1 2


Firmy v kategorii Kovovýroba (79)

Vyhledávání firem v aktuální kategorii
OKS montáže s.r.o. - ID 98822786 - Garantovaný záznam
Křižanov 4, Hrob, 41704

Společnost se zabývá komplexními dodávkami průmyslových halových systémů na klíč, technologických celků v rámci ocelových konstrukcí. Dle potřeb zákazníka nabízí také zámečnické práce, pro které využívá vlastní CNC pilovrtací centrum.

PLATON, spol. s r.o. - ID 98248679 - Garantovaný záznam
Rumburská 674, Šluknov, 407 77

PLATON, spol. s r.o. - to jsou sněhové zábrany, zachytávače a rozrážeče, komínové lávky, stoupací plošiny včetně zábradlí a nášlapy ke komínům, držáky k solárním a fotovoltaickým panelům, odvětrávací a klempířské prvky a spoustu dalšího! Střechy musí zachytávat a odvádět srážkové vody, sníh a led tak, aby nejen nezatékalo, ale ani neohrožovaly chodce, účastníky silničního provozu nebo i nepoškodily jiný majetek v blízkosti prostoru domu. Střešní plášť musí být odolný vůči klimatickým vlivům a účinkům sněhu hromadící se na střešním plášti. K zamezení skluzu sněhu ze střechy je doporučeno užít vhodných zachytávačů a zábran sněhu pro příslušné krytiny. Též rozmístění sněhových zábran by měl určit odborník nebo realizační firma, která je bude montovat. Správné rozmístění je velmi důležité, aby měly správnou účinnost pro zadržení. Každý sněhový držák má svou nosnost, proto je dobré se informovat, jaké druhy zachytávačů jsou vhodné na tu kterou střechu a typ krytiny. Do nedávna se rozlišovaly čtyři klimatické oblasti, které se později rozdělily na osm oblastí. Vyrábíme inovovanou řadu stavebnicových sněhových zachytávačů.

JWkov s.r.o. - ID 93497891 - Garantovaný záznam
Na Huti 842, Suchdol nad Lužnicí, 378 06

Naše výrobní činnost se zaměřuje na zakázkové zámečnické práce a na zakázkovou i malosériovou kovovýrobu. Zabýváme se svařováním, jednoduchým soustružením, frézováním, vrtáním, atd. Vyrábíme atypické výrobky, lehké a středně těžké ocelové konstrukce, mříže, křídlové brány a branky, přístřešky, přepravní boxy, montážní stoly s upínacími prvky, interiérové a exteriérové doplňky včetně povrchových úprav- nátěry, stříkané laky, pozinkování. Dále nabízíme broušení okružních pil, výrobu a broušení řetězů do motorových pil.

František Jonáš - PRÁŠKOVÁ LAKOVNA JOFR - ID 94149185 - Garantovaný záznam
Dobrovského 319, Kolín, 28002

Provádíme ruční kusové a maloseriové lakování kovových předmětů trvanlivou vypalovanou práškovou barvou do maximálních rozměrů 4 x 2 x 1,5 m, a hmotnosti cca 300.      

PROVOZOVNY:

Lakování malosériové - Sázavská 786, 285 04 Uhlířské Janovice (Areál Kooperativa)

Lakování + tryskání - Karlov 197, 284 01 Kutná Hora (Areál ČKD)

ACL Anodizing s.r.o. - ID 90782275 - Garantovaný záznam
U Přehrady 5206/63, Jablonec nad Nisou, 46602

Firma ACL Anodizing s.r.o., sídlící v Jablonci nad Nisou, zabývá povrchovou úpravou hliníku a jeho slitin anodickou oxidací – eloxováním.

Eloxováním hliníku a jeho slitin se naše společnost věnuje již od roku 2005 a jako jedna z mála společností je schopna docílit vysokých požadavků jak v technickém, tak i dekorativním eloxu pro velkoobjemové sériové zakázky.

Nabízíme tyto služby:

Mechanické předúpravy:

Tyto mechanické předúpravy slouží k přípravě povrchu dílů před eloxováním. Tato předúprava je velice efektivní a flexibilní s možností nastavení pro různé produktové řady.

Nabízíme širokou škálu variant povrchové úpravy hliníku a jeho slitin:

 • Přírodní elox, předúprava E0 - odmaštění a dezoxidace, povrch mírný lesk
 • Mechanické broušení E1 - předúprava povrchu před eloxováním
 • Mechanické kartáčování E2 - předúprava povrchu před eloxováním
 • Mechanické leštění E3 - předúprava povrchu před eloxováním
 • Přírodní elox, předúprava E6 - moření, po eloxování saténově matný povrch
 • Elektrolytické leštění E7 - bez mechanických předúprav
 • Černý elox, předúprava E0/E6 a následně EV1/EV6 - po eloxu následuje smáčení v černé organické barvě
 • Elektrolyticky barvený elox v požadovaném odstínu – po eloxu následuje proces elektolytického barvení
 • Elektrolytické leštění E8 - díly se před eloxováním brousí a/nebo leští, po eloxu mají vysoce lesklý povrch
 • Černění tlakových odlitků – moření, barvením v černé organické barvě po eloxu

Kompletace balení:

V rámci našeho portfólia nabízíme našim zákazníkům také kompletaci produktů dodanými součástkami a / nebo další technologické kroky, jako například děrování, nýtování, lisování, vrtání apod. Pro tyto postupy ať montážní, nebo strojní, jsme připraveni vybavit naše pracoviště speciální technologií – periferie dle požadavků zákazníka – přímo na jednotlivé produkty.

SIMIX PERSONÁLNÍ AGENTURA - ID 96353569 - Garantovaný záznam
Palackého třída 1908, Pardubice, 530 02

#hledamzamestnance

 • personální služby na míru
 • rychlé jednání a vysoká kvalita zaměstnanců
 • náboroví profesionálové v terénu i na pobočkách
 • specialisté na zahraniční nábor a tým tlumočníků
 • kompletní servis pro zaměstnance

#hledampraci

 • personální poradenství a zajištění zaměstnání zdarma
 • individuální přístup
 • široký výběr zaměstnání pro absolventy i zkušené odborníky
 • kompletní servis (zaškolení, zaměstnání, ubytování, doprava)
 • nadstandardní mzdové ohodnocení
Milan Pícha - kovošrot - ID 96079988 - Garantovaný záznam
Heřmanovská 704, Benešov nad Ploučnicí, 407 22

Sběrné suroviny - výkup:

 • železné šroty
 • barevné kovy
 • papír
 • plasty
SIMONT spol. s r.o. - ID 93954174 - Garantovaný záznam
Ústecká 223, Chlumec, 403 39

Zajišťujeme projektování, realizace, dodávky, výrobu, montáž ocelových hal Astron a atypických ocelových hal pro průmysl, skladování, logistiku, sport a kulturu, dodávky a montáže střešních a obvodových plášťů, projektování, výrobu a montáž ocelových fasád SIMFAST. Montujeme střešní nástavby Lindab.

 

DD PLAST - ID 93301011 - Garantovaný záznam
Březejc 1, Velké Meziříčí, 594 01

Působíme na českém trhu již od roku 1990. Nabízíme Vám lisování na termoplastických vstřikolisech, na základě Vašeho návrhu. Zajistíme výrobu formy, a poradíme i s vývojem výrobku. Vyrábíme pro automobilový průmysl, ale i jiné odvětví. Vyráběli jsme různé druhy plastových výrobků, např. regulační ventily na topenílétající talířepoutka na růčníkydíly do aut a jiné.

Můžeme vám nabídnout

 • elektroinstalační krabičky pro elektroinstalační lištový rozvod
 • distanční podložky pro lehkou a těžkou armaturu
 • hmoždinky pro zateplovací systémy v délkách od 90 - 250 mm
 • hmoždinka o průměru 6 mm klasická kulatá
 • čtyřhranné hmoždinky v průměru 8 - 12 mm

Strojní kapacita: termoplastické vstřikolisy od firmy ARBURG, FANUC ROBOSHOT, Demag Plastics Group a ENGEL: 35 - 350 t. Větší stroje jsou vybaveny robotem. Nalisované díly měříme na profiloměru Form Talysurf Intra, Taylor Hobson.

Používané materiály: PVC, ABS, HDPE, PP, PA, TPE-S.

Ruční montážní práce: kompletace výrobků. Kompletace výrobků převážně pro automobilový průmysl.

Výrobní a obchodní družstvo Stěbořice - ID 89514109 - Garantovaný záznam
Stěbořice 168, Stěbořice, 747 51

Družstvo se nachází na okrese Opava. Hospodaří na pozemcích, které zasahují do 10 katastrálních území a rozkládají se v západní části Opavsko-hlučínské plošině. Průměrná nadmořská výška je 220-300 m n. m.. Reliéf terénu je vlnitý s mírnými svahy. Atmosférické srážky v ročním úhrnu jako dlouhodobý průměr činí 505 mm. Průměrná roční teplota činí 10,2°C. Převládající větry jsou severojižní.

Katastr ekonomického celku zahrnuje 6 vesnic (Stěbořice, Jezdkovice, Nový Dvůr, Jamnice, Milostovice a Zlatníky), v tomto prostoru je dislokována veškerá činnost družstva.

Rostlinná výroba obhospodařuje 1 758 ha půdy, z toho 45 ha luk.

Živočišná výroba je zaměřená hlavně na chov skotu, kdy chováme 1 050 ks skotu z toho 411 ks produkčních dojnic.

Disponujeme skladovacími prostorami pro úpravu a uskladnění obilovin a olejnin do výše své produkce.

KOVANÝ SVĚT s.r.o. - ID 90296429 - Garantovaný záznam
Mlýnec č. 1, Poleň, Klatovy, 339 01

Naše srdce tepou pro kovařinu. Žijeme Pošumavím a kovem, který zpracováváme s maximální úctou k přírodě a zákazníkům. Kvalita odvedené práce a spokojené tváře našich zákazníků v nás probouzí zápal a chuť nepolevit, stejně tak jako kovářské výhně probouzí k životu produkty, které pro vás vyrábíme s úctou k dlouho budované dobré pověsti. Náš um a námi kovaný materiál jsou tím, co v našich rukách podněcuje řemeslnou jistotu. 

Kov a vše kované je naším denním chlebem, nejčastěji v podobě zakázkové výroby dle individuálních potřeb zákazníků. S kovem rozmlouváme, respektujeme jej a rozumíme mu. Tytéž cíle byly již před dávnou dobou pevně ukuty do našich houževnatých srdcí, aby mohly být navždy svázány s našimi produkty a kovanými, i svět kovu objevujícími zákazníky.

Nerezové výpalky s.r.o. - ID 94566690 - Garantovaný záznam
Lešetínská 366/14, Karviná - Fryštát, 73301

Společnost Nerezové výpalky s.r.o. se specializuje na dělení nerezové oceli.

Zabýváme se kusovou i sériovou výrobou přesných výpalků. Nabízíme širokou produktovou řadu polotovarů z nerezových ocelí. Naší prioritou je perfektní servis, od výroby až po závoz k zákazníkovi a to za nejlepší ceny.

ZAMET, spol. s r.o. - ID 92302590 - Garantovaný záznam
Huslenky 575, Huslenky, 75602

Historie společnosti spadá do devadesátých let, kdy postupně prošla několika organizačními a majetkovými změnami a současnou podobu má od roku 2001. Je ryze soukromou a rodinnou společností, která svou činnost zahájila bez vlastního majetku s 15-ti zaměstnanci. Nyní působí ve třech provozovnách  -  Nový Hrozenkov, Halenkov a Huslenky a zaměstnává cca 300 zaměstnanců. 

Máme také svůj vlastní výrobní program upínací techniky, který nám kromě vlastního prodeje umožňuje flexibilitu a rychlost v oblasti vlastní  technologické  přípravy  výroby,  kdy  si  sami  vyrábíme  přípravky  pro  hladký  průběh  výroby  technologicky  náročných  dílů. Hlavním cílem je neustále upevňovat a rozšiřovat postavení naší společnosti ve střední Evropě, pronikat do nejnáročnějších odvětví strojírenského průmyslu a nadále pokračovat ve strategii naší společnosti, tj. zajišťovat pro naše odběratele dodávky  technologicky nejnáročnější  výroby  dle  jejich  požadavků,  kde  můžeme  v  plné  míře  uplatnit    spojení vysoce špičkové  technologie se zručností a strojírenským umem našich zaměstnanců.

Strategie společnosti je založena na dobré úrovni dlouhodobé spolupráce s několika předními obchodními partnery v tuzemsku i zahraničí. Dlouhodobým  cílem  společnosti  je  vybudovat  silný  a  především  stabilní  podnik,  udržet  a  rozšířit  své  působení  na  tuzemských i zahraničních trzích a především upevňovat svou pozici na mezinárodní úrovni.

Předmětem činnosti je zakázková výroba na základě dodané výkresové dokumentace v těch nejnáročnějších technických a technologických požadavcích evropského i světového trhu. Jsme výrobci  těchto  dílů  pro  společnosti  orientující  se  na  výrobu  stavebních  strojů,  komponentů  pro  výrobu energetických  zařízení, komponentů pro vysokozdvižné manipulační a silniční  mechanismy,  díly  pro  energetický průmysl a zemědělské  stroje, díly pro elektromotory, ropný a plynárenský  těžební průmysl  apod.  Naší devizou je, díky širokému spektru technologického vybavení, zajištění  kompletní dodávky od  jednoduchých dílů až po složité obráběné konstrukční celky, včetně jejich povrchové úpravy a montáže.

Další provozovna se nachází na adrese Halenkov 754, 756 03 Halenkov

R A D, s.r.o. - ID 93570781 - Garantovaný záznam
Vodárenská 33, Mladá Boleslav, 293 01

Jsme společnost s tradicí od roku 1995.

Firma byla založena 1995 a sídlí ve vlastním areálu bývalého státního statku v Čejeticích u Mladé Boleslavi.

Výroba a montáž ocelových konstrukcí, přípravků, palet a dalších zámečnických výrobků dle požadavku objednatele.

Zabývá se zámečnickými pracemi ( ocelové konstrukce, ploty, kovové palety – Obalové hospodářství, schody atd.). Dále nabízí ubytování pro montážní pracovníky.

Pávov 121, Jihlava, 58601

Odbory BOSCH sdružují členy OS KOVO, kteří jsou zaměstnanci BOSCH DIESEL Jihlava s.r.o. a to jak na hlavní pracovní poměr, tak i jako zaměstnance agentur práce. Jsme součástí největšího odborového svazu v ČR, odborového svazu KOVO a jsme největší odborovou organizací v Bosch Diesel s.r.o.

R.O.S.P s.r.o. - ID 91439121 - Garantovaný záznam
Průmyslová 882, Planá nad Lužnicí, 391 11

V první polovině devadesátých let začal p. Jaroslav Špicl s podnikatelskou činností v oblasti servisu obráběcích strojů. V průběhu let přicházelo navyšování zakázek, počet spolupracovníků, první malá pronajatá dílna na předměstí Tábora. Práce se soustředila na větší projekty a tak přišlo v r. 2003 stěhování do větší haly v areálu VASA v Táboře. V r. 2009 přišlo strategické rozhodnutí o stavbě vlastního areálu, relizace probíhala v tehdy nově vznikající průmyslové zóně v Plané nad Lužnicí. V r. 2010 vznikla, v návaznosti na předchozí činnost, fy. R.O.S.P s.r.o., v nově postavené hale na vlastních pozemcích začala nová historie podnikatelské činnosti. Významné navýšení výrobních i lidských kapacit, vlastní strojní vybavení pro základní obrábění, vlastní lakovna, v r. 2015 dostavba svařovny a zámečnické dílny, v r. 2017 elektromechanické dílny. To vše z vlastních zdrojů, bez čerpání dotací.

peform Chrudim s.r.o. - ID 93463440 - Garantovaný záznam
Průmyslová 23, Chrudim, 537 01

V současné době koveme výkovky na čtyřech kovacích linkách osazených buchary KHZ 4 a KHZ 8 a dvou linkách LASCO 500 a LASCO 630. Kompletní zázemí pro výrobu zápustek a případné opravy poskytuje nástrojárna, vybavená nejen konvenčními obráběcími stroji, ale také čtyřmi moderními CNC obráběcími centry.

K vývoji výkovků a kovacích nástrojů využíváme pokročilý CAD/CAM software.

V roce 2004 získala firma certifikát systému řízení jakosti podle EN ISO 9001:2008, od roku 2013 jsme držiteli certifikátu ISO 14001:2009 (management životního prostředí) a od roku 2014 ISO 50001 (hospodaření s energií).

CNC SOUTRUŽENÍ A KOVOOBRÁBĚNÍ - Bohumil Pírko - ID 96910144 - Garantovaný záznam
Hradecká 205, Opočno, 51773

Nabízím kovoobrábění a soustružení CNC. Obrábím  ocel, nerez, hliník, mosaz, bronz, dural, titan. Také automatový, potravinářský a chemický nerez.

KOVOVÝROBA A ZÁMEČNICTVÍ - Bohumír Hach - ID 95198779 - Garantovaný záznam
Dukelská 2325/21, Aš, 35201

Nabízíme kovovýrobu a zámečnické práce. Vyrábíme ploty, branky, brány, vrata, zábradlí a další ocelové konstrukce. 

SVAŘOVÁNÍ A PRODEJ HUTNÍCH MATERIÁLŮ - David Cakl - ID 99234327 - Garantovaný záznam
Čapkova 1192/4, Krásná Lípa, 40746

Nabízíme svařování ocelových konstrukcí na zakázku. Svařujeme nerez, ocel, hliník. Svařování konstrukcí do 2t. Svařování plotů, brán, schodišť a zábradlí. Dále nabízím prodej hutních materiálů. 

Bickel & Wolf s.r.o. - ID 88993554 - Garantovaný záznam
Na okraji 335/42, Praha, 16200

Bickel&Wolf je technologicky zaměřená firma dodávající průmyslové armatury, procesní, zkušební, balicí a plnicí techniku a stroje k tváření kovů. 

HLH Divize výroba O.K., s.r.o. - ID 90163948 - Garantovaný záznam
Vyšní Lhoty 256, Dobrá, 73951

Zabýváme se výrobou, dodávkou a montáží ocelových konstrukcí průmyslových objektů, schodišť a zařízení. Zajišťujeme zámečnické služby či strojírenskou výrobu. Nabízíme garážová, vjezdová vrata, balkónová zábradlí, dveřní madla libovolných tvarů, oplocení a podobně

PORGEST, a.s. - ID 95448152 - Garantovaný záznam
Slovanská 1526/38, Nový Jičín, 741 01

Jsme ryze Česká firma zakládající na tradiční výrobě složitých konstrukčních nástaveb pro nákladní automobily šité přímo na míru.  Vyrábíme:  Sklápěčové korby pro nákladní automobily všech značek a všech provedení Valníkové plošiny pro civilní a vojenské provedení  včetně  pomocných rámů Zemědělské nástavby, přívěsy a návěsy Lesovozy Nádrže na PHM a oleje Další služby:  Přestavby vozidel dle předpisu  ADR ( včetně montáže elektromagnetické brzdy TELMA) Ověřování a montáž tachografů, nově i VDO 4.0 Montáž hydraulických systémů (hydraulické jeřáby, jednoramenné nosiče,hydraulické zadní čela) Úpravy a servis vozidel (elektrický odpojovač baterií EOB001, ověření a opravy tachografů) Pálení laserem a plasmou pomocí CNC pálících strojů železo, hliník do šíře 20mm Ohýbání dílů na CNC ohraňovacím lise DURMA 30175

MEPAC CZ, s.r.o. - ID 94637525 - Garantovaný záznam
Vsetín 2095, Vsetín, 755 01

Jako Mepac CZ jsme tady pro vás už od roku 1992 a neustále dobýváme jednotlivá odvětví strojírenského průmyslu napříč evropskými zeměmi. Dnes se naše technologie a služby skutečně vyrovnávají i světové špičce a denně si vytváříme nové vztahy s novými klienty. Přesná a kvalitní práce, řešení nejrůznějších problémů a vaše spokojenost je to, co nás upokojuje.

Zdeněk Marek - MKOVO - ID 89468949 - Garantovaný záznam
V Katovičkách 37, Jenštejn, 25073

Zakázková výroba probíhá vždy dle přání zákazníka
Brány, branky, ploty, mříže, zábradlí, doplňky do bytů a zahrad, doplňky na moto.
Materiál ocel nebo nerez.
Povrchová úprava zinek nebo prášková barva.

Vše začíná konzultací a záměrem zdarma u zákazníka.
Zde probereme možnosti a návrh realizace zakázky vč. montáže.

ŽELEZO Maňák s.r.o. - ID 90097205 - Garantovaný záznam
Čujkovova 1714/21, Ostrava, 70030

ŽELEZO Maňák s.r.o. dodává hutní a spojovací materiál i zámečnické služby na úrovni. Prodáváme ocelový, nerezový a hliníkový materiál.

Vyrábíme výpalky dle technické specifikace zákazníků. Poskytujeme služby zpracování kovových materiálů.

KOMUTEX HYDRAULIK s.r.o. - ID 92795068 - Garantovaný záznam
Vortová 90, Vortová, 53961

Firma KOMUTEX HYDRAULIK s r. o. se specializuje na výrobu hydraulických koncovek obrábění kovů.

Výroba je realizována na vícevřetenových automatech a CNC soustružnických centrech.

Převážná většina produkce je určena pro zahraniční zákazníky.

TEFMAT s.r.o. - ID 93492407 - Garantovaný záznam
Zemědělců 72, Tuchlovice, 27302

Nabízíme řešení povrchových úprav pomocí teflonování, které dodávají vašim výrobkům mnohem lepší užitné a ochranné vlastnosti.

Hlavními vlastnostmi těchto povlaků jsou nepřilnavost, kluznost, korozní odolnost a teplotní odolnost.

Lukáš Kabelík - ID 89295876 - Garantovaný záznam
Králova 1341/7C, Litovel, 78401

Provádíme tryskání ocelovou a litinovou drtí, nátěry ocelových konstrukcí. Dále pískování cihel, betonu a dřeva.

KOVO JAROŠ - ID 93447784 - Garantovaný záznam
Pod Vinohrady 76, Omice, 66441

Vyrábíme kovové prvky pro interiér i exteriér.

Vyrábíme ploty a plotové dílce, brány, zábradlí, schodiště v interiéru i exteriéru.

Specializujeme se na výrobu malých a středních ocelových konstrukcí a výrobků.

Samozřejmě vyrábíme i drobné kovové doplňky jako jsou rozvaděče a skříně, stříšky, schránky nebo boxy na míru.

Robert Jaroš, zámečník

FORELV s.r.o. - ID 97372226 - Garantovaný záznam
Českobratrská 4279, Prostějov, 796 01

FOR ELV s.r.o. je tradičním českým výrobcem stožárů. Zabýváme se vývojem, projektovaním, výrobou a prodejem stožárů veřejného osvětlení, zpracováním nerezových materiálů, ohraňováním plechů, svařováním Fe-Cr, Cu, Al, dělením plechů laserem.

Novinkou v nabídce našich služeb je řezání profilů laserem (trubek, jeklů, profily I, profily U).

 

Kardany, spol. s r.o. - ID 88988983 - Garantovaný záznam
Kpt. Jaroše 79, Velká Bíteš, 59501

Firma Kardany, spol. s r.o. působí na českém podnikatelském poli od 1. 2. 2000. Vznikla odkoupením technologického vybavení strojů a zařízení včetně know how zahraničního zastoupení firmy GKN – Service Austria GmbH, pobočka Brno, kde tato firma úspěšně působila několik roků. Kardany, spol. s r.o. sídlí v rekonstruovaných prostorách ve Velké Bíteši ulici Kpt. Jaroše 79 (areál firmy Autoimpex).

Firma je vybavena klasickými obráběcími stroji, má svařovací pracoviště vybavené svářecím poloautomatem a pracoviště pro vyvažování kardanových hřídelí, osazené vyvažovacím zařízením od firmy CEMB.

Zajišťujeme servis a opravu dle požadavků zákazníka. Opravy jsou prováděny běžně na počkání, popř. do druhého dne. U atypických kardanů v závislosti na dodání náhradních dílů od českého dodavatele.

DUCHCOVSKÁ SVAŘOVNA, a.s. - ID 96899117 - Garantovaný záznam
Želénská 485/2, Duchcov, 419 01

DUCHCOVSKÁ SVAŘOVNA, A.S.

člen českého stavebního holdingu Enteria, a.s.

Naši společnost založili dva akcionáři: Chládek & Tintěra a.s. Litoměřice a Chládek a Tintěra Pardubice a.s. vkladem každý 50 %. Svoji činnost společnost zahájila 1.3.2005. 

Cílem obou společností bylo pokračovat ve stykovém odtavovacím svařování ve stabilní svařovně v Duchcově, které zde probíhalo od začátku sedmdesátých let minulého století ať už v podání Traťové distance Most, tak poté Traťové strojní stanice Ústí nad Labem. 

Na činnosti společnosti se podílí 35 zaměstnanců.

CO UMÍME:

 • odtavovací stykové svařování kolejnic všech tvarů
 • ekologickou službu v oblasti regenerace kolejnic
 • zajištění komplexních přeprav kolejnic pronájem železničních plošinových vozů
 • řešení problematiky ECM
 • výměny kolejnic na stavbách
 • veškeré práce na železničním svršku
 • výrobu a montáž ocelových konstrukcí
AMP Bohemia, s.r.o. - ID 90204047 - Garantovaný záznam
Dušníky 119, Roudnice nad Labem, 41301

Společnost AMP Bohemia s.r.o. byla založena po několika letech seskupování informací a fakt, snahou spojit schopné lidi pod jednou velkou střechou. Cílem naší společnosti je vždy uspokojit poptávku na trhu a být vždy konkurence schopni v každé provozované službě a obchodu. Léty prověřené zkušenosti a profesionální průzkum trhu zpracovaný našimi analytiky, nás přivedly k založení obchodně-stavební společnosti.

Naše společnost se dále zabývá velkoobchodem, poradenstvím, zprostředkováním obchodu a služeb, stavebními pracemi. V našem zájmu je, nabídnout Vám zboží za ty nejlepší ceny a bez zbytečných nákladů. 

Věříme, že vás naše nabídka zaujme a uspokojí.

Maptekon, s.r.o. - ID 96563277 - Garantovaný záznam
Buzulucká 145/12, Olomouc, 78301

Nabízíme zámečnické služby. Stavební zámečnictví, průmyslové a kovoobráběcí stroje. 

EM obrábění s.r.o. - ID 95456684 - Garantovaný záznam
Kroužek 112, Rousínov, 683 01

Zabýváme se kovovýrobou.

HALYDEX, s.r.o. - ID 90601047 -
U cihelny 757/6, Ivančice, 664 91
Hlavní činností společnosti se stala zakázková výroba speciálních ocelových konstrukcí pro průmyslové pece keramické, cihlářské, sklářské a pece pro tepelné zpracování materiálů. Dále se společnost zabývá výrobou klasických ocelových konstrukcí halových objektů. Tento sortiment výrobků zůstává zachován dodneška s tím, že v posledních letech je ve výrobě stále důsledněji uplatňován modulární systém dle požadavků převážně zahraničních odběratelů. Tato skutečnost má velmi pozitivní vliv jak na konečnou montáž u zákazníka, tak i na produktivitu práce. Provozní doba: Po - 6.00 - 14.30 hod. Út - 6.00 - 14.30 hod. St - 6.00 - 14.30 hod. Čt - 6.00 - 14.30 hod. Pá - 6.00 - 14.30 hod. So a Ne - zavřeno
Jasenná 203, Jasenná , 763 13
Provádím odstředivé lití ložiskových kompozic. Opravuji ojnice, kluzná ložiska, pánve, pouzdra či válce. Zajišťuji renovaci kompresorů a renovaci motorů pro veterány. provozní doba: dle tel. domluvy.
UVAX, s. r. o. - ID 95112577 -
M. R. Štefánika 2835/28, Šumperk, 787 01
Společnost UVAX, s.r.o. se sídlem v Šumperku se zaměřuje na kovovovýrobu, ve které je především specialistou na produkty z kovových a drátěných materiálů pro potravinářský, chemický, farmaceutický i jiný průmysl a táké pro zdravotnictví. Drátěné výrobky jsou vhodné jako zajímavé doplňky do kuchyně nebo do bytu. Otevírací doba: Pondělí 8:00 - 16:00 Úterý 8:00 - 16:00 Středa 8:00 - 16:00 Čtvrtek 8:00 - 16:00 Pátek 8:00 - 16:00 Sobota Zavřeno Neděle Zavřeno
JAHO-OK s.r.o. - ID 96931378 -
Pouzdřany 205, Pouzdřany , 691 26
Firma JAHO - OK s.r.o. působí na trhu od roku 2005. Nabízí zámečnickou a zakázkovou výrobu, zpracování oceli. Provozní doba: PO-PÁ: 06:00-15:00 hod.
KOVÁRNA HEROLD - ID 97222110 -
Rozkošská 2287, Havlíčkův Brod, 580 01
Naše firma oficiálně zahájila činnost v roce 1990, ale její historie sahá do začátku 70-tých let minulého století, kdy realizovala zakázky na povolení tehdejšího Národního výboru. Naše kovárna byla jednou z prvních soukromých firem, které se zabývaly i výukou učňů. Jsme typickým rodinným podnikem (otec a syn), který má několik dalších spolupracovníků. Naším krédem je uspokojování i těch nejnáročnějších požadavků na kovářské výrobky, jak běžného, tak i uměleckého charakteru. Provozní doba: Dle telefonické domluvy.
Petr Kratochvíl - ID 92583459 -
Svitavská 500/7, Blansko, 678 01
Firma PEKR METAX se zabývá antikorozní povrchovou úpravou materiálů, ochranou kovů, tryskáním, metalizací, nátěrem a renovačními nástřiky kovů. Provozní doba: dle tel.domluvy.
SITAP, s.r.o. - ID 95134884 -
Horní Újezd 92, Horní Újezd, 753 53
Společnost SITAP, s.r.o. vznikla v roce 1992, zápisem do Obchodního rejstříku.Společnost SITAP, s.r.o. se zabývá výrobou a prodejem lisovaného, kloubkového a žebérkového pletiva, svařovaných sítí a zpracováním drátu, který prodává jako rovnaný nebo tažený v cívkách. Drát i pletivo vyrábí ve standardních rozměrech nebo i na zakázky, rozměry dle přání zákazníků. Provozní doba: PO - PÁ: 06:00 - 14:30 hod.
Oplatek Luboš - ID 97756809 -
Kocperky 95, Rapotice, 675 73
Provozní doba: Dle telefonické domluvy. Provádíme zámečnické práce,kovovýrobu, frézování a soustružení na CNC strojích, vyrábíme ocelové konstrukce. V rámci kooperace frézujeme a soustružíme kovové výrobky.
M JINDRA s.r.o. - ID 92180741 -
Bohuslavice 10, Bohuslavice , 549 06
Firma se zabývá kompletním obráběním strojírenských dílců střední velikosti na CNC strojích.
KOMAXIT CZ s.r.o. - ID 90130867 -
Zapletalova 114 / 80, Brno, 620 00
Firma Komaxit CZ, s.r.o. zahájila svou činnost od ledna 2007. Zabývá se povrchovou úpravou kovů a dalších materiálů způsobem práškového lakování. Technologie práškové lakovny je určena pro konečnou povrchovou úpravu výrobků, a to ocelových, hliníkových, pozinkovaných dílů - skříně, rozvaděče, disky, konstrukce atd. Předúprava materiálů se provádí tryskáním a pískováním. Provozní doba: dle tel.domluvy.
CNC Dvořák - ID 92163540 -
Klášterec nad Orlicí 49, Klášterec nad Orlicí , 561 82
Zámečnické práce, kovovýroba, CNC frézování a obrábění. Soustružnické práce o průměru 4 - 120 mm. Popisování laserem. Provozní doba: Pondělí 7:00 - 18:00 hod. Úterý 7:00 - 18:00 hod. Středa 7:00 - 18:00 hod. Čtvrtek 7:00 - 18:00 hod. Pátek 7:00 - 18:00 hod. Sobota Zavřeno Neděle Zavřeno
Maďarská 445, Jaroměř , 551 01
CNC obrábění 3-osé, soustružení, frézování.
FRTrading, s.r.o. - ID 91716579 -
Rzy 1, Nový Hrádek , 549 22
CNC obrábění, zámečnictví včetně svařování nerezu a hliníku. Vlastní výroba parkovacích sloupků a různých konstrukcí.
CNC - KOVOFORM - ID 95031477 -
Zdobín 49, Zdobín, 544 01
Strojírenská výroba, kovoobrábění přesných dílů v CNC frézovacím centru, obrábění frézováním forem, přesných dílů, kontrolních přípravků především pro slévárenský a automobilový průmysl. Obrábíme hliník, ocel, plasty, dřevo apod.

1 2


PŘEHLED KATEGORIÍ

Agentury (39) »

Auto-moto (1467) »

Banky (191) »

Bazény (6) »

Bezpečnost, ochrana (27) »

Čištění (845) »

Doprava (1374) »

Dřevo (1051) »

E-shopy (100) »

Elektro (941) »

Energetika (692) »

Finance, banky, pojišťovny (23) »

Chemie (117) »

Chovatelství (29) »

Instalace, servis, opravy (167) »

Kancelářské stroje, potřeby (7) »

Kosmetické služby (47) »

Kovovýroba (79) »

Kultura (1191) »

Kurzy, školení (45) »

Malo a velkoobchod (1541) »

Nábytek (914) »

Nářadí (615) »

Obaly (659) »

Odbory, spolky (79) »

Odpady (30) »

Okna, dveře (42) »

Papír (9) »

Plasty (19) »

Počítače (1028) »

Pohřebnictví (9) »

Pojištění (771) »

Poradenství (1647) »

Potraviny, gastro (1446) »

Reality (1020) »

Reklama (1086) »

Restaurace (189) »

Skladování (11) »

Sklo (334) »

Služby a řemesla (4648) »

Sport (68) »

Stavebnictví (1578) »

Strojírenství (1117) »

Telekomunikace (608) »

Textil (31) »

Tisk (481) »

Ubytování (1137) »

Úřady, instituce (1084) »

Věda a výzkum (438) »

Voda, topení, plyn (66) »

Volný čas (295) »

Výtahy (1) »

Vzdělávání (869) »

Zahradnictví (60) »

Zdraví (859) »

Zdravotnictví, sociální péče (43) »

Zemědělství (714) »