1 2 3 4 5


Firmy v kategorii Čištění (840)

Vyhledávání firem v aktuální kategorii
Mycí linka ELOPS Louny - ID 99386427 - Garantovaný záznam
Mělecká 2638, Louny , 44001

Mycí linka ELOPS v Lounech nabízí mytí osobních automobilů i dodávek až do výšky 310 cm. Nechte svého motorového miláčka poznat nadstandard špičkové technologie šetrného mytí. 

Stěhování Němec - Oldřich Němec - ID 95869676 - Garantovaný záznam
Praha, Praha 10, 10101

Firma Oldřich Němec Vám nabízí:
Vyklízecí práce: vyklidíme jakékoliv nepotřebné věci – např. odpad, pozůstalosti, sutě, uhlí, holubí trus…z bytů, půd, sklepů, zahrad.
V ceně je zahrnuta nakládka, likvidace odpadu a hrubé zametení. Také stěhování bytových a nebytových prostorů. Drobné rekonstrukce, svařování a s tím spojené služby (voda, elektrika, údržba).

HLADÍK a MLADÍK s.r.o - ID 96089276 - Garantovaný záznam
Mistrovice 58, Nový Oldřichov, 47113

Provádíme vysokotlaké a strojní čištění kanalizací (průměr 30-300mm).  

Čištění odpadů v domácnostech, ležaté domovní i venkovní kanalizace a dešťových svodů.  

Nabízíme prohlídku potrubí kamerou a pořízení videozáznamu.  Nonstop havarijní servis pro Liberecký a Ústecký kraj.

TESMA JAROMĚŘICE s.r.o. - ID 98710162 - Garantovaný záznam
Nádražní 1160, Jaroměřice nad Rokytnou, 675 51

TESMA Jaroměřice s. r. o. vznikla 25. listopadu 1999. Byla založena Městem Jaroměřice nad Rokytnou jako společnost poskytující technické služby městu a i dalším subjektům. Společnost sídlí ve vlastním areálu na Nádražní ulici v Jaroměřicích nad Rokytnou (směr Popovice). 

Nabízíme Vám následující služby:

 • PRÁCE SE STAVEBNÍMI MECHANISMY
 • ZPROSTŘEDKOVATELSKÁ ČINNOST
 • OBCHODNÍ ČINNOST
 • SPRÁVA NEMOVITOSTÍ; PRONÁJEM PARKOVACÍCH A SKLADOVÝCH PLOCH
 • PROVÁDĚNÍ, ÚDRŽBA, OPRAVY A ÚPRAVY KOMUNIKACÍ, VEŘEJNÝCH PROSTRANSTVÍ, VEŘEJNÉ ZELENĚ, DOPRAVNÍHO ZNAČENÍ A KANALIZACÍ
 • PODNIKÁNÍ V OBLASTI NAKLÁDÁNÍ S ODPADY
 • POSKYTOVÁNÍ TECHNICKÝCH SLUŽEB
 • PROVOZOVÁNÍ TĚLOVÝCHOVNÝCH A SPORTOVNÍCH ZAŘÍZENÍ A ORGANIZOVÁNÍ SPORTOVNÍ ČINNOSTI - KOUPALIŠTĚ JAROMĚŘICE NAD ROKYTNOU
 • ZÁMEČNICTVÍ, NÁSTROJÁŘSTVÍ
 • ZEDNICTVÍ
 • HOSTINSKÁ ČINNOST
WORKING FORTRESS CZ s.r.o. - ID 94618983 - Garantovaný záznam
Ruská 200, Jičín - Nové Město, 50601

Balící služby pro Elmio, internetový obchod, sklady, dárky, zboží pro hromadné odesílání poštou, pro firmy i pro soukromé osoby. Dále úklid pro firmy.

LIMPIA-ÚKLIDOVÁ FIRMA s.r.o. - ID 97978109 - Garantovaný záznam
1. máje 342/31, Liberec, 460 01

Firma Limpia s.r.o. je specializována na poskytování různých úklidových služeb. Mezi naše spokojené zákazníky patří výrobní společnosti, veřejný sektor i domácnosti.

Pro výrobní společnosti zajišťujeme pravidelný a komplexní úklid průmyslových a administrativních budov, jejich sociálních zařízení, strojním mytím podlah, čištěním strojních zařízení, konstrukcí budov, jeřábových drah, světlíků. Provádíme též úklid venkovních komunikací (včetně zimní údržby), parkovišť a garáží, údržbu trávníků a zeleně.

Organizace je pojištěna na „Odpovědnost za škody způsobené třetím osobám, vyplývající z provozování činnosti“. Specifické výrobní prostředí dominantních zákazníků vyžadujících vysoký standard služeb přináší vysoké nároky na organizaci, technologii a spolehlivost poskytovaných služeb. Proto byl v roce 2003 u firmy LIMPIA s.r.o. zaveden systém řízení podle norem řady ČSN EN ISO 9001:2015.

Při činnosti je firmou používán pouze ekologicky nezávadný čistící a úklidový materiál. Všechny používané výrobky jsou schváleny Hlavním hygienikem ČR nebo Ministerstvem zdravotnictví ČR a jsou dokladované bezpečnostními listy.

Pro domácnosti provádíme jednorázový i pravidelný úklid domů a bytů, naší specializací je čištění koberců a čalouněného nábytku, dále mytí oken a údržba venkovních ploch.

Pro veřejný sektor provádíme jednorázové i pravidelné úklidy vnitřních ploch a oken během letních prázdnin i jednorázové úklidy během roku.

Dále pak pravidelný hygienický servis včetně doplňování spotřebního materiálu.

BRATŘI GALLOVÉ & SPOL. s.r.o. - ID 89051348 - Garantovaný záznam
Kbelská 879/23, Praha, 198 00

TVRDÁ PRÁCE PRORAZÍ VŽDYCKY

Začínali z ničeho. Vlastníma rukama, s minimem nářadí a pravidlem, že vydělané peníze je třeba vracet do firmy. Dnes mají bratři Tomáš a Ladislav Gallové 50 nejrůznějších stavebních strojů, v obratu loni přesáhli sto milionů korun a vypracovali se do pozice generálního dodavatele staveb. K tomu všemu ale vedla více než dekádu trvající cesta.

SLZY PRO PRVNÍ CATERPILLAR

Na startu podnikání v roce 2007 měli více méně jen živnostenský list. Takže dělali montážní práce, k nimž nebyl třeba nákup materiálu ani speciální výbava. Postavili například plot, vybetonovali stání, nebo naopak zbourali přístřešek. A dávali korunu ke koruně. První opravdový stroj, který si pořídili, byl smykový nakladač UNC 60, obecně známý jako bobcat. Ale protože byl z roku 1980, tři hodiny na stavbě pracoval a další tři hodiny ho bylo třeba opravovat. „Pochopili jsme, že když nebudeme mít dobré vybavení, tak nám to nepůjde. A rozhodli jsme, že budeme pracovat jen s tím nejlepším. Takže používáme techniku Caterpillar a auta Mercedes,“ říká Tomáš Gallo.

„Bobíka“ slovenské provenience se zbavili hned po první sezoně a vyhlédli si rovněž ojetou, ale americkou náhradu v nabídce Caterpillaru. Vyrazili pro ni s podvalníkem za autem a s hotovými penězi v kapse. „Vůbec jsme tenkrát nevěděli, jak ten systém funguje. Když jsme přijeli, tak nám člověk z dealerství řekl, že stroj už je bohužel prodaný. Vyhrkli mi slzy. Říkal jsem si: co budeme dělat? My nemáme víc peněz, abychom si vybrali něco jiného,“ vzpomíná Tomáš Gallo. Prodejce jim nabídl ten samý smykový nakladač, ovšem novější a o čtvrt milionu dražší s tím, že si ho mohou vzít na úvěr či leasing. „Toho jsme se báli. Pocházíme ze skromných poměrů a víme, že když nezaplatíme složenku, hned přijde penále. Naštěstí to byl jeden ze zakladatelů českého zastoupení Caterpillaru. Vysvětlili jsme mu, že jsme v koncích, a on povídá: víte co, tak já vám ten stroj dám za cenu toho, který už jsme prodali,“ líčí Tomáš Gallo. O té doby má firma Gallových s Caterpillarem velmi pevný, dlouhodobý vztah a zakládá si na věrnosti této značce.

TEĎ UŽ JSME OPRAVDU FIRMA

Klíčovým se pak stal rok 2009, kdy bratři získali první milionovou zakázku. „Odvedli jsme práci a na účet přišel milion. To byl úplný šok a zároveň zlom, kdy jsme si řekli, že už jsme opravdu firma,“ vzpomíná Tomáš Gallo. Nedlouho po té založili společnost s ručením omezeným a koupili první velký stroj, dvanáctitunové pásové rypadlo. Ve světě i v Česku přitom tehdy sílila hospodářská krize. „Nevěděli jsme, co to je, protože jsme v ní naši společnost vlastně rozjížděli – v těch největších propadech, a měli jsme úspěch. Poznali jsme, že když člověk pracuje a pracuje dobře, tak prostě dostane zaplaceno,“ říká Tomáš Gallo.

V roce 2013 začala rodinná firma získávat práci na průmyslových stavbách, jako jsou produktovody a energetická zařízení. Od roku 2018 už se může pouštět i do veřejných zakázek, protože má lidi s požadovanými autorizacemi a kompetencemi. „Z našeho pohledu je to prestižní věc. Když děláte pro průmysl a pro stát, řadíte se mezi nejváženější společnosti na trhu, bez ohledu na velikost,“ vysvětluje Tomáš Gallo.

Ještě na jednu věc jsou ale bratři zvláště hrdí. Jako jediní v republice vlastní takzvaný suchý sací bagr, který dovede odsát jakýkoli stavební materiál do průměru 25 centimetrů až na vzdálenost 70 metrů a do hloubky 15 metrů. „To je pro nás také jeden z milníků, objednávali jsme ho v roce 2015 a dostali jsme ho na Vánoce 2016, protože výroba trvala dva roky. Stál tolik jako největší buldozery pro práci v lomech. Ale už tehdy jsme se dívali do budoucnosti s cílem nahradit velmi namáhavou lidskou práci,“ vypráví Tomáš Gallo.

„Cílíme na skupinu lidí, kteří vědí, co chtějí.
A když nevědí, tak si dovedou říct o radu.“

OD STARŠÍCH SE UČÍME

S bratrem nikdy nechtěli svůj podnik vést strmě vzhůru, dávali přednost stabilitě – pro své pracovníky i pro zákazníky. Přesto za méně než deset lety vyrostli od první milionové zakázky na stonásobný roční obrat. Místo tří zaměstnanců v roce 2010 jich dnes mají 36 a celkově dávají práci zhruba 60 lidem. Někteří jsou s nimi od živnostenských počátků.

Nejmladšímu zaměstnanci je 23 let a nejstaršímu 64. Starší generace možná nemá takový fyzický výkon, ale má um a zkušenosti. Od té se hlavně učíme,“ říká Tomáš Gallo. Sám má na starosti provoz, výrobu a shánění zakázek, bratr zodpovídá hlavně za administrativu. Strategická rozhodnutí dělají společně. „Pokud to situace vyžaduje, v práci jsme 14 až 16 hodin denně a prakticky 350 dní v roce. Člověk si musí zhodnotit, jestli mu to v takovém měřítku dává smysl. Nám ano. Bohužel na to doplácí naše rodiny, ale nás to baví,“ říká Tomáš Gallo.

FRAMALU KRUŠOVICE s.r.o. - ID 93799438 - Garantovaný záznam
Řevničov 503, Řevničov, 270 54

V současné době se společnost FRAMALU Krušovice s.r.o. s personální základnou o 50 zaměstnancích, ročním obratem 35 mil. korun a řadou spokojených zákazníků řadí mezi středně velké stabilní společnosti bez zahraniční účasti. Poskytujeme rozmanité spektrum logistických služeb a služby s přidanou hodnotou. Disponujeme vozovým parkem, který zahrnuje především tahače Renault Magnum a Premium emisní normy EEV a tahače MAN EURO 6.V současnosti má naše flotila 14 nákladních vozidel. Dále naším zákazníkům můžeme nabídnout mycí linku vratných obalů Peböck. Mycí linka je schopna umýt téměř jakýkoliv rozměr vratných obalů. Ty, které mycí linka nezvládne umýt jsme schopni umýt ručně tlakovou vodou nebo parním čističem.

Do budoucna plánujeme rozšíření vozového parku o nová, moderní vozidla s ekologickým provozem, zejména emisní třídy EURO 6.

Autodoprava

Nabízíme tahače Renault Magnum a Premium (EURO 5 + EEV) a tahače MAN a VOLVO (EURO 6) s návěsy Schwarzmüller, Krone a Schmitz. Provádíme vnitrostátní i mezinárodní přepravu nákladu v rámci EU.

Blízce spolupracujeme se společností CRAISS Logistic, s.r.o. a C.S. Cargo, a.s.

CETL CARGO s.r.o. - ID 93843280 - Garantovaný záznam
Pilská 659, Ždírec nad Doubravou, 582 63

Jsme společnost zabývající se sběrnou službou pro mezinárodní přepravu. Služby pro zákazníky poskytujeme od roku 2010. Disponujeme vlastním vozovým parkem-přes 40 nákladních vozidel.

Specializujeme se na státy západní Evropy: Německo, Francie, Švýcarsko, Belgie, Lucembursko a Nizozemsko.

Všechna vozidla jsou vybavena GPS systémem, který umožňuje online sledování polohy vozidla. K dohodnutí spolupráce prosím volejte dispečera v sekci kontakty.

ČISTÍRNA PEŘÍ TOMÁŠ ŠTĚROVSKÝ - ID 90072255 - Garantovaný záznam
Lhotecká 28/45, Hradec Králové, 500 09

Čištění peří provádíme od roku 1992. Provoz čistírny peří byl zahájen v jedné místnosti rodinného domku na místě, kde firma vyrábí péřové výrobky dodnes. Postupem času se provoz rozšiřoval a z původních 25 m2 je dnes 350 m2 výrobních a skladových prostor, které jsme získali kompletní rekonstrukcí původního domku v roce 2002.

Dnes díky pokrytí smluvními partnery (sběrny)poskytujeme své služby po celém východočeském a částečně středočeském kraji. Zpracováváme asi 40 tun peří ročně a vyrobíme asi 6.000 ks přikrývek a 15.000 ks polštářů,peřin a různých polštářků. Naše peřiny a polštáře již putovaly i do různých zemí světa, např. Itálie, Německa, Belgie, Rakouska, Austrálie, Nového Zélandu.

AUTODOPRAVA

Dále nabízíme autodopravu vozem Man  na 6,5t a na 10t kontejner-sklápěč-plachta a zemní a výkopové práce traktorbagrem nebo minibagrem. Prodej a dopravu písků,betonů.hlíny,štěrků,kameniva,stavebních materiálů,likvidece sutí a odpadů.

CHLAD RADOSLAV - ID 91772885 - Garantovaný záznam
U Divadla 1022, Sokolov, 356 01

Provádíme zemní práce, demolice, bourací práce, malířské, lakýrnické a natěračské práce, úklidové služby, čištění a mytí oken a výloh.

Ladislav Makuňa - ID 98184850 - Garantovaný záznam
Příční 20, Vysoká Pec, 43159

Provádíme zednické práce, pokládku obkladů, zámkové dlažby, bourací, kopačské, malířské a úklidové práce.

 

  Pavlo Kozak - ID 90427801 - Garantovaný záznam
  Madridská 1396/16, Praha - Vršovice, 10100

  Zajistíme renovaci Vašich mramorových podlah a schodů. Provádíme podlahové broušení a leštění mramoru Terazzo a žuly, chemické hloubkové mytí, broušení a krystalizaci, broušení a leštění povrchů i metodou HTC DCS Twister.  Dále nabízíme opravy a renovace podlah, teras a schodišť, výrobu terazzo podlah, čištění kamene či profesionální úklidové služby pro průmyslové a komerční prostory i domácnosti.

  Hambálek David - ID 92282171 - Garantovaný záznam
  Josefa Sousedíka 1147, Vsetín, 755 01

  Provádíme dezinfekce, dezinsekce a deratizace. Likvidujeme bodavý hmyz, štěnice, vosy, sršně, včely, plísně.

  DK CHEMO s.r.o. - ID 93046895 - Garantovaný záznam
  Slavíkova 1499/22, Praha, 13000

  Provádíme chemické a robotické čištění topných a vodních soustav – odstranění vodního kamene, minerálních nánosů i kalu z deskových a trubkových výměníků, chladicích systémů, kotlů, bojlerů, z rozvodů teplé vody, z otopných těles a stoupaček. Eliminace Legionelly.

  Servis a údržba vzduchotechnického potrubí, desinfekce vzduchotechnického potrubí a robotická desinfekce. 

  Dezinfekce-ozon s.r.o. - ID 92217691 - Garantovaný záznam
  Klicperova 496/7, Liberec, 460 01

  Náš tým DEZINFEKCE-OZON s.r.o. jsou odborníci, kteří pro vás na míru zajistí extrémně účinný dezinfekční program s využitím nejefektivnější moderní technologie, která je navíc šetrná k životnímu prostředí.

  Garantujeme vám správný poměr ceny a kvality, která bude vyhovovat vám i potřebám vašich klientů.

  Jako jediní na trhu kombinujeme dezinfekci ozonem společně s UV paprsky, což zvyšuje maximální možnou účinnost.

  GP servis, s.r.o. - ID 91729696 - Garantovaný záznam
  Řehořova 887/3, Praha - Žižkov, 13000

  Jsme specialisté na výškové práce.

  Od našeho vzniku v roce 2017 se zabýváme výškovými pracemi a to zejména na výškových budovách. Provádíme čištění a nátěry v profesionální kvalitě. Naše konkurence se často snaží ospravedlnit půjčování drahých plošin a lešení, ale profesionální horolezci jsou nejen levnější ale i rychlejší. O kvalitě naší práce vypovídají desítky spokojených klientů a dlouhé roky bez reklamací.

  ASANA Servis s.r.o. - ID 96780383 - Garantovaný záznam
  Klírova 1916/4, Praha - Chodov, 14800

  Činnost naší firmy je specializována na oblast dezinsekce, dezinfekce, deratizace, dezikace, ochrany dřeva, asanačních prací a sanačních prací nejen v Praze, ale i po celé ČR. Jsme členy Sdružení pracovníků DDD České Republiky a evropské asociace CEPA. Jsme držiteli certifikátu CSN EN ISO 9001:2001. Mimo tyto služby zajišťujeme také sanace zdiva od plísní a hub. Dále zajišťujeme ochranu dřeva a dřevěných konstrukcí před škůdci, houbami a plísněmi, jako prevenci proti požárům a výskytu škůdců. Na všechny tyto činnosti zajistíme odborné mykologické posudky. 

  VELKOOBCHOD HEVA, spol. s r.o. - ID 91078433 - Garantovaný záznam
  Kostelní 463/1 , Třešť, 589 01

  Jsme stabilní dynamická česká firma a své služby nabízíme již od roku 1992, kdy byla firma založena.

  Náš sortiment zahrnuje širokou nabídku výrobků:

  • kancelářské potřeby
  • kalendáře, diáře
  • školní potřeby
  • obalový materiál
  • občerstvení
  • hygienické a úklidové prostředky
  • kancelářský nábytek a technika
  • sezónního zboží - Vánoce, Velikonoce, dušičky, karnevalové masky a kostýmy
  • hračky

  Skladem máme více jak 30 000 položek a nabídku stále rozšiřujeme.

  Ochotně poradíme při výběru zboží přímo na míru pro vás.

  Pomůžeme i při shánění netypického sortimentu, který není běžně v nabídce a poskytujeme též i náhradní plnění.

  HEVA MARKET - Havlíčkova 3305, Havlíčkův Brod  (Prodejna)
  HEVA MARKET - náměstí T. G. Masaryka 198, Chotěboř  (Prodejna)
  HEVA MARKET - Nerudova 377, Žirovnice  (Prodejna)
  PAPÍRNICTVÍ HEVA - 9. května 2886, Tábor  (Prodejna)
  VELKOOBCHOD HEVA, spol. s r.o. - náměstí Zachariáše z Hradce 15, Telč-Vnitřní Město, Telč  (Pobočka)
  VELKOOBCHOD HEVA, spol. s r.o. - Komenského nám. 135/3, Vnitřní Město, Třebíč  (Pobočka)
  VELKOOBCHOD HEVA, spol. s r.o. - Kostelní 463/1, Třešť  (Pobočka)

  WILLIG s.r.o. - ID 96437554 - Garantovaný záznam
  Brněnská 729/25, Střelice, 66447

  WILLIG, SPECIALISTA NA CISTERNOVÁ VOZIDLA

  SVĚŘTE SVÉ VOZIDLO DO PÉČE PROFESIONÁLŮM

  Provádíme opravy, rekonstrukce a dekontaminace cisternových sil pro přepravu sypkých a kapalných látek.

  Také nabízíme prodej ojetých cisteren.

  NEMO-GARANT s.r.o. - ID 96584100 - Garantovaný záznam
  Koterovská 592/35, Plzeň, 32600

  Naše společnost NEMO-GARANT s.r.o. nabízí čističky. Čistírna odpadních vod, opravy, rekonstrukce, domovní čistírny, úpravy vody, technologie domovních čistíren, provozování čistíren a kanalizací, vodní děla.

  POBOČKA: 

  Školní 409, 331 51 Kaznějov

  Zednické práce Martin Puška - ID 97041741 - Garantovaný záznam
  Masarykovo náměstí 2, Týnec nad Labem, 28126

  Jsme poctiví řemeslníci, jsme slušní, kvalitní, a rychlý zedníci. Provádíme pokládky dlažeb, montáže sádrokartonů, obkladačské práce, rekonstrukce bytů či rodinných domů, fasády, výstavby rodinných domů na klíč, omítky, štukování a další.

  Roman Šamko - ID 97043710 - Garantovaný záznam
  Hronovická 498, Pardubice, 53002

  Nabízíme realizaci chodníku a veškeré stavební práce. Dále nabízíme služby v oblastí úklidových prací, čištění a mytí oken, úklidy hal a prostorů.

  Top Clean úklid s.r.o. - ID 96506226 - Garantovaný záznam
  Malá 235/33, Hradec Králové, 50341

  Mimo standardního pravidelného a jednorázového úklidu nabízíme i ekologické, sezónní, před kolaudační a generální úklidy. Poradíme si i s hloubkovým úklidem po nájemnících, malířích, rekonstrukcích, stavebních pracích a podobně

  Václav Dubský - ID 90252212 - Garantovaný záznam
  Krausova 604, Praha, 19900

  Naše společnost se úzce specializuje na čištění podlah, teras, dlažby a střešních krytin. V oboru působíme již více než deset let a máme zkušenosti jak z celé České republiky, tak také z okolních zemí. Služby poskytujeme včetně víkendů a svátků.

  RYŠAVÝ ZDENĚK - ASANACE, SLUŽBY DDD - ID 99385763 - Garantovaný záznam
  Boženy Němcové 717, Třebechovice pod Orebem, 50346

  Provádím kvalitní služby v oboru dezinfekce, dezinsekce a deratizace, a to NONSTOP. Zajišťujeme odbornou dezinsekci, neboli asanaci, deratizaci, desinsekci a hubení veškerého hmyzu, parazitů, hlodavců a jiných nepříjemných spolubydlících.

  Dezinsekce ale není vhodná pouze pro domácnosti, které bojují s hmyzem. Postaráme se také o výrobní provozy, sklady, sklepy, hotely, školy, restaurace a další bytové i nebytové prostory.

  Ať už hmyz trápí vás, vaše zaměstnance nebo hosty, neváhejte a urychleně se obraťte na specialisty z oboru desinsekce.

  ZAHRADA & DŮM Josef Koudelka - ID 92949608 - Garantovaný záznam
  Železničářská 742, Jičín, 506 01

  ZAHRADA A DŮM

  Provádíme:

  • Práce s motorovou pilou
  • Údržba zeleně
  • Natěračské a úklidové práce
  • Stěhování a vyklízení
  • Drobné zámečnické práce
  Technické služby města Hostinné, p. o. - ID 98344005 - Garantovaný záznam
  Deymova 208, Hostinné, 54371

  Správa nemovitého majetku města, provádíme čištění ploch a komunikací, údržbu zeleně, provoz městské sportovní haly, správa, čištění a zimní údržba místních komunikací, správu dopravního značení, odpadové hospodářství.

  Jan Moravec - ID 10031 -
  Krátká 171, Čakovičky, 250 63
  Bohumil Kedroň - ID 10030 -
  Čeloudova 1118/58, Třebíč - Horka-Domky, 674 01
  Jan Bolek - ID 10029 -
  Dr. Malého 2467/27, Ostrava - Moravská Ostrava, 702 00
  Puli, s.r.o. - ID 10028 -
  Masarykova 738/40, Liberec - Liberec I-Staré Město, 460 01
  Fleischmann, s.r.o. - ID 10027 -
  Roviny 712/2, Brno - Chrlice, 643 00
  Cleanfoot, s.r.o. - ID 10032 -
  Lublaňská 1721/45, Praha 2 - Nové Město, 120 00
  David Londa - ID 10026 -
  Vahalíkova 206/51, Olomouc - Lazce, 779 00
  Warthul ČR, s.r.o. - ID 10025 -
  Kotorská 1579/36, Praha 4 - Nusle, 140 00
  Pod Farmou 228, Český Těšín - Dolní Žukov, 737 01
  Pohoda úklid
  Havířská 1991, Česká Lípa, 470 01
  Vlastimil Březina - ID 10022 -
  Stankovského 1583, Čelákovice, 250 88
  ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ DOČISTA
  Roman Kubíček - ID 10033 -
  Dolní Libchavy 50, Libchavy, 561 16
  Masarykova 597, Němčice nad Hanou, 798 27
  UNIBEST CZ s.r.o. - ID 10042 -
  Michálkovická 2057/130, Ostrava - Slezská Ostrava, 710 00
  Váš specialista na stravování a úklid
  Libická 1987/7, Praha 3 - Vinohrady, 130 00
  Nátěry a malby všeho druhu
  Plzeňská 1270/97, Praha 5 - Košíře, 150 00
  Správa a údržba nemovitostí
  Na Zlaté stoce 551/14, České Budějovice - České Budějovice 2, 370 05
  Tvoříme čistotu, svěžest, harmonii a radost
  Volavkova 1742/3, Praha 6 - Břevnov, 162 00
  Správa a údržba nemovitostí
  Srbská 1139/5, Brno - Královo Pole, 612 00
  Úklid firem a domácností
  Dusíkova 900/3c, Brno - Lesná, 638 00
  Ivan Pospíšil - ID 10035 -
  Lessnerova 263, Praha 10 - Petrovice, 109 00
  Ipso - Soukromá bezpečnostní služba
  Prokopova 164/12, Praha 3 - Žižkov, 130 00
  Ostraha objektů, převozy peněžní hotovosti, recepční služby
  Milan Straka - ID 10021 -
  Jana Palacha 1086, Mladá Boleslav - Mladá Boleslav II, 293 01
  Bronislav Ševela - ID 10020 -
  Luční 741, Vracov, 696 42
  Jaroslav Michálek - ID 10019 -
  Plešivecká 273, Český Krumlov - Plešivec, 381 01
  Zdeněk Bareš - ID 10006 -
  Horská 548/3, Děčín - Děčín II-Nové Město, 405 02
  Naděžda Hořínková - ID 10005 -
  Pavlouskova 4431/5, Ostrava - Poruba, 708 00
  Radovan Tykal - ID 10004 -
  Na hroudě 1956/53, Praha 10 - Strašnice, 100 00
  Prima cleaning, s.r.o. - ID 10003 -
  Štefánikova 13/43, Praha 5 - Smíchov, 150 00
  Dh all servis, s.r.o. - ID 10002 -
  Na Hradbách 905/5, Liberec - Liberec I-Staré Město, 460 01

  1 2 3 4 5


  PŘEHLED KATEGORIÍ

  Agentury (33) »

  Auto-moto (1446) »

  Banky (191) »

  Bazény (6) »

  Bezpečnost, ochrana (22) »

  Čištění (840) »

  Doprava (1359) »

  Dřevo (1039) »

  E-shopy (81) »

  Elektro (928) »

  Energetika (689) »

  Finance, banky, pojišťovny (11) »

  Chemie (116) »

  Chovatelství (28) »

  Instalace, servis, opravy (129) »

  Kancelářské stroje, potřeby (5) »

  Kosmetické služby (39) »

  Kovovýroba (67) »

  Kultura (1182) »

  Kurzy, školení (45) »

  Malo a velkoobchod (1485) »

  Nábytek (906) »

  Nářadí (612) »

  Obaly (658) »

  Odbory, spolky (75) »

  Odpady (26) »

  Okna, dveře (35) »

  Papír (7) »

  Plasty (14) »

  Počítače (1028) »

  Pohřebnictví (9) »

  Pojištění (768) »

  Poradenství (1620) »

  Potraviny, gastro (1434) »

  Reality (1018) »

  Reklama (1079) »

  Restaurace (173) »

  Skladování (8) »

  Sklo (333) »

  Služby a řemesla (4505) »

  Sport (58) »

  Stavebnictví (1529) »

  Strojírenství (1111) »

  Telekomunikace (608) »

  Textil (25) »

  Tisk (475) »

  Ubytování (1122) »

  Úřady, instituce (1071) »

  Věda a výzkum (438) »

  Voda, topení, plyn (52) »

  Volný čas (258) »

  Výtahy (1) »

  Vzdělávání (856) »

  Zahradnictví (56) »

  Zdraví (845) »

  Zdravotnictví, sociální péče (36) »

  Zemědělství (709) »