1 2 3 4 5


Firmy v kategorii Zdraví (845)

Vyhledávání firem v aktuální kategorii
DANAMED s.r.o. - MUDr. Danuše Vovsíková - ID 93252936 - Garantovaný záznam
U Borského parku 1213/3, Plzeň , 30100

Provozuji ordinaci praktické lékařky pro dospělé v Plzni. 

MUDr. Stehlíková Zdeňka - ID 94316861 - Garantovaný záznam
Komenského náměstí 185, Nové Strašecí, 27101

Ordinace praktické lékařky pro dospělé - Nové Strašecí.

Vybavení ordinace - CRP, Streptest, test na okultní krvácení.

MUDr. Jana Velochová - ID 92663014 - Garantovaný záznam
Nadační 375/1, Odry, 74235

Ordinace praktické lékařky pro děti a dorost.

MVDr. Radek Busta - veterinární ordinace - ID 94344553 - Garantovaný záznam
Bítovánky 12, Želetava, 67526

MVDr. Radek Busta se zaměřuje na poskytování komplexní veterinární péče se zaměřením na hospodářská zvířata. V rámci své praxe provádí ošetření a vyšetření skotu, ovcí, prasat a také koní.

Nad Stadiónem 485, Vimperk, 38501

Veterina MVDr. Šárky Janáskové, MVDr. Barbory Součkové z Vimperka poskytuje již od roku 2000 komplexní veterinární léčebnou a preventivní péči pro domácí zvířata a mazlíčky z okolí Prachatic a Vimperka. Nově k nám do týmu přibyla MVDr. Barbora Šormová se specializací na hospodářská zvířata a koně.

CLARION GRANDHOTEL ZLATÝ LEV - ID 90638159 - Garantovaný záznam
Gutenbergova 126/3, Liberec, 460 01

Clarion Grandhotel Zlatý Lev v Liberci vás uchvátí svojí secesní krásou, milými zaměstnanci a kvalitou služeb. Chcete⁠-⁠li mít vše v blízkosti hotelu, vybrali jste si správně. Historické centrum Liberce je hned za rohem, naproti hotelu je menší park, Ještěd máte na dohled a Jizerské hory na dosah.

Vyberte si svůj pokoj, odpočiňte si nějaký čas v hotelovém wellness, naplánujte si večer v moderní české hospodě s poctivou kuchyní. U nás najdete vše, co budete během svého pobytu v Liberci potřebovat.

Pro svoji důležitou akci využijte jeden ze tří salonků anebo rovnou velký sál pro 440 hostů. Máme zkušenosti, které vám organizaci a přípravy ulehčí a vše pak proběhne hladce jako po drátkách.

M.G.P. spol. s r.o. - ID 96212218 - Garantovaný záznam
Kvítková 1575, Zlín, 76001

Od svého vzniku se specializujeme na dodávky radioaktivních preparátů pro zdravotnictví, vědu a výzkum a technické použití. V současné době exkluzivně distribuujeme radiofarmaka a kontrastní látky firmy GE HEALTHCARE (dříve Amersham), radiofarmaka firmy AAA (Advanced Accelerator Applications, součást skupiny Novartis), radiofarmaka a přístroje firmy Eckert and Ziegler, radiofarmaka firmy Blue Earth Diagnostics (součást společnosti Bracco) a dodáváme radionuklidové zdroje pro gama radiografii firmy Izotop. Dále dodáváme veškeré produkty QSA GLOBAL (dříve AEA Technology).
Pro vědu a výzkum dodáváme přístroje NanoDrop firmy Thermo Scientific, veškerý sortiment přístrojů a chemikálií od firmy MP Biomedicals (dříve ICN) a firmy Mobitec. Dodáváme radioaktivní preparáty firem Hartmann Analytic, ARC, Moravek, Perkin Elmer a na objednávku od jakéhokoli dodavatele.

Stále rozšiřující se aktivitou je smluvní doprava radioaktivních preparátů v Evropě.
Zabýváme se těmito činnostmi: dovoz, vývoz, distribuce a smluvní přeprava radionuklidových zdrojů, resp. radioaktivních látek, chemikálií a kontrastních látek pro medicínské, vědecké, výzkumné a technické použití a přístrojů pro detekci ionizujícího záření. Dále pořádáme kurzy radiační ochrany k získání zvláštní odborné způsobilosti a kurzy radiační ochrany pro registranty. V roce 2017 jsme získali oprávnění Ministerstva zdravotnictví k provádění externího klinického auditu na pracovištích nukleární medicíny a radiodiagnostických pracovištích.

Provádíme zkoušky zdrojů ionizujícího záření – přejímací zkoušky a zkoušky dlouhodobé stability radionuklidových zdrojů a zařízení s nimi a generátorů záření určených ke kontrole nákladů.

Podle požadavků zákazníka zpracujeme/připravíme dokumentaci pro získání povolení SÚJB, příp. provedeme aktualizaci dokumentace podle nové legislativy v oblasti využívání ionizujícího záření.

Firma M.G.P. má pro své činnosti vytvořeny všechny zákonné podmínky, které vyžaduje český právní řád.

BioPohanka - Zdravá výživa - ID 98487963 - Garantovaný záznam
Havlíčkova 146, Chrudim, 537 01

BioPohanka nabízí výběr z tisíců produktů zdravé výživy, EKO drogerie, přírodní kosmetiky, čerstvého pečiva a spoustu dalších výrobků. Pokud vyznáváte zdravý životní styl, tak v BioPohance se budete cítit jako doma.  

DALŠÍ PRODEJNA:

Náměstí 161, 537 51 Chrast, tel : 771 140 128

Domov Zátiší s.r.o. - ID 92636949 - Garantovaný záznam
Modřínová 1522, Úvaly, 250 82

Pobytové sociální služby domova pro seniory jsou poskytovány v přízemí i v 1. patře objektu – v přízemí je k dispozici společenská místnost s krbem a klavírem spojená s jídelnou a kuchyní, příslušenství (sprcha, WC), jeden třílůžkový pokoj a v 1. patře je koupelna, 3 x WC, dva dvoulůžkové, dva třílůžkové a dva jednolůžkové pokoje. Pokoje jsou vybaveny lůžky, nočními stolky a skříněmi. Po domluvě má klient možnost dovybavit svůj pokoj svým soukromým oblíbeným doplňkem. Je zde knihovna vybavená knihami a časopisy pro volné půjčování.

Zařízení je vybaveno pomůckami pro ergoterapii, metodickými pomůckami pro trénink paměti, společenskými hrami aj. V kuchyni je k dispozici trouba na pečení.

Objekt je rovněž vybaven ordinací pro zdravotní sestru a lékaře a zázemím pro poskytované služby (prádelna, šatna pro personál, koupelna a WC pro personál, úklidová místnost, sklad).
Zdravotnická péče je poskytována naší smluvní lékařkou, které pravidelně do našeho domova dochází 1x týdně, zdravotnickou část naší sociální služby zajišťují externí zdravotní sestry poté dle ordinace lékaře zajišťují kompletní zdravotnickou péči o uživatele po celou dobu pobytu v našem domově, v případě, že nelze zkontaktovat registrujícího lékaře např. mimo ordinační dobu lékaře je akutní péče o uživatele zajištěna prostřednictvím RLP (rychlé lékařské pomoci).

Objekt je obklopen velkou zahradou, která slouží klientům za pěkného počasí. K dispozici je i zahradní přístřešek s krbem a grilem a venkovním bazén. Na zahradě mohou klienti pečovat o květiny a keře či pěstovat zeleninu nebo bylinky. Blízkost nádherné přírody Klánovického lesa poskytuje opravdu dobré využití na vycházky, sběr hub apod.

MUDr. Václav Provazník - ID 98140701 - Garantovaný záznam
Nám. T. G. Masaryka 35, Golčův Jeníkov, 58282

Provoz ordinací praktického lékaře pro děti a dorost.

SOUVISEJÍCÍ ORDINACE:

  • Sázavská 427, 582 8 Habry
  • Vilémov 168, 82 83 Vilémov 582 83
MASARYKOVO SANATORIUM DOBŘÍŠ - ID 90805520 - Garantovaný záznam
Na Čihadlech 833, Dobříš, 263 01
Masarykovo sanatorium Dobříš je moderní nestátní zdravotnické zařízení pro léčbu dlouhodobě nemocných. Poskytujeme kvalitní doléčení a rehabilitaci po úrazech, operacích i akutních chorobách. Kvalita péče je na vysoké úrovni a zahrnuje široké spektrum poskytovaných služeb. Zdravotní péči zajišťuje tým vysoce kvalifikovaných pracovníků. Preferujeme aktivní přístup k léčbě, zahrnující komplex reálných léčebných postupů, jejichž cílem je zlepšení sebeobsluhy a mobility, zmírnění obtíží a docílení dlouhodobé stabilizace zdravotního stavu. Provozujeme kvalitně technicky i personálně vybavené rehabilitační oddělení s možnostmi aplikace široké škály léčebných postupů lázeňského typu (léčebná tělesná výchova, elektroléčba, magnetoterapie, vodoléčba, ergoterapie, laser, apod). Návštěvní hodiny: PO 14:00-17:00 hod. ÚT 14:00-17:00 hod. ST 14:00-17:00 hod. ČT 14:00-17:00 hod. PÁ 14:00-17:00 hod. SO 14:00-17:00 hod. NE 14:00-17:00 hod.
Nemocnice Říčany a.s. - ID 99462541 - Garantovaný záznam
Smiřických 315/58, Říčany , 251 01
Nemocnice Říčany patří k menším zdravotnickým zařízením. Její součástí jsou lůžková oddělení interny, jednodenní chirurgie a následné rehabilitační péče. Nemocnice nabízí ošetření v řadě obecných i specializovaných ambulancí. Na lůžkovou a ambulantní péči navazuje zcela nové oddělení klinické biochemie a hematologie. Digitalizované RTG pracoviště je zárukou kvalitní zobrazovací diagnostiky. Ať už k nám ale zavítáte s jakýmikoliv zdravotními potížemi, vždy se o vás budou starat týmy zkušených lékařů, sester a ošetřovatelského personálu. Naší prioritou jsou bezpečné operace a důvěra pacientů. Všichni lékaři jsou plně kvalifikovaní a mají za sebou dlouhou praxi na velkých klinikách. Zakládáme si na vstřícném a příjemném přístupu k pacientům a snažíme se zde pro ně vytvořit takřka rodinné prostředí. Nemusíte se bát ani dlouhých objednacích lhůt na jednotlivá vyšetření či léčebné výkony. Jsme členem skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě. Ordinační hodiny: Chirurgická ambulance: NONSTOP
Prodejna zdravé výživy MARCO POLO ZNOJMO - ID 94546535 - Garantovaný záznam
Horní Česká 204/31 (v pasáži), Znojmo, 66902

V naší prodejně nabízíme nákup potravin bez chemie, éček a umělých konzervantů. U nás nakoupí vegetariáni, vegani, makrobiotici, bezlepkáři a všichni ostatní.

NATURE PRODUKT - ID 94634629 - Garantovaný záznam
Staříč 435, Staříč, 739 43

Oblíbili jste si výrobky TIANDE? Tak potom víte, že opravdu fungují a pomáhají při různých kosmetických nedokonalostech a jiných našich bolístkách.

Proto zde máte nový vytuněný e-shop, kde můžete nakupovat za maloobchodní ceny, tak jak jste byli doposud zvyklí.

EXTRUDO Bečice s.r.o. - ID 95201966 - Garantovaný záznam
Bečice 7, Bečice , 37501

Výroba a distribuce extrudovaných, bezlepkových, dietních a biopotravin. Výrobky jsou z přírodních surovin bez barviv a konzervantů. Nabídka bisquitů, kaší, instantních polévek, instantních mouk, strouhanek, falafelů a mražených měšců.

MUDr. Jiřina Machová - ID 96544029 - Garantovaný záznam
Horní Branná 3, Horní Branná, 51236

MUDr. Jiřina Machová - Samostatná ordinace praktického lékaře – stomatologa (Horní Branná), máme nabídku bělení zubů a aplikace zubní bižuterie a také i odstranění zubního kamene, dále provádíme i fotokompozitní výplně, zhotovování protetických náhrad fixních (korunky a můstky) a náhrad snímatelných.

Půjčovna Javor - půjčovna kompenzačních pomůcek - ID 90746316 - Garantovaný záznam
Papírenská 180/1, Praha, 16000

Půjčovna Javor - půjčovna kompenzačních pomůcek

Nabízím mechanické i elektrické vozíky, polohovací postele, motomedy, chodítka schodolezy, klozetová křesla a další.

ORL medicine plus s.r.o. - ID 98135125 - Garantovaný záznam
Makovského náměstí 3147/2, Brno, 61600

Kompletní sortiment léčebně – preventivní péče ORL pro dospělé a děti (smluvní vztahy se všemi zdravotními pojišťovnami). Nabízíme vyšetření prováděná endoskopickou metodou. Vyšetření na vlastní žádost - VŠ, řidičský či zbrojní průkaz, sport. Možnost individuálního objednání klienta k lékaři na konkrétní hodinu. Konzultace o zdravotním stavu prostřednictvím emailu. Dále nabízíme ošetření nepojištěných cizinců a zajištění další péče dle možností ordinace a stavu pacienta. Píchání uší na náušnice, detoxikace dle MUDr Jonáše a homeopatii.

 

TCM BOHEMIA s.r.o. - ID 95988159 - Garantovaný záznam
Národní 339/11, Praha, 11000

Provozování centra tradiční čínské medicíny. Provádění diagnostiky, fytoterapie, akupunktury, dietetiky, cvičení qigong a masáží tuina. Všichni naši terapeuti mají za sebou ucelené vzdělání.

MUDr. Marie Cupalová - ID 98734810 - Garantovaný záznam
Kostnická 896, Pardubice , 53006

Ordinace praktické lékařky pro děti a dorost Pardubice, pediatrie Pardubice. Vybavení ordinace: CRP test na zjištění hladiny C-reaktivního proteinu, slouží ke zjištění nutnosti nasazení antibiotik. Močový analyzátor, který odhalí případnou infekci močových cest či výskyt známky poškození ledvin.

Podolská zdravotní s.r.o. - ID 91287989 - Garantovaný záznam
Podolská 137/152, Praha, 14700

Provozujeme ordinaci praktického lékaře pro dospělé.

STOMATOLOGICKÁ LABORATOŘ – ANNA FOJTŮ - ID 93458467 - Garantovaný záznam
Horní náměstí 839, Slavičín, 763 21

Provozuji samostatnou zubní laboratoř ve Slavičíně v okrese Zlín. Vyrábíme a opravujeme fixní a snímatelné zubní náhrady, zubní korunky a můstky v různých provedeních a také v různých cenových relacích.  

MUDr. Marie Stivarová - ID 99992030 - Garantovaný záznam
8. pěšího pluku 85, Frýdek-Místek, 738 01

Provozuji ordinaci praktického lékaře pro dospělé. Nabízím návštěvní službu v domácnosti pacientů.

MUDr. Ludmila Šáchová - ID 98983485 - Garantovaný záznam
Velká nad Veličkou 865, Velká nad Veličkou, 69674

Provádíme pravidelné preventivní prohlídky i pro zaměstnance, laboratorní vyšetření, drobné chirurgické výkony, pravidelné očkování, vyšetření na řidičský průkaz pro důchodce, tisk výpisů pro pojišťovny a další.

Hnedted.cz a.s. - ID 91881673 - Garantovaný záznam
Boleslavská 36, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, 25001

Pomůžeme Vám se všemi druhy závislostí, depresí a úzkostí. Po 10 letech existence máme nejvyšší účinnost protialkoholní léčby. Jako jedinní máme denní osobní terapie společně se skupinovými terapiemi.
Nově nabízíme ambulantní detoxikační a regenerační program pod dohledem psychiatra.

MUDr. Věra Sládková s.r.o. - ID 99196908 - Garantovaný záznam
Tyršova 223, Velká Bíteš, 59501

Poskytujeme služby v oblasti ambulantní gynekologie a porodnictví, péče o těhotné, preventivní prohlídky, ultrazvukové vyšetření.

Je nutné se předem objednat. Při obtížích bez objednání. Registrujeme nové pacientky.

Fit Masáže Beroun - Renata Vilímová - ID 96056879 - Garantovaný záznam
Stará Zvonice 250, Zdice, 267 51

Máte jediného opravdu dobrého, celoživotního přítele. Tím je Vaše tělo.

Podle toho, jak o něj budete pečovat nyní, bude později Vaše tělo pečovat o Vás.

Zaslouží si, abyste o něj pečovali s láskou …..

Ptáte se jak? Tři nejjednodušší věci, které pro sebe může udělat opravdu každý z nás, jsou:

  • Pohyb a to téměř jakýkoliv
  • Relaxace a čas pro sebe
  • Zdravá a pravidelná strava

Nejčastějším prvním ošetřením v mém masážním studiu je masáž zad. Vyberte si z řady dalších terapii a ošetření.

V podzimním a zimním období kromě grogu, punče či zázvorového čaje (a teplé postele !) prohřeje Vaše tělo a rozproudí energii masáž horkými lávovými kameny.

Potřebujete se rozhýbat? Zvolte klasickou či sportovní masáž nebo přijďte na lekci alpinningu, spinningu, fitboxu,TRX, deepworku nebo jumpingu.

Že nemůžete jíst čokoládu a přesto ji máte tak rádi? Vyčítáte si každý kousek, který sníte a přesto toužíte po dalším? Mám pro Vás skvělou zprávu!

Čokoláda není „jen“ k jídlu! Podívejte se se svojí drahou polovičkou na Julii Binochet ve filmu Čokoláda  a nechejte se v mém studiu hýčkat čokoládovou masáží. Neodoláte a přijdete znovu a znovu …

Novinkou v mém studiu jsou havajské masáže Lomi Lomi - když Vy nemůžete na Havaj, přichází Havaj za Vámi v podobě havajských masáží až k Vám.

Těším se na Vás. 

FETKO spol.s.r.o. - ID 98093795 -
Slezská 850/53, Praha 3 - Vinohrady, 130 00
Česká společnost FETKO spol. s r.o. spolupracuje s kanadskou firmou FETKO IMPORT-EXPORT, která byla pověřena výhradním exportem papírového zboží kanadské firmy IRVING TISSUE. Jedná se o nejjemnější tissue papír kanadské produkce nejvyšší kvality. Výhradní zastoupení firmy Irving Tissue Canada, dovážíme a distribuujeme jemné papírové kapesníky - kosmetické ubrousky po 90, 136 a 250 kusech kapesníčků v krabičce. V nabídce je kartonáž 48 a 24 krabiček v kartonu. Distribuujeme papírové ručníky a toaletní papír. Velkoobchodní odběr možný po osobní dohodě. Nejjemnější hygienický papír to je FETKO spol. s.r.o.
V KAMENECH - ID 90912017 -
Kyselova 1657/6, Praha, 180 00
Otevírací doba: Dle tel. domluvy
POHYBOVÉ STUDIO FANATIC - ID 93600564 -
Bělohradská 1128, Havlíčkův Brod 1, 580 01
Jsme malé rodinné sportovní studio navazující na tradici cvičebních lekcí pro širokou veřejnost. Nabízíme Vám individuální přístup a péči o každého jednotlivého klienta. Umíme připravit také individuální lekce pro jednotlivce či malé skupiny, fyzickou přípravu pro sportovní kluby (např. fotbalisty, volejbalisty apod.) či team-building pro firemní kolektiv.
LÉKÁRNA RUBUS - ID 89431231 -
Partyzánská 1007, Rožnov pod Radhoštěm , 756 61
Lékárna funguje od roku 1995. Máme široký výběr doplňkového prodeje od léčiv až po speciální zdravotní pomůcky (obuv, potravinové doplňky). Otevírací doba PO 07:00-18:00 hod. ÚT 07:00-18:00 hod. ST 07:00-18:00 hod. ČT 07:00-18:00 hod. PÁ 07:00-16:30 hod.
Agentura SLUNCE, o.p.s. - ID 97437114 -
Patrice Lumumby 2608, Ostrava-Záhřeb, 700 30
Poskytujeme sociální služby pro seniory a zdravotně postižené v rámci celého Moravskoslezského kraje.
nám. Sadové 152/39, Olomouc, 779 00
Nádražní 774/1, Most , 43401
Poskytujeme v příjemném prostředí profesionální komplexní služby v oblasti fyzioterapie a rehabilitace, reflexní masáže, elektroléčby, vodoléčby. Léčebná tělesná výchova a poúrazová a pooperační péče v rámci fyzioterapie plus akrální koaktivační terapie. Fyzikální terapie: termoterapie, mechanoterapie, Ultrazvuk, elektroterapie. Vířivé koupele horních a dolních končetin. Po-Čt: 7:00 -12:00 13:00 - 16:00 Pá 7:00 - 12:00
U stadionu 1322, Mladá Boleslav , 29301
Rehabilitační středisko - provádíme pohybovou rehabilitaci po úrazech, operacích, masáže, manuální a přístrojovou lymfodrenáž i veškerou elektroléčbu.
MVDr. Milan Kalužík - ID 88997223 -
Nad Vdovečkem 1123, Blatná, 388 01
Veterinární služby se zaměřením na ošetření malých zvířat. Ordinační hodiny: Pondělí 8:00 - 11:00 16:00 - 19:00, Úterý 8:00 - 11:00 16:00 - 19:00, Středa 8:00 - 11:00 16:00 - 19:00, Čtvrtek 8:00 - 11:00 16:00 - 19:00, Pátek 8:00 - 11:00 16:00 - 19:00, Sobota Zavřeno, Neděle Zavřeno
MVDr. Simona Petrová - ID 97568829 -
Fráni Šrámka 129, Písek, 397 01
Provoz veterinární ordinace se zaměřením na ošetřování malých domácích zvířat. Naší hlavní ideou je vstřícný přístup ke klientům a jejich mazlíčkům a vytvoření přátelského prostředí. Dbáme o Vaše pohodlí, protože je pro nás velmi důležité, abyste se u nás cítili dobře a byli spokojeni s našimi službami. Nabízíme vysoce odbornou veterinární péči, dostupnou pro každého. Pracujeme s moderními přístroji v příjemně a funkčně zařízených prostorách ambulance a operačního sálu. Naším cílem je poskytovat kvalitní a cenově dostupné služby. Nabízíme Vám veterinární péči na vysoké odborné úrovni. Poskytujeme preventivní a terapeutickou péči, poradenství a servis pro chovatele. Spolupracujeme se specializovanými pracovišti a akreditovanými laboratořemi. Nebojíme se inovací a neustálého vzdělávání. Využijte našich služeb a sami budete moci naše kvality posoudit. Otevírací doba: Pondělí 8:00 - 18:00, Úterý 8:00 - 14:00, Středa 8:00 - 18:00, Čtvrtek 8:00 - 14:00, Pátek 8:00 - 18:00, Sobota 9:00 - 11:00, Neděle Zavřeno
BINDU s.r.o. - ID 99082292 -
Drtinova 325/11, Praha, 150 00
Provozujeme studio jógy se zaměřením na Bindu. Nabízíme různorodé hodiny jógy a spřátelené aktivity, jako je spontánní tanec, tvůrčí dílny nebo sebe-rozvojové aktivity. Všechny aktivity jsou vedené kvalitními lektory a v příjemném a kreativním prostředí. Nabízíme balíčky jógy i otevřené lekce.
BIOFARMA MACHOVI - ID 92242203 -
Osová Bítýška 161, Osová Bítýška, 594 53
Věnuji se pěstování a prodeji bio zeleniny, ovoce, drůbeže a masného skotu. Zajišťuji práce manipulatorem v zemědělství a stavebnictví. Nabízím pšenici špaldu, oves nahý, hrách, žito, hořčici, proso, mrkev, petržel, celer, červenou řepu, brambory, dýni Hokkaido, česnek, cibuli či cuketu. Provozní doba: dle telefonické domluvy.
DOSIO, o.p.s. - ID 99562383 -
Pod zámečkem 404 / 80, Hradec Králové, 500 06
Cílem Dostupné Služby Imobilním Občanům (DOSIO) je poskytovatel služeb zdravotně postiženým lidem, pomáhat jim zmírnit jejich zdravotní handicap a pomoci jim začlenit se do života společnosti. Napomáhá soběstačnosti a nezávislému způsobu života těžce zdravotně postiženým osobám a především lidem na ortopedických vozících. Poskytujeme sociální služby a poradenství či zapůjčení ortopedických pomůcek. Otevírací doba: Pondělí 7:00 - 15:00, Úterý 7:00 - 15:00, Středa 7:00 - 15:00, Čtvrtek 7:00 - 15:00, Pátek 7:00 - 15:00, Sobota Zavřeno, Neděle Zavřeno
Altis Group spol. s r.o. - ID 90605538 -
Žerotínova 901/12, Břeclav, 690 02
Nabízíme širokou škálu ortodontického materiálu a výrobků z oblasti estetické stomatologie, určenou převážně pro ortodontické ordinace.
Tyršova 579, Chotěboř, 583 01
V naši lékárně Chotěboř Vám poskytneme kvalitní a odborné služby, nabízíme široký sortiment léčivých přípravků, vitamínových a kloubních doplňků, zdravotní kosmetiku, dětskou a zdravou výživu, zdravotní obuv a další doplňkový sortiment.
Lázníčky 78, Přerov, 751 25
Zajišťujeme revize v těchto oblastech : revize elektrorozvaděčů, revize elektrorozvodů staveb a objektů, revize jističových rozvodných skříní, revize elektrorozvoden. Jsme zkušená firma v oboru elektro se zaměřením na práci v každém prostředí. Služby poskytujeme na revize elektroinstalací a elektrorozvodů v průmyslových objektech, v kancelářských budovách, v rodinných domech, ve školách, v budovách úřadů.
GREENGOLF Pardubice - ID 89799553 -
Dříteč 155, Dříteč, 533 05
Nabízíme ubytování v 47 pokojích a 10 apartmánech o celkové kapacitě 142 lůžek. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, internetem, minibarem a televizorem. Poskytujeme také možnost využít kongresové centrum pro pořádání oslav, seminářů, školení, pracovních porad, firemních meetingů a dalších.
Československé armády 216/41, Hradec Králové, 500 03
Náš Velkoobchod vlasové kosmetiky nabízí široký sortiment značek Subrina professional, Vitalit´ys, Black, Londa, Schwarzkopf, Matuschka, Hessler, Cormen, Lisap, Wonder, Echosline, Fanola, Duko, Oster, Wahl, REVLON, Hair majesty a další značky zabývající se profesionální vlasovou kosmetikou. V naší nabídce najdete: Profesionální vlasovou kosmetiku - barvy na vlasy, melíry, šampony, balzámy, regenerace, barevná i bezbarvá tužidla, vosky, gely, lesky, krémy na vlasy a další stylingové přípravky na vlasy. Prodej a rozvoz vlasové kosmetiky do kadeřnických salonů. Otevírací doba: Pondělí 9:00 - 13:00 14:00 - 17:00, Úterý 9:00 - 13:00 14:00 - 17:00, Středa 9:00 - 13:00 14:00 - 17:00, Čtvrtek 9:00 - 13:00 14:00 - 17:00, Pátek 9:00 - 14:00, Sobota Zavřeno, Neděle Zavřeno
OPTIK SKRBKOVÁ - ID 99907896 -
U Kostela 4051/5, Jablonec nad Nisou, 466 04
Jsme bezbarierová oční optika s kompletními službami. Nabízíme měření zraku, opravy brýlí, brýle a brýlové komponenty, kontaktní čočky a také výživové doplňky. Otevírací doba: Pondělí 9:00 - 18:00, Úterý 9:00 - 17:00, Středa 9:00 - 17:00, Čtvrtek 9:00 - 17:00, Pátek 9:00 - 17:00, Sobota 9:00 - 12:00, Neděle Zavřeno
VULKAN-Medical, a.s. - ID 98277637 -
Jezerní 430, Hrádek nad Nisou, 463 34
Specializujeme se na distribuci zdravotnického materiálu. Dodáváme operační, vyšetřovací a speciální rukavice DONA. Dále dodáváme zdravotnický materiál, chirurgické náplasti a kanyly, roušky, návleky na obuv a zástěry, a také operační čepice, dětské dudlíky a šidítka. Otevírací doba: Pondělí 6:00 - 14:00, Úterý 6:00 - 14:00, Středa 6:00 - 14:00, Čtvrtek 6:00 - 14:00, Pátek 6:00 - 14:00, Sobota Zavřeno, Neděle Zavřeno
Lékárna TILIA, s.r.o. - ID 89004971 -
Pražská 75/21, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav , 25001
Lékárna TILIA, s.r.o. je lékárnou s nabídkou farmaceutických přípravků. Lékárna v Brandýse nad Labem. Dále nabízíme potravní doplňky, rozšířený sortiment kojenecké výživy, čaje, kosmetiku - DOLIVA, VICHY, EUCERIN, inkontinenční vložky a kalhotky, zdravotnické potřeby.
nám. F. L. Věka 38, Dobruška, 51801
Prodej farmaceutických přípravků a potravinových doplňků. Nabídka očkovacích vakcín, veterinárních přípravků, vitamínů, kloubní i sportovní výživy, homeopatik od firmy Boiron a dětských výživ značek Hami, Sunar, Nutrilon i Nestlé. Dodáváme inkontinenční pomůcky, zdravotní obuv a obvazový materiál.
Velká nad Veličkou 155, Velká nad Veličkou, 69674
Kamenná a internetová lékárna. Prodej léků, potravinových doplňků, čajů, kosmetiky, hygienických potřeb, péče o dutinu ústní, zdravotnického materiálu. Nabídka vitamínů, homeopatik, minerálů, bezlepkové diety, sportovní výživy, černých, ovocných i bylinných čajů, dekorativní, vlasové, pleťové i tělové kosmetiky. Výdejna léků na předpis i volný prodej léčiv v Lipově.
Veterinární klinika - ID 92623879 -
Českých lesů 383, Strakonice, 386 01
Poskytujeme služby v oblasti všeobecné veterinární medicíny psů, koček či malých savců, plazů a exotů. Dále je naším samostatným okruhem poskytování veterinární medicíny koní. Otevírací doba: Pondělí 9:00 - 18:00, Úterý 9:00 - 18:00, Středa 9:00 - 18:00, Čtvrtek 9:00 - 18:00, Pátek Zavřeno, Sobota Zavřeno, Neděle Zavřeno
Třebízského 339, Třeboň, 379 01
Veterinární ošetřovna byla založena roku 1995. Provozuji veterinární ordinaci v Třeboni zaměřenou na psi, kočky, drobné savce, ale i koně. Možnost rezervace online.
DIGITUS MISE , o.p.s. - ID 97641390 -
Pod Dražovkou 1142/2, Hořovice, 268 01
Komu služby poskytujeme, cílová skupina: Senioři, občané handicapovaní, rodiny s dětmi. PO 07:00-17:00 hod. ÚT 07:00-17:00 hod. ST 07:00-17:00 hod. ČT 07:00-17:00 hod. PÁ 07:00-17:00 hod.
tř. Tomáše Bati 1566, Otrokovice, 765 01
Lékárna SANIPHARM nabízí standardní sortiment léčivých přípravků, vitamíny, homeopatika, potravinové doplňky, zdravotnické potřeby a veterinární léčiva. Otevírací doba: PO 07:00-15:15 hod. ÚT 07:00-15:15 hod. ST 07:00-16:15 hod. ČT 07:00-16:15 hod. PÁ 07:00-15:15 hod.
Kamenná 178/7, Brno, 639 00
Společnost ORTOTICKO PROTETICKÉ CENTRUM s.r.o. Brno byla založena v roce 1993. Již od jejího počátku se hlavním výrobním programem stala produkce individuálních ortopedicko-protetických pomůcek, řešících problém všech částí lidského těla. V současnosti společnost ORTOTICKO PROTETICKÉ CENTRUM s.r.o. Brno nabízí více jak 350 druhů pomůcek, vyráběných individuálně dle potřeb zákazníka, který si je může nechat zhotovit na základě poukazu vystaveného odborným lékařem. Ortopedické pomůcky jsou hrazeny díky úhradovému systému zdravotních pojišťoven. Věříme, že Vás naše stránky zaujmou a poskytnou Vám ucelený přehled možností v tomto oboru.
ORTOTECHNIKA a.s. - ID 95349187 -
Jana Zajíce 926/12a, Praha, 170 00
Firma Ortotechnika a.s. Vám jako nestátní zdravotnické zařízení poskytuje v provozovnách po celé České republice služby v oblasti ortopedické protetiky. Naše provozovny jsou smluvními partnery všech zdravotních pojišťoven a lze u nich uplatnit i poukazy na ortopedické pomůcky. Provozní doba: PO 08:00-16:00 hod., ÚT 08:00-16:00 hod., ST 08:00-16:00 hod., ČT 08:00-18:00 hod., PÁ 08:00-14:00 hod.
Nemocniční 4446/15, Jablonec nad Nisou, 466 60
.
LÁZNĚ JUPITER a.s. - ID 90627631 -
Hornokrčská 649/31, Praha, 140 00
Lázně Jupiter se specializují na řešení zdravotních potíží, redukci váhy a posílení fyzické i psychické kondice. Součástí lázní je fitness s wellnessem, čímž naše lázně nabízejí komplexní služby pod jednou střechou. Procedury využívají nejmodernějších technologií neinvazivních metod a zahrnují pestrou škálu lázeňských balíčků, nebo si můžete vyzkoušet procedury samostatně.
NEMOCNICE DAČICE , a.s. - ID 89293574 -
Antonínská 85, Dačice, 380 01
Jihočeským krajem založena akciová společnost Nemocnice Dačice,a.s. jako 8. nemocnice Jihočeského kraje s převzatým rozsahem zdravotní péče od Města Dačice. Pronajaty ordinace privátním subjektům poskytujícím zdravotní péči v areálu nemocnice. Prozatímní provozování zdravotnických provozů zaměstnanci Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s.
Brtnická 754/15, Jihlava, 586 01
Poskytujeme tyto služby: pečovatelská služba, odlehčovací služba, denní stacionář, domácí zdravotní péče, zdravotní oblast, stravování, další činnosti.

1 2 3 4 5


PŘEHLED KATEGORIÍ

Agentury (33) »

Auto-moto (1446) »

Banky (191) »

Bazény (6) »

Bezpečnost, ochrana (22) »

Čištění (840) »

Doprava (1359) »

Dřevo (1039) »

E-shopy (81) »

Elektro (928) »

Energetika (689) »

Finance, banky, pojišťovny (11) »

Chemie (116) »

Chovatelství (28) »

Instalace, servis, opravy (129) »

Kancelářské stroje, potřeby (5) »

Kosmetické služby (39) »

Kovovýroba (67) »

Kultura (1182) »

Kurzy, školení (45) »

Malo a velkoobchod (1485) »

Nábytek (906) »

Nářadí (612) »

Obaly (658) »

Odbory, spolky (75) »

Odpady (26) »

Okna, dveře (35) »

Papír (7) »

Plasty (14) »

Počítače (1028) »

Pohřebnictví (9) »

Pojištění (768) »

Poradenství (1620) »

Potraviny, gastro (1434) »

Reality (1018) »

Reklama (1079) »

Restaurace (173) »

Skladování (8) »

Sklo (333) »

Služby a řemesla (4505) »

Sport (58) »

Stavebnictví (1529) »

Strojírenství (1111) »

Telekomunikace (608) »

Textil (25) »

Tisk (475) »

Ubytování (1122) »

Úřady, instituce (1071) »

Věda a výzkum (438) »

Voda, topení, plyn (52) »

Volný čas (258) »

Výtahy (1) »

Vzdělávání (856) »

Zahradnictví (56) »

Zdraví (845) »

Zdravotnictví, sociální péče (36) »

Zemědělství (709) »