zabezpečíme, zkontrolujeme a po dohodě k vám budeme jezdit na pravidelný servis a údržbu. Ať už se jedná o vodu, topení či plyn, můžete se spolehnout na naši odbornost. Naši lidé mají mnohaletou praxi, jsou zruční a spolehliví.

INSTAX CREW s.r.o. - ID 96870084 - Garantovaný záznam
Rybná 716/24, Praha, 11000

Nabízíme veškeré služby pro firemní i soukromé klienty. Jsme dlaždiči, obkladači, instalatéři, topenáři, zedníci.  

Provádíme interiérové přestavby, rekonstrukce bytových jader, rekonstrukce panelových domů a stavby základových desek.

AMADEUS FIN, spol. s r.o. - ID 93474946 - Garantovaný záznam
Masarykova 765, Kamenice nad Lipou, 394 70

Jsme česká, strojírenská firma specializovaná na výrobu plechových dílů a strojních součástí. Základem naší výrobní technologie je přesné CNC laserové vyřezávání z plechů. Dále provádíme CNC ohraňování (ohýbání) a CNC obrábění.

Programování strojů v softwarech JetCAM a GibbsCAM je velmi progresivní a pružná metoda, která nám umožňuje, nabídnout zákazníkům výrobu součástí nebo polotovarů v rozsahu již od jediného kusu, po série čítající desítky tisíc kusů ročně.

Při práci klademe důraz především na kvalitu, rychlost a seriózní obchodní podmínky, neboť naším cílem je Vaše trvalá spokojenost.

ERLEN - ZINKOVNA - ID 94181994 - Garantovaný záznam
Masarykova 701, Fulnek, 742 45

Společnost ERLEN je na trhu již od roku 2000. Veškeré obory naší činnosti jsou založeny na špičkové kvalitě práce a použitých materiálů.
Pro naše stálé i nové zákazníky firma neustále monitoruje vývoj tuzemských cen povrchových úprav a snaží se zákazníkům nabízet konkurenční ceny i v porovnání s velkými koncerny a maximální operativnost.
Máme bohaté zkušenosti s žárovým zinkováním konstrukcí, rámů, držáků a vrtáků pro solární, fotovoltaické, agrivoltaické a carportové systémy.

Pobočka: ERLEN s.r.o. - Nýdek č. 8, Nýdek

EVEKTOR-AEROTECHNIK a.s. - ID 98860718 - Garantovaný záznam
Letecká 1384, Kunovice, 68604

Evektor je mezinárodní společnost a patří mezi přední vývojové a výrobní společnosti působící v leteckém průmyslu v České republice. Kromě letectví má Evektor rozsáhlé vývojové aktivity v automobilovém a strojírenském průmyslu. Společnost byla založena v roce 1991 a již od roku 1992 působí v oblasti vývoje a konstrukce letadel. Historicky Evektor navazuje na tradice společnosti Aerotechnik CZ, která se stala jeho součástí v roce 1996, a která byla založena v roce 1970 a během své existence vyrobila, mimo jiné, téměř 200 letounů řady L-13 Vivat.

První brněnská strojírna, a.s. - ID 92026568 - Garantovaný záznam
Olomoucká 3419/9, Brno, 61800

První brněnská strojírna, a.s. (PBS Brno) je inženýrsko-dodavatelskou společností, která poskytuje komplexní služby zejména při výstavbě energetických a teplárenských investičních celků. Disponuje vlastní technologií průmyslových kotlů na různá paliva. Navrhuje ekologická řešení v souladu s aktuální legislativou v oblasti spalování obnovitelných zdrojů. Společnost vychází vstříc potřebám tuzemských i zahraničních zákazníků. Rozvíjí dál tradici značky PBS, která se datuje od roku 1814. Při realizaci projektů dlouhodobě spolupracuje s celou řadou renomovaných partnerů. Vnitřní systém řízení kvality je certifikován dle normy ISO 9001.

KABELOVNA Děčín Podmokly, s.r.o. - ID 91289511 - Garantovaný záznam
Ústecká 840/33, Děčín, 40533

VÝROBCE OPTICKÝCH A METALICKÝCH KABELŮ

Svými dlouholetými zkušenostmi se Kabelovna Děčín Podmokly, s.r.o. již tradičně řadí k renomovaným evropským výrobcům kabelů, avšak až mohutnými investicemi z posledních let si firma získala postavení mezi nemnoha evropskými producenty, kteří disponují nejnovějšími technologiemi.

MP DIMS a.s. - ID 92900740 - Garantovaný záznam
Hranická 20/20, Valašské Meziříčí, 75701

Jsme dodavatelem značkových komponentů, výrobcem strojních součástí, náhradních dílů a průmyslových komponentů obchodním partnerům v České republice, ale i mimo ni. Naším posláním je spolehlivost a flexibilita v oblasti dodávek vysoce kvalitního zboží, poskytování služeb a správných informací, provádění konzultací a servisní činnosti k plné spokojenosti zákazníků.

TURBOair s.r.o. - ID 99611496 - Garantovaný záznam
Hradišťská 157, Buchlovice, 68708

Součásti a materiál pro leteckou techniku.

Nerezové výpalky s.r.o. - ID 94566690 - Garantovaný záznam
Lešetínská 366/14, Karviná - Fryštát, 73301

Společnost Nerezové výpalky s.r.o. se specializuje na dělení nerezové oceli.

Zabýváme se kusovou i sériovou výrobou přesných výpalků. Nabízíme širokou produktovou řadu polotovarů z nerezových ocelí. Naší prioritou je perfektní servis, od výroby až po závoz k zákazníkovi a to za nejlepší ceny.

ZAMET, spol. s r.o. - ID 92302590 - Garantovaný záznam
Huslenky 575, Huslenky, 75602

Historie společnosti spadá do devadesátých let, kdy postupně prošla několika organizačními a majetkovými změnami a současnou podobu má od roku 2001. Je ryze soukromou a rodinnou společností, která svou činnost zahájila bez vlastního majetku s 15-ti zaměstnanci. Nyní působí ve třech provozovnách  -  Nový Hrozenkov, Halenkov a Huslenky a zaměstnává cca 300 zaměstnanců. 

Máme také svůj vlastní výrobní program upínací techniky, který nám kromě vlastního prodeje umožňuje flexibilitu a rychlost v oblasti vlastní  technologické  přípravy  výroby,  kdy  si  sami  vyrábíme  přípravky  pro  hladký  průběh  výroby  technologicky  náročných  dílů. Hlavním cílem je neustále upevňovat a rozšiřovat postavení naší společnosti ve střední Evropě, pronikat do nejnáročnějších odvětví strojírenského průmyslu a nadále pokračovat ve strategii naší společnosti, tj. zajišťovat pro naše odběratele dodávky  technologicky nejnáročnější  výroby  dle  jejich  požadavků,  kde  můžeme  v  plné  míře  uplatnit    spojení vysoce špičkové  technologie se zručností a strojírenským umem našich zaměstnanců.

Strategie společnosti je založena na dobré úrovni dlouhodobé spolupráce s několika předními obchodními partnery v tuzemsku i zahraničí. Dlouhodobým  cílem  společnosti  je  vybudovat  silný  a  především  stabilní  podnik,  udržet  a  rozšířit  své  působení  na  tuzemských i zahraničních trzích a především upevňovat svou pozici na mezinárodní úrovni.

Předmětem činnosti je zakázková výroba na základě dodané výkresové dokumentace v těch nejnáročnějších technických a technologických požadavcích evropského i světového trhu. Jsme výrobci  těchto  dílů  pro  společnosti  orientující  se  na  výrobu  stavebních  strojů,  komponentů  pro  výrobu energetických  zařízení, komponentů pro vysokozdvižné manipulační a silniční  mechanismy,  díly  pro  energetický průmysl a zemědělské  stroje, díly pro elektromotory, ropný a plynárenský  těžební průmysl  apod.  Naší devizou je, díky širokému spektru technologického vybavení, zajištění  kompletní dodávky od  jednoduchých dílů až po složité obráběné konstrukční celky, včetně jejich povrchové úpravy a montáže.

Další provozovna se nachází na adrese Halenkov 754, 756 03 Halenkov

Miroslav Zejda - ID 97241887 - Garantovaný záznam
Svařenice 5, Vrutice, 41301

Firma Miroslav Zejda má 15leté zkušenosti v servisu hydraulických a pneumatických strojů, včetně vstřikovacích lisů.

Na zakázku vyrábí hydraulické i pneumatické agregáty, případně i jiné stroje.

MEPAC CZ, s.r.o. - ID 94637525 - Garantovaný záznam
Vsetín 2095, Vsetín, 755 01

Jako Mepac CZ jsme tady pro vás už od roku 1992 a neustále dobýváme jednotlivá odvětví strojírenského průmyslu napříč evropskými zeměmi. Dnes se naše technologie a služby skutečně vyrovnávají i světové špičce a denně si vytváříme nové vztahy s novými klienty. Přesná a kvalitní práce, řešení nejrůznějších problémů a vaše spokojenost je to, co nás upokojuje.

NITRIDACE, spol. s r.o. - ID 93753874 - Garantovaný záznam
Tovární 726/11, Brno, 643 00

Společnost NITRIDACE, spol. s r.o. Provádíme plasmovou nitridaci.

Brněnská 537, Modřice, 664 42
Specialisté na řezání laserem, ohýbání, svařování
S. K. Neumanna 2476, Rakovník - Rakovník II, 269 01
Získejte spolehlivé přístroje na vstřikování plastů
Rybníky IV 326, Zlín - Prštné, 760 01
Opravíme CNC stroje a vícevřetenové automaty
Zakřany 141, Zakřany, 664 84
Zastoupení německých svářecích zdrojů STAHLWERK
Motošín 216, Hranice - Hranice I-Město, 753 01
Vývoj, konstrukce a dodávky strojních zařízení
Berounská 399, Budišov nad Budišovkou, 747 87
CERNIN - kvalita prověřená provozem
Nádražní 1240, Miroslav, 671 72
Výroba a dodávka potrubních součástí
Podbranská 128, Česká Třebová, 560 02
český výrobce speciálních strojů
Tyršova 161, Křinec, 289 33
Obrábění hliníkových, zinkových, litinových odlitků a měděných profilů
DA Servis CZ s.r.o. - ID 2580 -
Korunovační 103/6, Hlavní město Praha - Bubeneč, 170 00
průmyslové šicí stroje
Na Vyšehradě 1091, Polička - Horní Předměstí, 572 01
stroje na vyfukování plastů
Štefánikova 110/41, Brno - Ponava, 602 00
Strojírenský průmysl ve střední a východní Evropě
Ve Velazu 277, Statenice - Černý Vůl, 252 62
Kompletní řešení pro ultrazvukové svařování plastů
Ericha Roučky 2485/2, Blansko, 678 01
Laserové stroje
Purkyňova 3050/99a, Brno - Královo Pole, 612 00
... using head, heart and hand
AGADOS, spol. s r.o. - ID 2586 -
Průmyslová 2081, Velké Meziříčí, 594 01
Výroba a prodej přívěsů do 3500kg celkové hmotnosti
Cejl 487/18, Brno - Zábrdovice, 602 00
Pořiďte si zásobník na vodu od nás
Výpusta 656, Želechovice nad Dřevnicí, 763 11
Hroznová Lhota 193, Hroznová Lhota, 696 63
Opletalova 29, Adamov, 679 04
Jednoúčelové stroje
Soškova 1563, Nové Město na Moravě, 592 31
Vše pro plazmové řezání
Kalendova 670/15, Hradec Králové - Kukleny, 500 04
Obrábění a zámečnické práce
Novodvorská 803/82, Hlavní město Praha - Lhotka, 142 00
Dodáváme filtry i s poradenstvím
Sestupná 78/9, Praha 6 - Liboc, 162 00
Konzultační činnost v oboru pevnosti konstrukcí
Havránkova 30/11, Brno - Dolní Heršpice, 619 00
Kabely pro elektroniku
Písecká 417, Týn nad Vltavou - Malá Strana, 375 01
Výroba a zpracování grafitu
Ovčí hájek 2175/5, Praha 5 - Stodůlky, 158 00
Pomůžeme ve všech průmyslových odvětvích
77, Olšovec, 753 01
Váš partner pro strojírenskou výrobu
Vranovská 21, Brno, 614 00
Vše pro svařování
Průmyslová 372, Praha 10 - Štěrboholy, 108 00
Hřejivé srdce domova
Kravařská 452/13, Ostrava - Mariánské Hory, 709 00
Distribuce přístrojů, nástrojů a doplňků k průmyslovému značení
Bohumil Pokorný - ID 2602 -
Hovorčovice 382, Hovorčovice, 250 64

1 2 3 4 5


PŘEHLED KATEGORIÍ

Agentury (33) »

Auto-moto (1446) »

Banky (191) »

Bazény (6) »

Bezpečnost, ochrana (22) »

Čištění (840) »

Doprava (1359) »

Dřevo (1039) »

E-shopy (81) »

Elektro (928) »

Energetika (689) »

Finance, banky, pojišťovny (11) »

Chemie (116) »

Chovatelství (28) »

Instalace, servis, opravy (129) »

Kancelářské stroje, potřeby (5) »

Kosmetické služby (39) »

Kovovýroba (67) »

Kultura (1182) »

Kurzy, školení (45) »

Malo a velkoobchod (1485) »

Nábytek (906) »

Nářadí (612) »

Obaly (658) »

Odbory, spolky (75) »

Odpady (26) »

Okna, dveře (35) »

Papír (7) »

Plasty (14) »

Počítače (1028) »

Pohřebnictví (9) »

Pojištění (768) »

Poradenství (1620) »

Potraviny, gastro (1434) »

Reality (1018) »

Reklama (1079) »

Restaurace (173) »

Skladování (8) »

Sklo (333) »

Služby a řemesla (4505) »

Sport (58) »

Stavebnictví (1529) »

Strojírenství (1111) »

Telekomunikace (608) »

Textil (25) »

Tisk (475) »

Ubytování (1122) »

Úřady, instituce (1071) »

Věda a výzkum (438) »

Voda, topení, plyn (52) »

Volný čas (258) »

Výtahy (1) »

Vzdělávání (856) »

Zahradnictví (56) »

Zdraví (845) »

Zdravotnictví, sociální péče (36) »

Zemědělství (709) »