1 2 3 4 5


Firmy v kategorii Ubytování (1031)

Vyhledávání firem v aktuální kategorii
PENZION HORA - ID 99663766 - Garantovaný záznam
Ratiboř 52, Ratiboř u Vsetína, 75621

Penzion HORA se nachází na rozhraní obcí Hošťálková a Ratiboř v okrese Vsetín, obklopen přírodou valašských kopců.

PENZION H & P - ID 89121399 - Garantovaný záznam
Petříkov 81, Branná, 78825

Rekreační zařízení Penzion H&P v Petříkově, celoroční ubytování a restaurace v rekreačním zařízení v Petříkově v horské chráněné krajinné oblasti Jeseníky. Dovolená na horách v srdci Jeseníků.

 

CHATA POD OSTRUŽNÍKEM - Petříkov č. 39, Ostružná

PENZION JEČMÍNEK - ID 92152112 - Garantovaný záznam
Červená Voda 360, Červená Voda, 56161

Penzion Ječmínek se nachází v Pardubickém kraji v obci Červená Voda v podhůří Orlických hor a Jeseníků. Nabízí celoroční ubytování v moderních prostorných apartmánech. V létě může být penzion výchozím bodem pro turistiku, cyklistiku či houbaření. V zimě mohou návštěvníci využít sjezdové a běžecké tratě v blízkém okolí. Pro odpočinek a relaxaci nabízí penzion Ječmínek wellness centrum s vířivkou, saunou a masážemi. Wellness služby jsou nejen pro ubytované hosty, ale může je využít široká veřejnost. Společenská místnost penzionu slouží jako jídelna pro hosty nebo k pořádání různých akcí jako jsou školení, semináře, rodinné oslavy. Ubytováni mohou být i čtyřnozí přátelé hostů penzionu. Wifi v celém objektu. Parkování je před budovou, penzion má zastřešené parkoviště.

Provozovatel:

 • Rolnická společnost s.r.o. - Červená Voda č. 183, 561 61 Červená Voda

 

Domov Zátiší s.r.o. - ID 92636949 - Garantovaný záznam
Modřínová 1522, Úvaly, 250 82

Pobytové sociální služby domova pro seniory jsou poskytovány v přízemí i v 1. patře objektu – v přízemí je k dispozici společenská místnost s krbem a klavírem spojená s jídelnou a kuchyní, příslušenství (sprcha, WC), jeden třílůžkový pokoj a v 1. patře je koupelna, 3 x WC, dva dvoulůžkové, dva třílůžkové a dva jednolůžkové pokoje. Pokoje jsou vybaveny lůžky, nočními stolky a skříněmi. Po domluvě má klient možnost dovybavit svůj pokoj svým soukromým oblíbeným doplňkem. Je zde knihovna vybavená knihami a časopisy pro volné půjčování.

Zařízení je vybaveno pomůckami pro ergoterapii, metodickými pomůckami pro trénink paměti, společenskými hrami aj. V kuchyni je k dispozici trouba na pečení.

Objekt je rovněž vybaven ordinací pro zdravotní sestru a lékaře a zázemím pro poskytované služby (prádelna, šatna pro personál, koupelna a WC pro personál, úklidová místnost, sklad).
Zdravotnická péče je poskytována naší smluvní lékařkou, které pravidelně do našeho domova dochází 1x týdně, zdravotnickou část naší sociální služby zajišťují externí zdravotní sestry poté dle ordinace lékaře zajišťují kompletní zdravotnickou péči o uživatele po celou dobu pobytu v našem domově, v případě, že nelze zkontaktovat registrujícího lékaře např. mimo ordinační dobu lékaře je akutní péče o uživatele zajištěna prostřednictvím RLP (rychlé lékařské pomoci).

Objekt je obklopen velkou zahradou, která slouží klientům za pěkného počasí. K dispozici je i zahradní přístřešek s krbem a grilem a venkovním bazén. Na zahradě mohou klienti pečovat o květiny a keře či pěstovat zeleninu nebo bylinky. Blízkost nádherné přírody Klánovického lesa poskytuje opravdu dobré využití na vycházky, sběr hub apod.

PENZION U NOVÝCH PŘÁTEL - ID 96446953 - Garantovaný záznam
Lichkov 137, Lichkov, 561 68

Dům U nových přátel

Dovolujeme si nabídnout ubytování v soukromém zařízení ve východních Čechách, v tzv. penzionu rodinného typu v pokojích s vlastním sociálním zařízením a dostatkem soukromí.

Naše rodinné ubytovací zařízení se nachází v obci Lichkov v podhůří Orlických hor s nádhernými výhledy na jejich hřebeny. V okolí jsou lesy bohaté na houby, turistické stezky a cyklotrasy, nedaleko je farma na výrobu ovčích a kozích sýrů. V obci je autobusové i vlakové spojení ve směru – Hanušovice, Králíky, Letohrad, Lanšperk, Žamberk, Ústí nad Orlicí,Pardubice, Klodzko. Dolní Morava se stezkou v oblacích a v zimě s využitím sjezdovek a běžeckých tratí je vzdálena pouze 14 km, je zde i výchozí bod na Králický Sněžník. V létě jistě oceníte blízkost údolní vodní nádrže Pastviny. Dále se zde nachází vojenské muzeum, 2 prodejny potravin a info centrum. Více informací o zajímavostech v okolí naleznete na https://www.ceskehory.cz/pruvodce/lichkov.html

Nabízíme dvou, tří a čtyřlůžkové pohodlně zařízené pokoje se sprchovým koutem, WC(max.24 lůžek). K dipozici hostům je privátní parkoviště, zahrada s pergolou a v létě možnost grilování a uzení v udírně.

Můžete si také objednat náš Dům za účelem firemních školení, prezentačních akcí, sportovních soustředění a ostatních služeb dle domluvy.

Při dlouhodobých pobytech smluvní ceny.

Top Hostel s.r.o. - ID 92993987 - Garantovaný záznam
Paříkova 910/9, Praha, 190 00

Naše ubytování je dostupné pro každého, včetně kompletní nabídky služeb na každé naší ubytovně nebo hotelu.

Naše ubytovny v Praze jsou otevřeny celoročně a jsou vhodné pro jednotlivce, rodiny, studenty, turisty i zaměstnance firem, pro krátkodobé nebo dlouhodobé ubytování.

Hotely a ubytovny jsou umístěny v blízkosti MHD, dobře a rychle dostupné centru Prahy.

Uvítáme i spolupráci s cestovními kancelářemi, státními organizacemi, personálními agenturami či firmami.

Restaurace a penzion U Šilhů - ID 94640710 - Garantovaný záznam
Rozvadov 219, Rozvadov, 34806

Ubytování v soukromí rodinný penzion a restaurace U Šilhů.

Wellness penzion Medličky - ID 99623837 - Garantovaný záznam
Švábov 18, Švábov, 588 51

Prožijte aktivní víkend nebo dovolenou na kole. Relaxujte, bavte se a odpočívejte v poklidném Wellness penzionu Medličky u Batelova na Vysočině. Ubytujeme Vás v nadstandardně vybavených pokojích s vlastním sociálním zařízením. Během pobytu můžete využít multifunkční a dětské hřiště, wellness, bazén, finskou a bio saunou, nabízíme také možnost rybolovu formou "chyť a pust" v nedalekém rybníku. Svá kola si můžete uschovat v naší kolárně.

Horská chata Na Perlíčku - Prdek - ID 90441543 - Garantovaný záznam
Paseky nad Jizerou 222, Paseky nad Jizerou, 51247

Provozujeme hospůdku s domácí kuchyní, barem a vlastním minipivovarem. Nabízíme jednoduché ubytování v horské chatě pro více než 50 osob v jedenácti pokojích s vlastním sociálním zařízením (koupelnou se sprchovým koutem, WC a umyvadlem). Zajistíme outdoorové a jazykové kurzy na míru. Horská chata Na Perlíčku zvaná Prdek se nachází v nadmořské výšce 820 m. n. m. přímo uprostřed netknuté přírody, na hranici národních parků CHKO Jizerské hory a KRNAP (Krkonoše). Prdek je ideální místo pro aktivní i pasivní trávení volného času. Je na samotě, uprostřed lesů a luk, s nádherným výhledem na údolí s Pasekami nad Jizerou a na hřeben Krkonoš s Lysou horu.

Pobočka:

 • Horská chata Kazdice - Paseky nad Jizerou 6, 512 47 Paseky nad Jizerou
HOTEL AMPHONE a RESTAURACE SABAIDY - ID 97946679 - Garantovaný záznam
třída Kpt. Jaroše 1942/29, Brno, 60200

Hotel Amphone ***

Počátky rodinného Hotelu Amphone můžeme datovat do roku 1990, kdy se budova, jež dříve sloužila jako nájemní dům, hned v první restituční vlně navrátila původním majitelům, kteří ji během dvou let přestavěli na útulný hotel. Hotel disponuje 55 pokoji a apartmány a vedle krátkodobých pobytů nabízí i možnost dlouhodobého ubytovaní, přičemž v obou případech za velmi příznivé ceny. 

Jednou z největších výsad hotelu, kterou zajisté ocení všichni hosté, je jeho výjimečná poloha, v níž se dokonale snoubí dostupnost centra a klid periferie. Pokud se při východu z hotelu dáte doprava, po pár minutách chůze se ocitnete ve víru velkoměsta se všemi jeho službami, ruchem a možnostmi kulturního vyžití i bujaré zábavy. Pokud naopak odbočíte doleva, rozevře se před Vámi obrovské zelené prostranství brněnského parku Lužánky, který nabízí ideální místo k relaxaci, ať už preferujete posezení s knížkou pod korunami stromů, nebo patříte mezi sportovní nadšence.

Základní filozofií Hotelu Amphone je snaha vytvořit příjemné místo k odpočinku nejen pro páry, ale také rodiny s dětmi či skupiny přátel, které do hotelu přivede touha cestovat či jen v poklidu strávit nějaký čas spolu. A protože věříme, že dovolenou nedělá jen pohodlná postel, ale dotváří ji také spousta dalších drobností, snažíme se Vám vždy nabídnout něco navíc. Ať už jde o naši letní zahrádku s jezírkem a obrostlou břečťanem, prvotřídní nehtové studio pro věčně zaneprázdněné maminky nebo kvalitní gastronomii, kterou Vám přinášíme jak v podobě poctivých domácích snídaní zdarma, tak také formou pravé laosko-thajské Restaurace Sabaidy.

Restaurace Sabaidy

Naši autentickou laosko-thajskou restauraci Sabaidy jsme pro Vás otevřeli před dlouhými dvanácti lety, na jaře roku 2004. Její historie však sahá mnohem dále do minulosti, kdy její majitelka, paní Amphone Nammavong, po dlouhá léta hostila své české přátele laoskými specialitami u sebe doma. Hosté pokaždé odcházeli okouzleni nejen vynikajícím jídlem, ale také příslovečnou laoskou pohostinností své hostitelky. Paní Amphone se nakonec po dlouhém naléhání oněch přátel a s jejich pomocí rozhodla svůj kuchařský um a delikatesy laoské kuchyně představit veřejnosti a otevřela si spolu s manželem na tehdejší dobu skutečně unikátní podnik - první laosko-thajskou restaurací v celé východní Evropě. Velmi záhy po otevření se ukázalo, že to nebyl žádný riskantní podnik, nýbrž vítané zaplnění "díry na trhu" a jeho obliba trvá dodnes, za což vděčíme samozřejmě především Vám, našim věrným zákazníkům.

Otavský ráj - kemp Katovice - ID 94862603 - Garantovaný záznam
Mlýnská, Katovice, 38711

Provozujeme vodácký kemp na řece Otavě.

Restaurant – Autocamp Rybářská bašta - ID 93446446 - Garantovaný záznam
Dřenice 5 (vodní nádrž Jesenice), Cheb-Dřenice, 35002

Rybářská bašta – restaurant – autocamp – ubytování se nachází přímo u hráze největší a nejčistší přehrady v západních Čechách. Máme nejčistší přehradu v západních Čechách ! 

KRČMA A HOTEL U CÍSAŘSKÉ CESTY - ID 95747296 - Garantovaný záznam
Branišovice 200, Branišovice, 67177

Krčma - restaurace

Vzhledem k tomu, že restaurace je stylizována do středověké krčmy, najdete u nás především výbornou českou kuchyni, ve které se pracuje s čerstvými potravinami. Rádi využíváme sezónních surovin, a proto připravujeme k stálému jídelnímu lístku i nabídky pokrmů, právě z těchto surovin. Dále Vás u nás může příjemně překvapit domácí výroba chlebu, knedlíků, bramborových špalíků a mnoho dalšího. Nebude ani překvapením, když restauraci provoní vůně uzeného masa z naší udírny. Možnost pořádání oslav, svateb, firemních akcí.

Ubytování

Hotel U Císařské cesty se nachází v Branišovicích, což je na trase mezi Brnem a Znojmem. Kapacita ubytování je 47 lůžek. Ubytovat se můžete v dobových pokojích, které jsou dvoulůžkové, třílůžkové a pětilůžkové. V případě, že cestujete ve skupince, můžete využít moderních apartmánů, které jsou od čtyř až do sedmi osob.

Vzhledem k tomu, že máme k dispozici sál až pro 100 osob, na konání svateb, večírku a dalších oslav, rádi Vám vše zařídíme včetně ubytování.

CHATOVÝ KEMP LUHY - ID 99682592 - Garantovaný záznam
Velká Turná 78, Strakonice 1, 38601

Kemp Luhy - Milavy, jižní Čechy

Kemp Luhy se nachází u rybníka Milavy nedaleko obce Velká Turná, přibližně 12km od Strakonic a 15 Km od Písku a Blatné v ČR. Rekreační areál Kemp Milavy leží v jižních Čechách v turistické oblasti Šumava a Pošumaví. Nabízíme levné ubytování. Jedná se lokalitu uprostřed krásné přírody plné lesů a rybníků. V bezprostřední blízkosti je les, který je rájem pro houbaře, skýtá hojnost borůvek, malin a ostatních lesních plodů.

Okolí kempu vybízí k cestování pěšky, autem i na kole. Zájemci o cykloturistiku naleznou v okolí kempu ideální terén pro vyjížďky po značených trasách i po málo frekventovaných silnicích. Milovníci historie ocení velké množství kulturních a historických památek v okolí Kempu.

Sportovní, rekreační vyžití není v našem kempu problém. Velmi dobré podmínky pro surfování. V nedalekém rybníce možnost rybaření. V areálu kempu se nachází dětské hřiště s houpačkami, prolézačkami a kolotočem. Mimo ubytování najdete v kempu také volejbalové hřiště a bazén. V nově vybudované klubovně se pořádají hudební a taneční večery. Klubovna nabízí stolní tenis, elektronické šipky, stolní fotbal a kulečník. Na venkovní terase je možnost grilování.

Kemp má rozlohu přibližně 1,5ha a nabízí ubytování

 • v dřevěných srubových chatách.
 • ve vlastních stanech
 • el. přípojky ke karavanům

Pobočka: TÁBOŘIŠTĚ U HASIČŮ - Velká Turná č. ul.

Restaurace a penzion Na Zemědělce - ID 99003161 - Garantovaný záznam
Národních mučedníků 141, Klatovy, 33901

Restaurace a penzion Na Zemědělce je školní zařízení určené zejména pro výchovu a vzdělávání budoucích odborníků v gastronomii a hotelnictví pod vedením kvalifikovaných pedagogů a zkušených odborníků z praxe.

Zařízení se nachází v příjemném a klidném prostředí nedaleko centra Klatov. Svojí polohou je penzion vhodný jak pro strávení klidné dovolené rodin s dětmi, tak pro jednotlivce, páry či skupiny. Kromě ubytování v jednotlivých pokojích je možný i pronájem celého penzionu. Na přání lze zajistit  i snídaně. Nabízíme také možnost uspořádání firemních i soukromých akcí včetně zajištění cateringu.

Ubytování je možné v 11 dvou a čtyřlůžkových pokojích vybavených samostatnou koupelnou s veškerým příslušenstvím. 4 pokoje poskytují krásný výhled nejen na školní zahradu, ale i na blízkou Šumavu. Jeden pokoj je bezbariérový.

V naší útulné školní restauraci pro vás žáci pod pečlivým dohledem učitelek odborného výcviku připravují poctivou tradiční českou kuchyni a točí výtečné pivo Pilsner Urquell. Restaurace s 30 místy je zcela nekuřácká a plně klimatizovaná. Krásný interiér doplňuje výhled na školní parčík a zahradu. V letních měsících je k dispozici dalších 20 míst na terase, kde je také zajištěno servírování jídel.

Celý areál i restaurace mají bezbariérový přístup. Samozřejmostí je parkování osobních vozidel na přilehlém parkovišti.

Hosté penzionu i restaurace mohou také využít venkovní posezení, prohlédnout si zelenou učebnu, strávit volné chvíle v arboretu, botanické zahradě nebo u ekologického jezírka. To vše je součástí školní zahrady.

Resort Blatnice - ID 93990873 - Garantovaný záznam
Radostovice 33, Smilovy Hory, 39143

Resort nabízí ubytování v chatách, hájovně či horské chatě. Každý pokoj či chata má vlastní sociální zařízení. Hostům nabízíme stravování v restauraci, která se nachází v objektu. Celý areál je zasazen v krajině s lesy a rybníky.

Rádi vám pronajmeme prostory pro vaše soukromé akce typu: oslavy, svatby, školení, semináře, porady, sportovní soustředění, firemní večírky, školy v přírodě, atd.. 

Autokemp a kemp SK TATRAN Šatov - ID 95616781 - Garantovaný záznam
Šatov č. 455, Šatov, 67122

Kemp se nachází v obci Šatov, okr. Znojmo ve sportovním areálu SK Tatran Šatov. Možnost ubytování je v deseti 4lůžkových chatkách, stanech, karavanech. V kempu je k dispozici tábořiště, kuchyňka, pohostinství, tenisové kurty, hřiště na nohejbal, a množství travnatých ploch pro kopanou.

Vzhledem k blízkosti Národního parku Podyjí (Thayathall) vhodné jako základna pro cykloturistiku a návštěvu vinařských stezek.

Autokemp HSTS ZO Šternberk - ID 90819785 - Garantovaný záznam
Dolní Žleb 26, Šternberk, 78501

Autokemp HSTS Šternberk se nachází na rozhraní Hané a podhůří Nízkého Jeseníku. Je umístěn v údolí říčky Sitky,oboustranně lemované smíšenými lesy, v rekreační chatové části města Šternberk.

Nabízí možnost vycházek po blízkém i vzdálenějším okolí po značených turistických trasách. Totéž platí také u cykloturistů. Autoturistům se otevírá možnost návštěv velkého množství přírodních a historických zajímavostí v celém olomouckém kraji a přilehlých oblastech ve střední Hané. Je-li příhodné počasí, přijdou si na své i vyznavači sběru hub.

čtyřhvězdičkový Kemp Fousek - ID 89713074 - Garantovaný záznam
Dráchov 130, Soběslav, 39201

Vítejte v nově vybudovaném, nadstandardně vybaveném rodinném Kempu Fousek, který se nachází v Jižních Čechách, mezi městy Soběslav a Veselí nad Lužnicí.

Je ideálním místem pro turistiku i výchozím bodem pro návštěvu přírodních a kulturních památek po širokém okolí.

Ing. Marek Hanuš - Haul - ID 99056791 - Garantovaný záznam
Brandtova 3270/20, Ústí nad Labem, 41100

Agentura HAUL – specialista na rekreaci všeho druhu!

Adaptační pobyty, letní tábory, baby školička,  Vyrazte s námi na dětský tábor, školu v přírodě nebo do jednoho z našich rekreačních středisek. Těšíme se na Vás! 

POBOČKY:

 • REKREAČNÍ STŘEDISKO A LETNÍ TÁBOR LUBENEC - Chýšská 229, 439 83 Lubenec
 • REKREAČNÍ STŘEDISKO PALKOVICKÉ HŮRKY - Palkovice č. 226, 739 41 Palkovice
 • REKREAČNÍ STŘEDISKO MÁJ - Peklo 393, 331 01 Plasy
 • REKREAČNÍ STŘEDISKO ÚSVIT - Vanůvek č. 26, 588 56 Vanůvek
 • REKREAČNÍ STŘEDISKO LITES - Borovice 7, 295 01 Mukařov
Kemp Červená stráň - ID 93862895 - Garantovaný záznam
Mšecké Žehrovice 20, Mšecké Žehrovice, 27064

Kemp se nachází v krásné lesní přírodě. Na hranici Nového Strašecí, Rakovníka a Kladna. Výhodou je také pět kilometrů vzdálený sjezd na pražskou dálnici.

Kemp Červená Stráň si za dobu naší správy získal řasu spokojený zákazníků, škol nebo firem. Většina z nich se opakované vrací a přijíždí načerpat sílu přírody.

V kempu zajišťujeme:

 • Svatby
 • Soustředění
 • Ubytování
Rekreační areál U Mlýna - ID 94023433 - Garantovaný záznam
Stará Voda 200, Stará Voda, 35301

Rekreačního areálu U Mlýna, který se nachází v chráněné krajinné oblasti Český les, nabízí příjemné ubytování, restauraci a možnost odpočinku v krásném prostředí. Součástí rekreačního areálu je původní stavba „Šturmův umělecký válcový mlýn“, který byl vybudován v letech 1912 – 1913. Objekt se nachází v severní části Českého lesa v blízkosti chráněné krajinné oblasti Slavkovský les.

Ubytování v nově vybudovaných chatách s 2 ložnicemi, obývacím pokojem a kuchyňkou a dvěma přistýlkami, toaleta + sprchový kout. Dále je možnost se ubytovat v apartmánech.

Oblast je také bohatá na kulturně historické památky – zámek Kynžvart, hrad Loket, Ostroh a Bečov n. T., premonstrátnský klášter Teplá, městská památková reservace v Chebu.

RESTAURACE U VAVŘÍKŮ - ID 99746994 - Garantovaný záznam
Poříčí 992, Pohořelice, 69123

Penzion a restaurace U Vavříků v Pohořelicích nabízí své služby v příjemném prostředí, kde si můžete vychutnat jak domácí kuchyni a krajové speciality, tak i speciality světové kuchyně.

V nově zrekonstruovaném pensionu nabízíme ubytování ve dvoulůžkových a čtyřlůžkovém pokoji s vlastním sociálním zařízením.

Parkování je možné na přilehlém parkovišti u penzionu a restaurace.

Hostinec U Křivého psa - ID 93442906 - Garantovaný záznam
Slezská 1079, Frýdek-Místek, 73801

Hostinec je proslulý svou tradiční českou kuchyní.

Mezi vyhlášená jídla patří Suvovora šavle (tři druhy masa na šavličce) a dobroty podávané v kotlíku nebo na pánvičce (boršč, guláš pana hostinského, šunkofleky…). Oblíbená jsou rovněž vepřová žebírka či pečené koleno servírované na dřevěném prkénku. Nabízíme také vegetariánské pokrmy, jídla z pohanky, domácí moučníky…

Romantické ubytování v podkroví rodinného penzionu je skloubeno s moderním komfortem (WIFI, televize se satelitním příjmem, minibar ...).

V jedenácti klimatizovaných nekuřáckých pokojích vybavených replikami dobového nábytku ubytujeme až 25 osob.

Roubená chalupa U Rybníčku - ID 98654566 - Garantovaný záznam
Vysoká Lípa 23, Jetřichovice, 405 02

Nabízíme ubytování v klasické roubené chalupě u břehu rybníka v památkově chráněné obci Jetřichovice - Vysoká Lípa na hranici národního parku Českosaské Švýcarsko v okolí Hřenska.

Bydlet můžete jednak ve dvou dvoulůžkových pokojích, jednom trojlůžkovém pokoji s přistýlkou. Tyto pokoje mají každý své vlastní sociální zařízení. Krom toho je k dispozici také komfortní čtyřlůžkový apartmán s vlastním sociálním zařízením a kuchyní. Možné je i pronajmout si celou chalupu.

K penzionu patří zahrada se zastřešeným sezením a grilem. Čtyři parkovací místa jsou přímo na zahradě.

V blízkosti penzionu je les a začátky turistických cest na Mariinu vyhlídku, Dolský mlýn, Šaunštejn (Loupežnický hrad), malou i velkou Pravčickou bránu a další místa. Nedaleko se také nacházejí cyklotrasy, kola si můžete uschovat v uzamčené místnosti. Hřensko a soutěsky jsou vzdáleny 12km, v letní sezóně je posílena autobusová doprava. Stravování je možné v několika místních restauracích.

Camp Zahrada Liběchov - ID 90922306 - Garantovaný záznam
Rumburská 44, Liběchov, 27721

Rodinný camp Zahrada

Ubytování v pěti čtyřlůžkových chatkách

Každá chatka je vybavena :

 • palandou a dvěma válendami a skříní na šaty
 • vlastním WC a sprchou s teplou vodou
 • malou kuchyňkou se zákl. vybavením
 • ledničkou, el. dvojvařičem a rychlovarnou konvicí

Celý objekt je oplocen

Vlastní parkoviště

Restaurace v objektu

Připojení k internetu zdarma

Penzion a Motorest Osečanka - ID 91162215 - Garantovaný záznam
Osek nad Bečvou č. 76, Osek nad Bečvou, 75122

Náš motorest najdete na silnici č. 47 mezi Lipníkem nad Bečvou a Přerovem v obci Osek nad Bečvou. Parkoviště s dostatečnou kapacitou pro osobní automobily i zájezdové autobusy najdete před budovou.

Jedinečná restaurace se opíra o vynikající kuchyni. Jídelní lístek nabízí jak levná jídla, tak i speciality šéfa kuchyně. Součástí objektu je i zahrádka, kde si odpočinete za jakéhokoliv počasí. Motorest má nově vybudovanou ubytovací část, která nabízí 13 vícelůžkových pokojů a jedno apartmá.

Hotel Šumava - moderní ubytování - ID 90349058 - Garantovaný záznam
Náměstí 47, Vyšší Brod, 38273

Ubytování v hotelu Šumava

Moderní standard v tradičním stylu

KOMFORTNÍ HOTELOVÉ POKOJE a apartmány jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem a WC, LCD televizorem se satelitním příjmem, telefonem, vysoušečem vlasů, lůžka o velikosti 200 x 90cm (dvoulůžka 200 x 180cm). Inetrnetové připojení WIFI je k dizpozici na všech pokojích ZDARMA !

Zabezpečené PARKOVIŠTĚ  pro hosty je umístěno v hotelové zahradě, která se na noc uzamyká. Motorkáři mohou vyúžít naší garáž.

V HOTELU ŠUMAVA je celkem 23 lůžek a 8 přistýlek, dohromady 31 míst k přespání.

Rozpis pokojů:
1x jednolůžkový pokoj
9x dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky (fakultativně)
2x apartmá s možností 1-2 přistýlek

K dispozici je dětská postýlka.

Podáváme vynikající speciality české a mezinárodní kuchyně. Nad rámec standardního restauračního provozu pro individuální hosty zajišťujeme svatební a jiné oslavy, podniková setkání, rauty apod.

Hotel Šipka Štramberk - ID 99971089 - Garantovaný záznam
Náměstí 37, Štramberk, 74266

Ať již hledáte místo pro klidnou či romantickou dovolenou ve dvou, chcete strávit s rodinou aktivní dovolenou nebo potřebujete pohodlné ubytování na svých pracovních cestách – k tomu všemu vám náš hotel nabídne skvělé zázemí. Pohodlné ubytování několika kategorií, restaurace i s dvěma zahrádkami, konferenční prostorysauna i zázemí pro svatby či rodinné oslavy, to vše vám nabízí náš rodinný hotel v samotném srdci Štramberku.

Samozřejmostí je u nás vynikající domácí rautová snídaně vždy zahrnuta v ceně pokoje. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením i stabilním WiFi připojením k internetu. Každý pokoj je originální, jednotlivé kategorie pokojů se liší svou velikostí, vybavením, ale například i výhledem, proto doporučujeme podívat se (viz níže) na jednotlivé typy pokojů. Kapacita hotelu je 24 lůžek rozložených do 12 dvoulůžkových pokojů, s možností až 6 přistýlek.

Celý hotel je přísně nekuřácký, kuřáci však mohou využívat prostor uzavřeného dvora hotelu či prostor před restaurací. 

S domácími mazlíčky u nás není žádný problém, pokud je máte vychované, rádi je s Vámi ubytujeme, a to za poplatek 200 Kč za celý pobyt. Jít s nimi můžete i do restaurace.

Střížov 3, Cheb, 35002

Sportovně relaxační komplex Sport – Relax Buky se nachází v části města Cheb – Střížov v Karlovarském kraji, který patří mezi nejvyhledávanější lokality nejen pro zachovalé životní prostředí a zdravý vzduch, spokojené trávení volného času, oázu klidu pro oddych a regeneraci.

Moravní 958, Otrokovice, 765 02
Provozujeme hotel, penzion a ubytovnu
Hudcova 367/78, Brno - Medlánky, 612 00
Hodnoty jsou v myšlenkách a schopnostech...
Suchá Rudná 116, Světlá Hora, 793 31
Ubytování v horské chalupě u Pradědu
Mozartova 261/1, Hlavní město Praha - Smíchov, 150 00
Karlov pod Pradědem 182, Malá Morávka, 793 36
Bohaté sportovní vyžití v zimní i letní sezóně!
, Dlouhý 1, 582 63
Celoroční ubytování, rekreace, firemní školení, svatby, školy v přírodě
Sokolnická 718/73, Brno - Tuřany, 620 00
Hlídané parkování u letiště s odvozem
Rejhotice 152, Loučná nad Desnou, 788 11
Nekuřácká restaurace s výtečnou kuchyní
Sportovní 236, Poděbrady - Kluk, 290 01
Sauna - Tenisová hala - Restaurace
Benešova 605/18, Brno - Brno-město, 602 00
Více než tradice
Pod strání 2219/28, Hlavní město Praha - Strašnice, 100 00
Penzion Jupiter - ID 1708 -
Veslařská 329/205, Brno - Pisárky, 637 00
Ubytování v Brně
Morávka 400, Morávka, 739 04
Rostislav Buček
Žižkova 3070, Havlíčkův Brod, 580 01
Ubytování s výhledem na řeku
Polepská 387, Kolín - Kolín IV, 280 02
Výhodné ubytování pro firemní zaměstnance
Pod Kovosvitem 1080, Sezimovo Ústí, 391 02
Ideální pro služební cesty i rekreační pobyt
Na Florenci 1413/33, Hlavní město Praha - Nové Město, 110 00
Hotelové i hostelové ubytování
Rymaně 655, Mníšek pod Brdy, 252 10
Ubytování u Brdských lesů
Na pevnůstce 184/32, Olomouc - Lošov, 779 00
Ubytování nejen pro školy
Luční 156, Janské Lázně, 542 25
Ubytování kousek od lanovky
Lázně Libverda 82, Lázně Libverda, 463 62
Centrum lázeňství, relaxace a sportu
Na Hradbách 682/7, Hustopeče, 693 01
Ubytování, občerstvení i degustace
Rytířsko 156, Rytířsko, 588 22
Ubytujte se v loveckém zámečku
K Třebonicům 904/2a, Praha 5 - Řeporyje, 155 00
Ubytujte se v rodinném domku v hlavním městě
Tovární 344/14, Velké Pavlovice, 691 06
Restaurace - Penzion - Vinný sklep
Malinovského 55, Lednice, 691 44
Pořádáme rodinné i firemní akce
Bulhary 52, Bulhary, 691 89
Ubytování a výroba vína
Česká 156/2, Mikulov, 692 01
Nabídka ubytování v Mikulově
Pod Starou Horou 1124/1, Velké Pavlovice, 691 06
Pronájem rekreačního domu

1 2 3 4 5


PŘEHLED KATEGORIÍ

Agentury (18) »

Auto-moto (1415) »

Banky (190) »

Bazény (3) »

Bezpečnost, ochrana (12) »

Čištění (820) »

Doprava (1330) »

Dřevo (1023) »

E-shopy (33) »

Elektro (911) »

Energetika (687) »

Finance, banky, pojišťovny (5) »

Chemie (114) »

Chovatelství (16) »

Instalace, servis, opravy (39) »

Kancelářské stroje, potřeby (5) »

Kosmetické služby (24) »

Kovovýroba (46) »

Kultura (1176) »

Kurzy, školení (37) »

Malo a velkoobchod (1323) »

Nábytek (900) »

Nářadí (607) »

Obaly (656) »

Odbory, spolky (66) »

Odpady (20) »

Okna, dveře (21) »

Papír (7) »

Plasty (11) »

Počítače (1030) »

Pohřebnictví (7) »

Pojištění (760) »

Poradenství (1593) »

Potraviny, gastro (1334) »

Reality (1002) »

Reklama (1076) »

Restaurace (71) »

Skladování (4) »

Sklo (331) »

Služby a řemesla (4197) »

Sport (20) »

Stavebnictví (1429) »

Strojírenství (1100) »

Telekomunikace (607) »

Textil (16) »

Tisk (475) »

Ubytování (1031) »

Úřady, instituce (1064) »

Věda a výzkum (435) »

Voda, topení, plyn (34) »

Volný čas (135) »

Výtahy (1) »

Vzdělávání (846) »

Zahradnictví (23) »

Zdraví (828) »

Zdravotnictví, sociální péče (21) »

Zemědělství (683) »