1 2


Firmy v kategorii E-shopy (81)

Vyhledávání firem v aktuální kategorii
SEVEZA spol. s r.o. - ID 93645637 - Garantovaný záznam
Huštěnovice 365, Babice u Uherského Hradiště, 687 03

Firma Seveza spol. s r.o. vznikla v roce 1991 se zaměřením na servisní činnost gastrozařízení. O rok později byly služby rozšířeny o obchodní činnost a výrobu nerezového nábytku do provozoven veřejného stravování. Za dlouhou dobu své činnosti firma realizovala nesčetně zakázek v tuzemsku, ale i v zahraničí. Velkou předností firmy je kompletnost služeb v oblasti gastronomie a to i díky zastupování celé řady tuzemských a zahraničních firem na trhu ČR. Všechny tyto služby zajišťuje v současné době přes 50 vysoce kvalifikovaných pracovníků. Zpracujeme pro Vás technologický návrh řešení Vašeho provozu v programu 3D a následně vybavíme veškerou technologií, nerezovým nábytkem a veškerými doplňky jako je nádobí, porcelán, příbory a další.

EVONA Česká Třebová - ID 98996771 - Garantovaný záznam
Hýblova 63, Česká Třebová, 560 02

EVONA je výrobní společností s dlouholetou tradicí ve výrobě punčochového zboží a prádla. Výroba navazuje na historii firem Baťa a Kunert, které dodnes patří mezi mezinárodně uznávané značky.

Společnost EVONA je dnes největším českým výrobcem punčochového zboží a patří i mezi největší výrobce prádla. V Chrudimi, kde je sídlo společnosti, sklady i kompletní výroba, se ročně vyprodukuje:

 • přes 8.000.000 kusů punčochového zboží
 • přes 300.000 kusů prádla
 • z toho 30 % zboží směřuje na náročné zahraniční trhy.

 Vysoké kvalitě a příznivé ceně vděčíme za úspěch.

PRODEJNA:

 

 • Havlíčkův Brod - Dolní 102, Havlíčkův Brod 
 • Česká Třebová a.s. - Hýblova 63, Česká Třebová 
 • Hořice - Husova 21, Hořice 
 • Hradec Králové - Dukelská třída 95/3, Hradec Králové
 • Choceň - Jungmannova 304, Choceň
 • Chrudim - Resselovo náměstí 3, Chrudim
 • Jablonec nad Nisou - Podhorská 670/8, Jablonec nad Nisou
 • Jihlava - Komenského 1321/1, Jihlava
 • Lanškroun - nám. J. M. Marků 14, Lanškroun
 • Ledeč nad Sázavou a.s. - Husovo náměstí 68, Ledeč nad Sázavou
 • Liberec - Pražská 7/5, Liberec
 • Litomyšl a.s. - Smetanovo náměstí 130, Litomyšl
 • Moravská Třebová - nám. T. G. Masaryka 165/40, Moravská Třebová
 • Náchod - Kamenice 114, Náchod 
 • Nymburk - Boleslavská třída 133/4, Nymburk
 • Šumperk - Gen. Svobody 250/5, Šumperk 
 • Tábor - 9. května 1457/27, Tábor
 • Trutnov a.s. - Bulharská 138, Trutnov
 • Vrchlabí - Krkonošská 144, Vrchlabí
 • Vysoké Mýto a.s. - Pražská 216, Vysoké Mýto
 • Zábřeh - Žižkova 267/33, Zábřeh 
 • Žďár nad Sázavou - Nádražní 431/18, Žďár nad Sázavou
RODINNÉ VINAŘSTVÍ VINAART - ID 94055441 - Garantovaný záznam
Výmol ul., Moravská Nová Ves, 691 55

VINAART, moderní vinařství Michala Uhra, zabývající se jak pěstováním vinné révy, tak výrobou kvalitních přívlastkových vín. Název firmy obsahuje to, o co mladý vinař usiluje, vidět víno jako umění.

Michal navázal na rodinnou tradici vinařství, kde sbíral první zkušenosti. Dnes se však ubírá svou vlastní cestou. Rozhodl se věnovat této tvrdé a zároveň krásné činnosti jako profesionál.

Chce skloubit velmi kvalitní péči o vinice s šetrnou technologií výroby vína, a také víno nabídnout v příjemném prostředí vinného sklepa. Pozornost zaměřil i na design a obalovou techniku láhví. Vedle elegantní strohé viněty černé, stříbrné a červené barvy postavil měkké, ručně malované originální láhve a další zajímavé dárkové kolekce.

HANET, s.r.o. - ID 96615448 - Garantovaný záznam
Pražská tř. 1680, České Budějovice, 370 10

Firma Hanet je obchodní a servisní společnost se specializací na manipulační techniku, techniku pro práci ve výškách a skladovou techniku. Byla založena v roce 1993 a je stoprocentně privátní firmou, sídlo má v Českých Budějovicích. Firemními barvami jsou žlutá a modrá.

Obchodní strategie firmy je založena na existenci prodejny manipulační techniky a prodeje přes internet, umístění firmy je u hlavního silničního tahu České Budějovice – Praha. Firma funguje jako regionální prodejce a svou činností pokrývá celou Českou Republiku.

WEBER MLÝN - ID 96222129 - Garantovaný záznam
Masarykova 159/23, Hořovice, 268 01

Firma Weber-Mlýn je výhradním dovozcem firmy Champion Petfoods, biologicky vhodných krmiv pro psy a kočky ACANA a ORIJEN.

ACANA je perfektně přizpůsobená trávení psů a koček, ale zároveň jim i moc chutná. Přirozená strava psů a koček není omezena jen a pouze na jeden druh masa. To je důvod, proč jsme vyrobili krmivo ACANA s různými živočišnými surovinami, včetně volně chovaných zvířat, divoce žijících ryb a celých vajec. Všechny jsou k nám dovážené každý den čerstvé, tedy zásadně nejsou mražené, neobsahují žádné konzervanty a jiné škodlivé látky.

ORIJEN je vyroben za použití čerstvého masa ze západokanadského regionu jako je například maso kuřat, krůt, kachen, jehňat, divokých kanců a bizonů z volných výběhů místních prérijních farem, a pstruhů, síhů, candátů, lososů, sleďů a platýsů z křišťálově čistých vod západokanadských jezer a pobřežních vod Severního Tichého oceánu. Všechny suroviny jsou používány tak, aby obsáhly celou rozmanitost zdrojů živočišných proteinů, přesně podle stravy, kterou by psi konzumovali ve volné přírodě.

Taktéž nabízíme maloobchodní a velkoobchodní prodej chovatelských potřeb, krmných směsí, šrotu, rýže a kukuřice pro hospodářská zvířata. V naší nabídce naleznete i prvotřídní bentonitové stelivo pro kočky a malá domácí zvířata dodávané na trh pod značkou CALIOPSIS.

PRODEJNY:

WEBER MLÝN - Plzeňská 314/58, 266 01 Beroun-Město
WEBER MLÝN - Petržílkova 1435/31,158 00 Praha - Stodůlky
WEBER MLÝN - Zdabořská 238, 261 01 Příbram - Zdaboř

Víno a čokoláda s.r.o. - ID 94299198 - Garantovaný záznam
Prešovská 318/20, Plzeň, 301 00

Zajišťujeme dovoz a velko i maloobchodní prodej cukrovinek, čokolády, džemů, oliv, olejů, omáček, paštik, čaje, kávy a whiskey.

Nabízíme také alsaská, chilská, italská, moselská, portugalská, španělská a moravská vína.

Pořádáme degustace vín a čokolády.

Kobylské vinařství Čačík - ID 90873449 - Garantovaný záznam
Kobylí 832, Kobylí, 691 10

Jste v našem kraji na dovolené? Na kolech? Přijeli jste si odpočinout a přemýšlíte kam vyrazíte večer posedět? Nabízíme vám degustaci v historickém sklepě, kterou připravíme tak, aby se co nejvíce blížila vašim představám. Může trvat hodinku nebo celý večer. Popovídáme vám o historii, o naší vinařské filozofii, představíme přírodní vína vyráběná autentickými postupy, vína, která jste ještě nepili. Stačí nám zavolat (606 770 858). Budeme-li mít volno, rádi vás přivítáme.

Tradiční podzimní a předvánoční degustace vín v historickém sklepě v Kobylí, které se odehrávají především o víkendu, se začínají zvolna plnit. Nabízíme soukromým skupinám možnost návštěvy sklepa s povídáním o naturálních vínech, krajině, historii  a tradicích našeho kraje beze stínu. Součástí povídání o vínech je i tradiční občerstvení. Maximální kapacita sklepa je 16-18 osob. Napište nám a rezervujte si svůj termín pro akci s rodinou, přáteli nebo kolegy z práce. 

KERAMIKA OZNICE a.s. - ID 98252078 - Garantovaný záznam
Oznice 139, Bystřička, 756 24

Společnost KERAMIKA OZNICE a.s. byla založena počátkem roku 1990. Původní produkcí byla užitková keramika.  

Od roku 1992 se firma zabývá výrobou zahradní dekorativní keramiky s vysokým podílem ruční práce.

Designe present - Renáta Braná - ID 94527687 - Garantovaný záznam
Hlavní 19, Štěchovice, 25207

Ubrousková metoda mě zasáhla tak někdy před deseti lety. Od té doby neustále něco opatlávám ubrouskama a vybarvuji barvičkama. Nezůstane přede mnou ani jeden čistý květináč, ani jedna čistá krabička, ani jeden čistý skleněný svícen. Vše co mi přijde pod ruku a je to tvarově zajímavé, to vše musím vyzkoušet olepit a obarvit. Ale zase mi to dává nějaké ty potřebné zkušenosti. Jelikož přes den chodím do práce, věnuji se své patlací zábavě po večerech a o víkendech. Je to pro mě ale naprosto úžasný relax a odpočinek. Člověk si krásně pročistí hlavu od denních starostí. Proto bych také byla moc ráda, kdyby jste na mých stránkách zapomněli na všední starosti a relaxovali pohledem na mé výtvory. Všechny výrobky jsou moje ruční práce, vše vyrábím a dekoruji sama. 

A jestli si také potřebujete pročistit hlavu a přijít na jiné myšlenky, přijďte si ke mě něco vytvořit. Uvidíte, jak si krásně odpočinete!!!!!!

TESTUDO-SPORT s.r.o. - ID 88917673 - Garantovaný záznam
Vratislavová 20/22, Praha, 12800

Český výrobce cyklistických brašen a sportovní speciálka - TESTUDO-SPORT s.r.o.

Naše firma nabízí sportonví potřeby, speciálizujeme se na dvě hlavní odvětví a to brašny na kola a  na běžky, kolečkové lyže a doplňky k nim.

TDále se zabýváme prodáváme   skládací kola TERN a doplňky na ně a dětské vozíky .

Vyrábíme brašny na kolaobaly na lyže a další výrobky šité na zakázku, jako například tašky na profesionální audio a video techniku, perzeniky na jachty.

INFRA, s.r.o. - ID 97792344 - Garantovaný záznam
Tyršova 241, Stařeč, 675 22

VZDĚLÁVÁNÍ

Jsme akreditovanou vzdělávací agenturou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR. Rozhodnutí o akreditaci vzdělávací instituce č.j.: MSMT-18511/2017-1

 • Ve vzdělávání vždy reagujeme na aktuální trendy a na jejich následnou aplikaci do výuky.
 • Máme početný tým zkušených lektorů z celé ČR.
 • Uplatňujeme moderní a efektivní metody a formy práce ve vzdělávání.
 • Nabízíme kurzy a vzdělávací aktivity v mnoha oblastech.
 • Nabízíme kurzy v prezenční i e-learningové formě.

V oblasti školství realizujeme odborné vzdělávání pedagogů všech typů škol (každý rok jsou našimi lektory vzdělávány stovky pedagogických pracovníků).

Pro soukromou firemní sféru nabízíme odborné vzdělávání v oblastech IT, podnikání a obchodu, štíhlé výroby, veřejných zakázek a v mnoha dalších.

Vzděláváme formou:

prezenční

 • v našich učebnách
 • přímo u klientů
 • v učebnách a prostorech našich partnerských organizací

distanční

 • máme vlastní e-learningové kurzy
 • vytvoříme individuální kurzy na zakázku

VYDAVATELSKÁ A NAKLADATELSKÁ ČINNOST

Ve vydavatelské a nakladatelské oblasti se zaměřujeme na metodickou podporu pedagogů a jejich profesní růst.

KAFOMET – Katalog FOrem a METodKAFOMET se stal jednou z nejtradičnější a nejznámější řadou metodických publikací, kterou používají učitelé v celé České republice i v zahraničí. Jedná se o systém výměny zkušeností pedagogů, který jim přináší inspiraci pro jejich práci. Celý projekt vznikl ve spolupráci s Asociací pedagogů základního školství ČR, již v roce 1999 a po celou dobu na něm spolupracují experti s bohatými zkušenostmi v oblasti vzdělávání. Příspěvky jsou vypracovávány stovkami českých pedagogů a redigovány zkušenou redakční radou.

Kromě publikací řady KAFOMET vydáváme další monotematické odborné publikace pro pedagogy.

Naše nabídka obsahuje i knihy a odborné metodické publikace jiných nakladatelství, se kterými spolupracujeme (GradaPublishing, a. s., TeMi CZ, s. r. o., AKCENT spol. s. r. o., Nakladatelství DONA, s. r. o., Agentura Rubico, s. r. o., Jaromír Rajchman, Oskola.cz, Nakladatelství Portál, s.r.o., ARISTA Books, s.r.o., Nakladatelství FORUM s.r.o. a. j.).

Spolupracujeme také s partnerskými organizacemi, pro které připravujeme a vyrábíme metodické a výukové materiály.

Projekty ESF

Vedle vzdělávání a vydavatelské činnosti nabízíme široké spektrum služeb k tvorbě projektů za účelem získání finančních prostředků z grantů EU a jejich administrace.

Příkladem je dlouhodobá spolupráce s Jednotou českých matematiků a fyziků (JČMF)
při přípravě a realizaci schválených grantových projektů JČMF financovaných z ESF.

V rámci grantových projektů ESF jsme byli dodavateli vzdělávání pro jiné subjekty, jako např. NIDV - Národní institut pro další vzdělávání, APPN – Agentura pro neslyšící, Vzdělávací a konferenční centrum Telč a jiné.

CURKÁRNA & VINOTÉKA U KULATÉ - ID 90731848 - Garantovaný záznam
24. dubna 44, Želešice, 664 43

Cukrárna a vinotéka U Kulaté

Pro Vaši pohodu a příjemný odpočinek. V příjemném domácím prostředí pro Vás rádi připravíme nejen výbornou kávu, ale i čerstvé zákusky vlastní výroby a osvěžující zmrzlinové poháry. Přijďte ochutnat kvalitní lahvová i sudová moravská vína nebo se zúčastnit řízené i neřízené ochutnávky a degustace. K vínu Vám připravíme i něco malého na zakousnutí. O spokojenost Vás i Vašich dětí se postará příjemný a ochotný personál.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Rosefresh.cz - prodej bulharské přírodní kosmetiky - ID 89964068 - Garantovaný záznam
Sportovní 1663, Bystřice pod Hostýnem, 76861

On-line prodej bulharské přírodní kosmetiky z růží, oliv a levandule. Prodáváme značky Biofresh a Refan.

TOJA-DEKORACE-SUŠINA - ID 95425648 - Garantovaný záznam
K. H. Borovského 476, Jevíčko, 569 43

Dekorace ze suchých květin.

Silvie Skořepová - prodej dětské obuvi - ID 98249044 - Garantovaný záznam
Pospíšilova 836, Valašské Meziříčí, 75701

Prodej dětské obuvi. Nabídka sportovní, zimní a letní obuvi, bot do vody, plátěnek, gumáků a tenisek od výrobců Befado, Beppi, Demar, Jonap, Piccolo, Protetika, Pegres a Peddy, možnost impregnace a prodej pláštěnek. E - shop.

Kamenná prodejna na adrese Pospíšilova 836, 757 01 Valašské Meziříčí. Prodejna s dětskou obuví se nachází kousek od náměstí a má bezbariérový přístup. Parkování je zajištěno na nedalekém parkovišti.

CK MATES - ID 99032638 - Garantovaný záznam
Svatojanské náměstí 47, Trutnov, 541 01

Firma Mates Trutnov byla založena v roce 1992. Tímto se řadíme mezi nejstarší a nejzkušenější outdoorové firmy v České Republice a jedna z prvních prodejen zdravé výživy.

Sportovní outdoorový obchod se nachází v prvním patře a najdete tam vybavení pro turisty, horolezce, skialpisty,vodáky, běžce na lyžích, trampy i cestovatele. Nabízíme široký sortiment  těchto outdoorových firem: Montura, Direct Alpine, Salewa, Dynafit, Vaude, Marmot, Hannah, Rafiki, Ocún, Moira, Sensor, Devold, Petzl, , Ospray, Beal, Prana, Fjallraven, North Face, Black Diamond, Asolo, Hanwag, Lowa, Aku, Keen a spoustu jiných.

Prodejna a jídelna zdravé výživy je v přízemí. Nejen, že u nás nakoupíte bio potraviny a produkty zdravé výživy, jako jsou celozrné obiloviny, těstoviny, polotovary- tofu, seitan, robi, obilné a luštěninové pomazánky, mořské řasy, různé druhy musli, obilné nápoje a kaše i ovocné a zeleninové šťávy. U nás navíc z těchto produktů vaříme teplá jídla včetně polévek a připravujeme čerstvé saláty. Jídelna funguje zároveň jako stála galerie trutnovského fotografického klubu.                                                    

Suterén slouží jako Horský klub, kde se promítají filmy a fotografie z výprav, hraje živá nebo reprodukovaná muzika. K dispozici je repro soustava a data projektor. Samozřejmě že v našem klubu nezahynete žízní, při akcích točíme pivo z pivovaru Krakonoš, který je přes ulici a naléváme kvalitní moravská vína. Tento prostor nabízíme k využítí i pro Vaši akci.

M & K, STAVEBNÍ SERVIS spol. s r.o. - ID 92541782 - Garantovaný záznam
Palackého 128, Městec Králové, 289 03

M & K - tradiční dodavatel koupelnového vybavení a vodoinstalačního materiálu 

Velkoobchodní, maloobchodní a distribuční činnost zajišťuje velkoobchodní středisko — prodejní velkosklad Alfa. Středisko se zabývá prodejem úplného sortimentu koupelnového vybavení od armatur a vodovodních baterií přes sanitární keramiku, ohřívače vody, vany, sprchové kouty, sprchové boxy, koupelnový nábytek, koupelnové doplňky a široký sortiment vodoinstalačního materiálu.

Pobočka: 

M & K, STAVEBNÍ SERVIS-RKC spol. s r.o. - Náměstí Republiky 7, 289 03 Městec Králové

Mateřská společnost: 

ROSA TC - Blahoutova 600, 530 12 Pardubice III-Studánka

Princ Sport - ID 92201713 - Garantovaný záznam
Milady Horákové 845/96, Praha, 17000

Jsme společnost s 32letou tradicí, která se specializuje na velkoobchod a maloobchod s lyžařským vybavením.

Naše společnost je výhradním dovozcem špičkového japonského lyžařského oblečení zn. Descente pro ČR a SR a italských luxusních helem zn. Hammer pro ČR. Dále jsme prodejce zn. Marker, Völkl, Dalbello.

Velkoobchod: Na Hůrce 1041/2, 160 00 Praha-Ruzyně 

PROLOG BIKE - ID 98221232 - Garantovaný záznam
Horská 6, Trutnov, 541 01

PROLOG BIKE SHOP

Prodej sportovních potřeb. Kamenná prodejna Prolog Bike v Trutnově slouží jako výdejní místo e-shopu PROLOGSHOP.CZ.

NATURE PRODUKT - ID 94634629 - Garantovaný záznam
Staříč 435, Staříč, 739 43

Oblíbili jste si výrobky TIANDE? Tak potom víte, že opravdu fungují a pomáhají při různých kosmetických nedokonalostech a jiných našich bolístkách.

Proto zde máte nový vytuněný e-shop, kde můžete nakupovat za maloobchodní ceny, tak jak jste byli doposud zvyklí.

BIKEMAX s.r.o. - ID 99107258 - Garantovaný záznam
Masarova 2407/7, Brno, 628 00

BIKEMAX - specializovaná cykloprodejna a eshop s jízdními koly a příslušenstvím. Prodáváme pouze osvědčené výrobky od předních značek. 

Vedle jízdních kol nabízíme i kompletní sortiment cyklistických doplňků a příslušenství. Na všech našich prodejnách provozujeme také odborný servis kol všech značek.

BIKEMAX vám taky zpříjemní jízdu na kole díky propracovanému systému nastavení posedu díky našeho proškoleného personálu a jedinečným sortimentem německé značky SQlab., která je lídrem na trhu s ergonomickými komponenty.

Exluzivní prodej běžecké a volnočasové obuvi a oblečení značky Salomon.

POBOČKY:

 • BIKEMAX s.r.o. - kpt. Nálepky 962/13, 779 00 Olomouc
 • BIKEMAX s.r.o. - 5. května 331/3a, Předměstí, 568 02 Svitavy
 • BIKEMAX s.r.o. - Letohradská 1524, 562 01 Ústí nad Orlicí
 • BIKEMAX s.r.o. - Šumperk
SP TREND s.r.o. - ID 97099184 - Garantovaný záznam
Kadaňská 3128, Žatec, 438 01

Vážení zákazníci,

děkujeme za Váš zájem o paletu produktů společnosti SP TREND s.r.o., které se vyznačují svou vysokou kvalitou jak českých, tak německých výrobních firem.

Jsme společenství, které je zaměřeno na službu zákazníkovi. V oblasti produktů sluneční ochrany a designových závěsných systémů v top kvalitě ALUGARD nabízíme profesionální poradenskou službu, zaměření vybraných produktů a jejich instalaci.

Značka GARDINIA a ALUGARD, kterou na českém a slovenském trhu zastupujeme, je již více jak 60 let své činnosti zaměřena na kvalitu a spokojenost zákazníků.

Snažíme se o to, abychom Vám byli spolehlivými partnery a abychom každé Vaše přání vždy splnili k Vaší maximální spokojenosti.

V obou programech usilujeme o individuální přístup k zákazníkovi s důrazem na profesionální řešení potřeb zákazníka.

Věříme, že právě Vás naše nabídka zaujme.

Váš tým SP TREND s.r.o.

HERO CZECH s.r.o. - ID 91664114 - Garantovaný záznam
Radlická 751/113e, Praha, 158 00

Jsme mezinárodní, rodinná firma s více než 130letou zkušeností se zpracováním ovoce, vývojem a výrobou dětské výživy. Všechny výrobky jsou vyráběny v souladu s přírodou, s ohledem na čerstvost a v tom nejčistším prostředí. 

V České a Slovenské republice působí Hero od roku 2004. Našimi hlavními značkami jsou kojenecká mléka a příkrmy pro kojence Sunar, cereální tyčinky CORNY a džemy Schwartau.

BRADOP NÁBYTEK, s.r.o. - ID 94289702 - Garantovaný záznam
Žihla 995, Jablunkov, 739 91

Firma BRADOP působí na trhu od roku 1998. Za tuto dobu jsme toho díky Vám hodně dokázali. Rozšířili jsme vlastní výrobu nábytek, ale dovážíme nábytek i z jiných zemí.

Většina našeho sortimentu je skladem, případně s rozumnou čekací lhůtou.

Profesionální přístup, vysoký standard výroby a také cesta k dokonalosti v každé etapě obchodního procesu jsou pro nás nejdůležitější při spolupráci s obchodními partnery. Jsme si jistí, že ačkoliv žijeme v době internetové a multimediální komunikace, tak přímý kontakt mezi lidmi bude vždy velmi důležitý.

Jsme pyšní na náš nábytek.

DM DROGERIE MARKT Boskovice - ID 97078922 - Garantovaný záznam
Rovná 4C, Boskovice, 680 01

Zde jsem člověkem, zde nakupuji

To je motto, které staví člověka v jeho jedinečnosti do centra zájmu, ať už jako zákazníka anebo spolupracovníka. Příležitost vyjádřit svou individualitu nabízí dm všem. Rozsáhlý sortiment nejvyšší kvality, kompetentní a přátelský přístup spolupracovníků a snadná dosažitelnost dokazuje, že se dm skutečně řídí svou filozofií.

ALKFIL BOHEMIA s.r.o. - ID 95121041 - Garantovaný záznam
Oldřichovice 869, Třinec, 739 61

Potěšte sebe, vyberte dárek pro své přátelé či obchodní partnery, nebo si vyberte něco speciálního a nevšedního do své restaurace, baru, kavárny. Pozvěte si nás na svůj večírek, oslavu, svatbu,  kde Vám rádi připravíme degustaci s výkladem a také poskytneme profesionální barmanské služby "bar catering". Prodej exlusivních nápojů, drinků, alko i nealko, kaviáru

AFARS, s.r.o. - ID 99540459 - Garantovaný záznam
Budějovická 1020, Tábor, 390 02

Značka AFARS®, založená již v roce 1989, je v současné době předním výrobcem oděvů pro lov v České republice. Kromě zásobování rozsáhlé sítě obchodů a kompletního vystrojování lesnických společností, exportuje naše společnost také do zahraničí.  Oděvy jsou vyráběny z moderních materiálů od předních světových výrobců. Kvalita materiálů, propracovaný ověřený střih, design a perfektní zpracování posouvají oděvy značky AFARS do exkluzivní třídy. Tepelný komfort, lehkost, nehlučnost a pohodlí, to jsou parametry, které nabízí naše kolekce. Spokojenost našich zákazníků je ověřována přírodou od roku 1989.

MALCHAR & MICHALČÍK s.r.o. - ID 97907333 - Garantovaný záznam
Ostrožná 245/25, Opava, 746 01

Zakázková výroba

Přejete-li si zhotovit unikátní šperk jen pro Vás nebo Vaše nejmilejší, bude naším potěšením splnit dle našich možností Vaše představy. Při zakázkové výrobě šperků využíváme ruční výrobu spojenou s moderními technologiemi. Vyrábíme šperky ze žlutého, bílého i červeného zlata, které dodáme v ryzosti 585/1000, popřípadě ze zlomkového zlata, které si zákazník dodá sám.Výrobky je možno také vybrat z naší předlohy šperků. Pokud se jedná o šperky s přírodními kameny, jsme schopni zajistit téměř všechny druhy od nejdrahžích brilantů přes smaragdy, rubíny, safíry až k ametystům, topazům, olivínům, růženínům, měsíčím kamenům atd., různých kvalit, barev, tvarů, velikostí a brusu.

Spolupracujeme s několika zahraničními dodavateli diamantů, drahých kamenů a perel,  kteří jsou certifikovanými odborníky ve svém oboru. Kvalitu kamenů doprovázíme příslušnými certifikáty.
Pro naši firmu není problém vyrobit také šperky s mořskými (japonské perly Akoya, tmavé tahitské perly) nebo říčními perlami.

Firemní šperk

Věnujeme se také výrobě firemních šperků, jako jsou například odznaky, přívěsky na klíče a jiné šperky na míru.

Opravy a pozáruční servis

Provádíme pozáruční servis našich výrobků. Čištění, opravy, úpravy velikostí prstene apod.

Výkup zlata

(šperky, zlomky, mince nebo zubní zlato aj.) .Tuto službu provádíme na počkání a peníze vyplatíme ihned.
Ceny výkupu jsou aktualizovány a vycházejí z aktuální ceny drahých kovů na světových burzách.

Vinařství David Osička - ID 91277867 - Garantovaný záznam
Čejkovská 548, Velké Bílovice, 69102

Výroba a prodej vín, pěstování vinné révy. Vína suché, polosuché a polosladké. Možnost výroby vína na zakázku. Nabízíme degustace ve vinném sklepě až pro 20 osob.

Dále nabízíme ubytování nad vinným sklepem až pro 13 osob. Sklep se nachází na adrese Pod předníma 360, 691 02 Velké Bílovice.

HABITAT, a.s. - ID 98669562 - Garantovaný záznam
V. Nezvala 977, Náměšť nad Oslavou, 67571

HABITAT to je tisíc nápadů, tipů a doporučení pro vaše bydlení. Přinášíme Vám jen opravdu dobré a kvalitní koberce, textil a doplňky pro každý interiér, matrace a vše pro dobré spaní, kvalitní a vkusné květináče a truhlíky.

S výběrem Vám rádi poradíme na naší prodejně v Náměšti nad Oslavou.

STADLER Consulting, s.r.o. - ID 94170887 - Garantovaný záznam
Domkovská 1256/5, Praha, 19300

Stadler Consulting, s.r.o. je konzultační společnost, zabývající se technickými prohlídkami lodí a asistencí při jejich registraci pod vlajky ČR a SR. Pepina shop je specializován na satelitní sítě Inmarsat, Iridium, Thuraya a částečně Globalstar. Veškeré nabídky obsahují odborné pradenství, založené na dlouholetých zkušenostech

Kovářské výhně s.r.o. - ID 99064285 - Garantovaný záznam
Na Okrajích 167, Spojil, 53002

Výroba a prodej atestovaných kovářských plynových výhní Pardubice.

Naše společnost Kovářské výhně, s.r.o. se zabývá výrobou a prodejem kovářských výhní. Všechny naše kovářské výhně jsou určené pro profesionální kováře, zámečníky, ale i školy a domácí kutily. V naší nabídce najdete především plynové výhně, které se vyznačují nízkou spotřebou a jsou tak velmi ekologické, jejich provoz je tak oproti jiným typům levný a rychlý. Všechny naše kovářské výhně jsou originály a mají veškeré atesty.

Jsme přímo výrobci kovářských výhní ! Naše výrobky jsou velmi kvalitní a již po dlouhá léta velmi dobře slouží všem, kteří si již plynovou výheň zakoupili. Všechny naše výrobky jsme připraveni Vám předvést přímo v naší provozovně ve Spojle, kde sami posoudíte kvalitu našich výrobků.

Neváhejte nás kontaktovat a přidejte se k řadě našich spokojených zákazníků!

Levnoshop.cz - ID 89259651 - Garantovaný záznam
Klapkova 109/9, Praha, 182 00

Levnoshop.cz - nejlevnější obchod v Čechách.

Provozujeme vlastní maloobchodní síť, kde prodáváme za skvělé ceny kvalitní zboží koncovým zákazníkům.

Maloobchodní řetězec prodejen vznikl za účelem nabídnout zákazníkům kvalitní zboží za mimořádně příznivou cenu.

Zahradnictví Horní Slavkov - ID 97348354 - Garantovaný záznam
Sportovní 872, Horní Slavkov, 35731

Zahradnické a chovatelské potřeby Horní Slavkov.

INFORMATORIUM spol. s r.o. - ID 90806206 - Garantovaný záznam
Roztylská 1860/1, Praha, 148 00

Nakladatelství INFORMATORIUM vzniklo začátkem roku 1991 a je zaměřeno převážně na vydávání středoškolských odborných učebnic, naučné literatury a odborné literatury včetně vysoce odborných monografií.

Za dobu své činnosti nakladatelství INFORMATORIUM vydalo již téměř 500 publikací, a to z oblasti archeologie, dřevařství, ekologie, elektrotechniky, chemie, jazykových učebnic, kadeřnictví, kosmetiky, potravinářství, práva, psychologie, rybářství, sklářství, stavebnictví, strojírenství, textilu, zdravotnictví a dalších oborů.

Převážný podíl z této produkce tvoří středoškolské odborné učebnice, které jsou tvořeny v souladu s učebními dokumenty. Většina je opatřena schvalovací doložkou MŠMT ČR.

Autorské a lektorské zázemí nakladatelství INFORMATORIUM je složeno z předních odborníků jednotlivých oborů.

V koedicích se zahraničními nakladateli vydalo nakladatelství INFORMATORIUM také řadu vysoce odborných monografií v angličtině, němčině, švédštině a francouzštině.

V listopadu 2011 byla ustanovena Vědecká redakce nakladatelství, což je známkou splnění všech požadavků kladených na odborné a vědecky zaměřené publikace.

DOBRÁ KAMNA - ID 93849760 - Garantovaný záznam
Místecká 76, Paskov, 739 21

Jsme prodejce krbových a kachlových kamen, vložek, zahradních krbů, materiálu pro krbaře a příslušenství.

Krbová kamna najdou využití především na jaře a na podzim, kdy ještě není taková zima a nevyplatí se pouštět celý topný systém. Ale provozovat je můžete i celoročně.Jedná se o nezávislý zdroj vytápění a poslouží i jako dekorativní prvek do obytné místnosti. 

Krbová kamna mohou být jednoplášťová sálavá kamna - jsou vhodná pro vytápění pouze jedné místnosti, ale jejich sálající teplo je rychlejší.

Dvouplášťová konvekční kamna ohřívají vzduch v mezeře mezi dvojitým pláštěm, ten stoupá a šíří se po místnosti. Sousední pokoje můžete vytápět tím, že do nich otevřete dveře.

POZOR: Vzhled kamen je velmi důležitý, ale důležitější je především jejich výkon!

Jen kamna se správným výkonem do daného prostoru Vám budou dobře a dlouho sloužit k Vaší spokojenosti.

DŮM ČESKÝCH ŘEMESEL s.r.o. - ID 90001637 - Garantovaný záznam
Radniční 23, Český Krumlov, 381 01

VŠE ZAČALO V ROCE 1993, KDY JSME ZAHÁJILI VÝROBU LOUTEK S VLASTNÍM DESIGNEM. POSTUPEM LET SE NÁM PODAŘILO OTEVŘÍT KAMENNÉ PRODEJNY S OSOBITÝM INTERIÉREM, ZAMĚŘENÝCH NA PREZENTACI A PRODEJ ČESKÝCH ŘEMESLNÝCH VÝROBKŮ. V PRODEJNÁCH NABÍZÍME ŠIROKÝ SORTIMENT TRADIČNÍCH I SOUČASNÝCH ŘEMESEL ( DŘEVĚNÉ HRAČKY, ŠUSŤOVÉ PANENKY, KRASLICE, PERNÍK, KERAMIKA ATD ..).

V ROCE 2008 BYLA ZALOŽENA FIRMA DŮM ČESKÝCH ŘEMESEL S.R.O.,  ROZŠÍŘILI JSME NÁŠ VLASTNÍ SORTIMENT A ZAČALI JSME VYRÁBĚT TEXTILNÍ HRAČKY, LOUTKY, TEXTILNÍ A PLECHOVÉ DEKORACE S VLASTNÍM AUTORSKÝM DESIGNEM.

TĚŠÍME SE NA VÁS.

E-SENDIX - ID 93826840 - Garantovaný záznam
Točitá 1731/15, Praha, 140 00

Kapela Senior Dixieland Praha je složena ze samých seniorů, kteří jsou už tak staří, že si ani nepamatují, kdy vznikli. Co ale nezapomněli, je dobrá dixielandová muzika přímo z New Orleansu a Chicaga. Díky dnešní záznamové technologii není ani pro ně problém udělat pěkné cédéčko třeba u někoho v obýváku. Proč je tedy nenabídnout k prodeji? Příznivci to pak mají snazší, nemusí platit drahé vstupné na jejich představení, kde je normálně prodávají.

1.ART INTERIER s.r.o. - ID 98573341 - Garantovaný záznam
Hanáckého pluku 1162/10, Olomouc, 779 00

Umíme a uděláme i vše na míru podle vašich představ..

 • Hledáte komplexní služby na úrovni?
 • Chcete nový nábytek? Novou koženou sedací soupravu?
 • Hodláte nově řešit Váš interiér?
 • Váš nový dům, byt, přestavbu nebo rekonstrukci?
 • Zařizujete svou novou kancelář?

Nabízíme Vám bezplatné konzultace našich interiérových poradců ve studiích v Olomouci amve Zlíně. Návrhy a realizace pro Vás: nábytek Zlín, nábytek Olomouc. Domluvte si schůzku, navštivte nás, získáte mnoho potřebných a užitečných informací. Naše aktivity a schopnosti pokrývají celou republiku.

V našich studiích vystavujeme kvalitní designový nábytek předních světových výrobců a značek, které realizujeme v rámci našich návrhů interiérů na míru Vašim požadavkům.

Nábytek dovážíme přímo od výrobců, zastupujeme kvalitní zahraniční, ale i domácí výrobce nábytku, bytových doplňků a dekorací, veškeré komodity pro komplexní vybavení interiérů. Od návrhu až po realizaci. Sedací soupravy vyrobené na míru, atypové rozměry, luxusní kožené sedačky..

Hodláte řešit Váš interiér? Váš nový dům, byt, přestavbu nebo rekonstrukci? Bytový nebo kancelářský prostor?

 • poradenská činnost – konzultace,
 • 3D návrhy a vizualizace interiérů,
 • služby bytového designéra, informace o vhodných nábytkových programech,
 • doporučení toho nejvhodnějšího řešení,
 • doprava a montáž na místo určení,
 • záruční a pozáruční servis

Ústředí:

 • 1.ART INTERIER s.r.o. - třída Tomáše Bati 438, Louky, Zlín  

ELPLAST HRADEC KRÁLOVÉ a.s. - ID 90044423 - Garantovaný záznam
Dobřenice 198, Dobřenice, 503 25

Obchodní společnost ELPLAST Hradec Králové a.s. se již od roku 1997 zabývá distribucí plastových rozvaděčů a skříní pro distribuci a měření spotřeby elektřiny a plynu. Typickým zákazníkem jsou velkoobchody s elektromateriálem, avšak díky rozsáhlým skladovým zásobám jsme schopni flexibilně řešit i potřeby koncových zákazníků. Spolupracujeme se třemi největšími výrobci plastových rozvaděčů v ČR, a to společnostmi ELPLAST – KPZ Rokycany, spol. s r.o., DCK Holoubkov Bohemia a.s. a ESTA, spol. s r.o. 

Kromě standardních katalogových rozvaděčů zajišťujeme i zakázkovou výrobu rozvaděčů pro více měření, rozvaděčů nepřímého měření, rozvaděčů RVO, stavebních a zásuvkových rozvaděčů. Jsme schopni dodat také náhradní díly k rozvaděčům našich dodavatelů.

Naše výrobní divize ELPLAST HK a.s.-provozovna Trutnov, je zaměřená na výrobu zařízení určených k čištění odpadních vod, septiků, jímek, nádrží na dešťovou vodu, dále nabízíme plastové bazény a zahradní jezírka dle požadavků zákazníka.

POBOČKA:

ELPLAST HRADEC KRÁLOVÉ-VÝROBNÍ DIVIZE a.s. - Bohuslavice č. 99, Trutnov

Obaly Marek Věchet - ID 96751158 - Garantovaný záznam
L. Zívra 1493, Nová Paka, 50901

Naší snahou je od roku 2002 nabídnout široký sortiment obalového materiálu, který se stále snažíme rozšiřovat a zároveň zajistit kvalitní a rychlý servis pro naše zákazníky, mezi které patří jak malé firmy tak i velké společnosti.

Zboží je většinou skladem a do cca 2 dnů jsme připraveni Vám Vámi objednané zboží i dodat. Zajišťujeme rozvoz po celé České republice, nebo je možné zboží odebrat přímo v naší provozovně.

Jsme schopni Vám nabídnout jednorázovou množtevní slevu dle odebraného množství. V případě pravidelných odběrů jsem rovněž schopni poskytnout na dodané zboží trvalou slevu. Objenávat je možno e-mailem: info@obalyvechet.cz nebo na telefonním čísle: +420 777 558 525.

DETECHA, CHEMICKÉ VÝROBNÍ DRUŽSTVO - ID 94294929 - Garantovaný záznam
Kpt. Jaroše 472, Nové Město nad Metují, 549 01

Detecha, chemické výrobní družstvo si trvale buduje pevnou pozici na trhu. Má svou historii, tradici a zkušenosti v oborech činnosti se počítají na desetiletí. Spolupracuje se špičkovými odborníky a renomovanými výzkumnými pracovišti. Každý rok přichází na trh s řadou zajímavých novinek. Díky přesnému a promyšlenému plánování finančních zdrojů si může dovolit zachovávat příznivé ceny a přitom udržovat vysokou kvalitu produktů. Kvalita patří mezi hlavní priority společnosti.

Středem zájmu výrobního družstva Detecha je zákazník. Zákazníkem jsou prodejní organizace, velkoobchody nebo maloobchodní prodejny, kterým vychází maximálně vstříc. Hlavním zákazníkem pro výrobní družstvo je však konečný spotřebitel. Ten, který výrobky používá. A jemu je podřízeno veškeré počínání.

Současný výrobní program navazuje na tradici a především na bohaté dlouholeté zkušenosti. Hlavními výrobními obory jsou nátěrové hmoty značky DETECHA, JELENÍ LŮJ, dekorativní kosmetika REGINA a zdravotní kosmetika REGINA.

Produkty výrobního družstva Detecha odpovídají svým provedením, kvalitou a cenou požadavkům zákazníka. Při vývoji a modernizaci našich výrobků máme vždy na mysli základní podmínku – nepoškozovat životní prostředí! Logo nátěrových hmot Detecha symbolizuje zájem o zákazníka a šetrnost vůči životnímu prostředí.

GASTRO U MONIKY s.r.o. - ID 92886160 - Garantovaný záznam
roh ulic Medlánecká a Sibiřská, Brno, 62100

Naše provozovna je primárně gastronomickou výrobnou (teplá a studená kuchyně, cukrářské výrobky) dodávající na zakázku jiným komerčním subjektům a privátním osobám.

Přijímáme objednávky na veškerou výrobu z oblasti gastronomie, například k zajištění občerstvení na různých společenských akcích.

Veškeré naše výrobky si můžete prohlédnout či rovnou objednat na naší webové stránce v sekci E-shop.

Dále realizujeme přípravu teplých obědů formou poledního menu, které je možno objednat předem dle zveřejněného jídelního lístku.

Následně si můžete pro toto menu přijít k nám na provozovnu od 11:30 do 13:30, nebo si objednat jeho dovoz, který Vám rovněž po dohodě zajistíme.

Dovoz obědů zajištujeme zpravidla ve všední dny od 10:00 do 13:30 a je zpoplatněn od 10,- v závislosti na lokalitě a počtu menu.

Standardně dovážíme do těchto lokalit: Řečkovice, Mokrá Hora, Medlánky, Jehnice a Královo Pole.

Další možné lokality dle individuální domluvy.

e-Žížala s.r.o. - ID 99750843 - Garantovaný záznam
Štěpánkova 93, Chrudim, 53701

Prodáváme elektronické cigaretye-liquidy jejich příslušenství. Odebíráme pouze značkové a 100% kvalitní zboží – vše pro naše nadšené a spokojené zákazníky, což si přejeme ze všeho nejvíce.

Jsme také prodejci produktů z rodinných firem - výrobci léčivého konopí a zdravých konopných potravin (české, farmářské a kvalitní produkty v bio kvalitě). Našim přáním je pomáhat lidem a nabízet jim od těchto firem dostupné léčebné konopí a zdravé konopné potraviny.

Jejich produkty sami užíváme, proto prodáváme jen to, čemu věříme.

Konopí je součástí lidské stravy od nepaměti. Je především pro ty, kteří preferují prevenci před léčením následků, vyznávají zdravý životní styl, vegetariány a vegany. Také pro všechny, kteří hledají cestu zpět k přírodě a přírodnímu životu bez chemie.

V nabídce máme pouze zdravé potraviny, které neobsahují umělá barviva, chemické konzervanty ani emulgátory.

Naše dodavatele si důkladně prověřujeme a dbáme na prvotřídní kvalitu námi prodávaných produktů.

Nabízíme skvělé ceny a individuální přístup, přehled o aktuální dostupnosti, dodání v co nejkratším termínu, marketingovou podporu, bonusy pro stálé zákazníky.

Kvalitniboticky.cz - ID 96531978 - Garantovaný záznam
Svornosti 808/35, Praha, Smíchov, 15000

Kamenný obchod s kvalitní značkovou obuví.

BAZARSTOP - ID 90065207 - Garantovaný záznam
Husitská 219/55, Praha, Žižkov, 13000

Společnost se specializuje na prodej bazarových produktů, jako jsou lednice, pračky, myčky, domácí spotřebiče, elektroniky, hraček a jiné, kdy se většinou jedná o zboží z výstav, předváděcích akcí a podobně, které můžou i nemusí mít kosmetické vady.

PRIMA OBCHOD s.r.o. - ID 92678098 - Garantovaný záznam
1. máje 733/10, Bolatice, 747 23

Textilní galanterie, látky, kreativní potřeby, korálky, dekorace, bižuterie, módní doplňky

Cyklo Večerka Rudolf - ID 90891260 - Garantovaný záznam
Křečkovská 26A, Vyškov, 68201

Prodej cyklistických a sportovních potřeb. Servis jízdních kol.

Co nemáme skladem, ihned objednáváme, dostupnost na prodejně do 3 dnů.

Podhořany u Ronova 51, Podhořany u Ronova, 53841

Pěstujeme a prodáváme hlavně skalničky, dále některé trvalky a okrasné dřeviny.

Náš online katalog je pouze informativní a seznámí Vás jak jednotlivé rostliny vypadají a jaké mají nároky na pěstování. V ceníku pak najdete rostliny, které jsou aktuálně nabízeny k prodeji.

INTERSPORT Most - ID 93061922 - Garantovaný záznam
Radniční 3400 , Most 1, 434 01

INTERSPORT JE NEJVĚTŠÍM PRODEJCEM SPORTOVNÍHO OBLEČENÍ A VYBAVENÍ NA SVĚTĚ.

30 prodejen + firemní centrála, 340 zaměstnanců, celkový roční obrat: víc než 1mld. CZK

Nabízí oblečení a obuv na sport i pro volný čas. S výběrem sportovního vybavení vždy pomohou odborní poradci, kteří jsou často sami nadšenými sportovci. Prodejny navíc nabízí službu servisu sportovního vybavení, od opravy výpletů tenisových raket, přes opravu kol, ošetření inline bruslí a skateboardů až po seřízení lyží.

NAŠE HISTORIE

Společnost INTERSPORT ČR s.r.o. je součástí obchodní organizace INTERSPORT International, největšího prodejce sportovního vybavení na světě. Nyní působí již ve 42 zemích světa a 5500 prodejnách. Licenci na provozování prodejen v České republice získal INTERSPORT Austria. V první fázi aktivní expanze se v Česku od roku 2001 rozšiřoval především formou franchisingu.

NAŠE SOUČASNOST

Kvalita odborného poradenství a prodejní dovednosti zaměstnanců jsou předpokladem zákaznické spokojenosti a podmínkou úspěchu v mimořádně konkurenčním a měnícím se prostředí. INTERSPORT nabízí široký výběr sportovního vybavení a oblečení předních světových značek i značek exkluzivních.

DREAM PRO, s.r.o. - ID 89495202 - Garantovaný záznam
Klíšská 1687/21, Ústí nad Labem, 400 01

Chcete konečně po rozvolnění připravovat akce pro své klienty či zaměstnance? Vymýšlíte, jak uspořádat firemní event, jak poděkovat svým zaměstnancům nebo zvednout náladu obyvatelům? My přemýšlíme nad tím samým a po několika měsících se vracíme alespoň trochu do normálních kolejí. Šli jsme s dobou a přesouvali eventy do on-line prostoru a teď vymýšlíme možnosti, jak se bezpečně potkávat znovu face to face.

Máte spousty otázek k současnému pořádání akcí a nemáte se s kým poradit? Jsme v tom s vámi. Každý den řešíme novinky ze světa eventového marketingu a jeho realizace. Už vloni na jaře jsme své poslání přizpůsobili a začali jako první v České republice pořádat autokina, přivezli jsme také jediný a čerstvě oceněný autokoncert Leoše Mareše, makali jsme na on-line eventech a plánovali akce po rozvolnění opatření. Pokračujeme dál. Naše dvacetileté zkušenosti s pořádáním akcí od těch největších firemních eventů až po ty komorní v rodinné atmosféře, nás naučili reagovat na situaci a umět z ní dokonale vybruslit, aby byl výsledek perfektní.

Dream PRO pro své klienty plní sny právě v oblasti event marketingu. Pro ty, kteří náš tým agentury Dream PRO neznají a nebo znají, ale ještě s námi nemají zkušenost, budeme rádi, když nás prostřednictvím webových stránek poznají blíže.

Pro ty, kteří mají spousty otázek z tohoto oboru a neznají na ně v současné době odpovědi, jsme oporou a rádcem. Naší snahou není pouze představit naši agenturu, ale ukázat současný event marketing v celé své kráse, a to nejen po stránce teoretické, ale i praktické. A jestliže nenaleznete své odpovědi na těchto stránkách, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Jsme tu přeci pro vás a pro vaše sny. Pro sny, které se mohou plnit i této složité době. 

PROMAN s.r.o. - ID 94374698 - Garantovaný záznam
Za Pivovarem 830, Chrudim, 537 01

Společnost PROMAN s.r.o. byla založena dne 27.10.1994 a zabývá se projekčně dodavatelskou činností v oblasti komplexních dodávek regálových systémů pro skladové prostory. Společnost PROMAN s.r.o. je na trhu jedním z nejvýznamnějších dodavatelů regálových systémů všech typů a dokáže velmi pružně reagovat na všechny potřeby zákazníků.

 Regálové systémy dodávané firmou PROMAN splňují náročné podmínky evropských norem.

 Společnost se od svého založení neustále dynamicky rozvíjí. Důkazem rozsahu zajišťovaných dodávek je referenční listina realizovaných akcí.

 V současné době firma zaměstnává cca padesát pracovníků, jež tvoří obchodní zástupci, technici a nejnutnější administrativní pracovníci. V současně době pracuje pro PROMAN více než sto montážních pracovníků.

 Pracovníci zajišťující nabídkovou projekční činnost, mají v oboru manipulace s materiálem a skladování znalosti bezpečnostních předpisů a technických norem, což se projevuje v pružném řešení potřeb zákazníků.

 Regálové systémy dodávané firmou PROMAN najdou uplatnění prakticky ve všech oborech, např. velkosklady, všechna odvětví průmyslu, bankovní sektor, správní organizace, drobní podnikatelé a další.

POBOČKY:

PROMAN s.r.o. - Dělnická 1020/54, Holešovice, Praha
PROMAN s.r.o. - Drážďanská 493/40, Krásné Březno, Ústí nad Labem

Rybářské potřeby Masterfish - Adam Zeman - ID 97916843 - Garantovaný záznam
Palackého 421/43, Valašské Meziříčí, 75701

Ve specializované prodejně nabízíme široký sortiment rybářských potřeb pro začínající i zkušené rybáře.

AngloTex s.r.o. second hand - ID 99348743 - Garantovaný záznam
nábřeží Dr. Kafky 75, Volyně, 38701

Veškerý sortiment je dodávaný z Velké Británie viz. sekce cenová nabídka. Jsme výhradní a dlouholetí dodavatelé bývalé firmy Brit Tex a budeme rádi, když Vás i nadále ujistíme o kvalitě i kvantitě našeho zboží, právě pod značkou AngloTex, spol. s r.o. Nabízíme veškeré možnosti výběru zboží pro Vaše obchody. Zvolte si pro Vás nejvhodnější způsob nákupu. Originální složení dětský, nebo dospělý mix je v několika kategoriích: letní / zimní sortiment, doplňkový sortiment - hračky, obuv, kabelky, domácí textil.

POBOČKA:

AngloTex s.r.o.: Evropská 695/73, Praha 6 − Vokovice

ZLATNICTVÍ A KLENOTNICTVÍ ŠVEHLOVÁ JANA - ID 91152692 - Garantovaný záznam
Labská 330, Tišice, 277 15

Šperky již dávno nejsou výsadou bohatých lidí, ale díky jejich rozmanitému provedení jsou dostupné každému. Jsou vítaným módním doplňkem a častokrát vypovídají o vkusu daného člověka. Šperky jsou jako účes, a dokážou významným způsobem ovlivnit celkovou vizáž osoby a následně to, jak je vnímaná jejím okolím. Našim cílem je poskytnout našim zákazníkům kvalitní šperky za příznivé ceny.

Prohlédněte si náš e-shop a vyberte si v klidu vašeho domova šperky z naší široké nabídky, která obsahuje například prsteny, náušnice, náramky, řetízky,… Již nemusíte běhat po obchodech, abyste našli šperk, který chcete koupit.

Proč nakoupit u nás?

Naší prioritou je maximálně spokojený zákazník. Proto mimo široký sortiment nabízíme také služby. Mezi ně například patří úprava u nás zakoupených prstenů na požadovanou velikost a rytí textů ZDARMA!

Dále se specializujeme na ruční zakázkovou výrobu šperků dle Vašeho přání nebo námi vytvořených návrhů.Šperky vyrábíme ze zlata a stříbra.Všechny šperky jsou opuncovány.JSME REGISTROVAÝ NA PUNCOVNÍM ÚŘADĚ!
Provádíme opravy a čištění šperků ze zlata, stříbra či oceli.Bežné opravy provádíme do týdne. Expresní opravu lze po dohodě provést i na počkání.

VSTŘIKOVÁNÍ PLASTŮ - Milan Ludvík - ID 98470878 - Garantovaný záznam
Roveň 46, Všelibice, 46348

Jsme rodinná firma s třicetiletou tradicí na trhu v oblasti výroby plastových produktů a komponentů. Naší specializací je zpracování termoplastů technologií vstřikování a vyfukování. Disponujeme moderním strojovým parkem, včetně montážních linek. Díky tomu jsme schopni zajistit zákazníkovi komplexní řešení od návrhu designu, vývoje prototypu a následného produktu, přes zajištění konstrukce a výroby forem, až po sériovou výrobu produktů a finální montáže. Mimo stálý sortiment plastových obalů nabízíme výrobu nestandardních zakázkových produktů dle specifikací klientů. Výjimečný důraz klademe na flexibilitu a schopnost rychlé reakce na případné změny a požadavky zákazníka, a poskytování dobrého servisu.

Mezi naše hlavní odběratele patří firmy působící v automobilovém, potravinářském, chemickém, kosmetickém nebo zdravotnickém průmyslu.

Našim cílem je budování dlouhodobých obchodních vztahů, rozvíjet se a posilovat dobré jméno společnosti na trhu.

Krmivo pro šneky - ID 89121764 - Garantovaný záznam
Vlkoš 255, Vlkoš, 69641

Šnečí farma Vlkoš vznikla v roce 2013. Zabýváme se zde zdravým chovem šneka afrického jedlého - Helix Aspersa Maxima, neboli Gros-Gris, který je bratrancem rodu Petit Gris z Alžírska. V jejím začátku jsme se soustředili na vytvoření svého chovu, a od roku 2014 na základě zpracovaných chovných studií z Francie a Itálie pokračujeme v našem chovu. Naše osobní zkušenosti a dlouholeté zkušenosti odborníka v oblasti hlemýžďů, MVDr. Miroslava Pavlíčka přispěli k zdárnému vytvoření naší farmy. Ne malou mírou se podílel také Doc. Ing. Zdeněk Frydrych CSc.

Reprodukce našich hlemýžďů probíhá ve foliovníkových prostorách (březen-červen). Vlastní odchov a výkrm probíhá ve venkovních boxech (červen-říjen). Krmíme naší kompletní krmnou směsí, kterou jsme vytvořili a její výbornou kvalitou se nám odchov zkrátil a částečné ukončení výkrmu probíhá již v srpnu. V době zimního období naší chovní hlemýždi hibernují (zimní spánek) v chladícím boxe při teplotě 4-6° C. Jak jsme již zmínili, krmíme kompletní krmnou směsí vytvořenou právě na základě francouzských poznatků a tekutým krmivem, více v sekci krmivo.

Farma se nám pomalu rozšiřuje,v příštím období chceme hlemýždě chovat na ploše 5 000m2.

STALEKS Česko - ID 99931736 - Garantovaný záznam
Pod Strání 751, Zlín, 760 01

Značka STALEKS vznikla v roce 1996 a během více než 20 let vyrostla v předního světového výrobce nůžek, pusherů, pinzet, štipek, pilníků a exkluzivních manikúrních sad. Pokud jste dosud měli za to, že se nejlepší nástroje vyrábí v Německu (nebo spíš Pakistánu), zřejmě rychle změníte názor. STALEKS udává tón. A i to je důvod, proč jsme s ním spojili své jméno. Vyzkoušejte TOP kvalitu. Zažijte STALEKS.

Zajímavá fakta 

STALEKS k výrobě svých nástrojů využívá 1700 strojů a 13 plných výrobních linek.
Nástroje STALEKS vyrábí přes 1100 zkušených profesionálů, kteří procházejí náročným tréninkem. 
Roční produkce nůžek, štipek, pusherů, pinzet, kleštiček a pilníků přesahuje 2.000.000 kusů
Nástroje STALEKS jsou oblíbenou volbou profesionálů z oborů manikúra a pedikúra. 


1 2


PŘEHLED KATEGORIÍ

Agentury (33) »

Auto-moto (1446) »

Banky (191) »

Bazény (6) »

Bezpečnost, ochrana (22) »

Čištění (840) »

Doprava (1359) »

Dřevo (1039) »

E-shopy (81) »

Elektro (928) »

Energetika (689) »

Finance, banky, pojišťovny (11) »

Chemie (116) »

Chovatelství (28) »

Instalace, servis, opravy (129) »

Kancelářské stroje, potřeby (5) »

Kosmetické služby (39) »

Kovovýroba (67) »

Kultura (1182) »

Kurzy, školení (45) »

Malo a velkoobchod (1485) »

Nábytek (906) »

Nářadí (612) »

Obaly (658) »

Odbory, spolky (75) »

Odpady (26) »

Okna, dveře (35) »

Papír (7) »

Plasty (14) »

Počítače (1028) »

Pohřebnictví (9) »

Pojištění (768) »

Poradenství (1620) »

Potraviny, gastro (1434) »

Reality (1018) »

Reklama (1079) »

Restaurace (173) »

Skladování (8) »

Sklo (333) »

Služby a řemesla (4505) »

Sport (58) »

Stavebnictví (1529) »

Strojírenství (1111) »

Telekomunikace (608) »

Textil (25) »

Tisk (475) »

Ubytování (1122) »

Úřady, instituce (1071) »

Věda a výzkum (438) »

Voda, topení, plyn (52) »

Volný čas (258) »

Výtahy (1) »

Vzdělávání (856) »

Zahradnictví (56) »

Zdraví (845) »

Zdravotnictví, sociální péče (36) »

Zemědělství (709) »